Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

Jei kas eisit i MIR, paklauskit kiek metu jie duoda garantija protezavimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 09:57)
Na, vis dar nerimstu besiblaškydama tarp informacijos ir pasirinkimo... Ką rinktumėtės dantų implantacijai ir dantų protezavimui - ar Vilniaus implantologijos centrą, ar MIR tarptaut. implantologijos centrą? Kaino, kaip žiūrėjau, beveik vienodos. Darkart ačiū galėsiančioms suteikti informacijos.

Mano vyras pasirinko VIC, kadangi girdejo, kad MIR klinikoj stato korijietiskus implantus, o del ju nera jokiu patikimu duomenu, jokios statistikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mila4ka: 25 sausio 2011 - 19:34
Kiekvienas implantuotojas siūlo tuos implantus, su kuriais dirba ir kuriuos moka implantuoti- čia gi ne bulves sodinti:). Apie kitus implantus gali pasakyti- nieko nežinau, nėra statistikos, pirmą kartą girdžiu, turbūt š... smile.gif)) Mano tipo implantus gamina nuo 2007m:)) Man tikrai ne pirmai įsriegėsmile.gif


Pažiūrėjau kainas, atitinka nurodytas jų puslapyje (maksimalias).

Atsakyti
Čia kiek pažiūrėjau, daugiausia rekomenduojamos klinikos Vilniuje. Gal kas turit kokių gerų atsiliepimų apie implantologus Kaune? Ar kokią kliniką kur patikimai ir prieinamom kainom implantus deda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mila4ka @ 2011 01 25, 19:34)
Mano vyras pasirinko VIC, kadangi girdejo, kad MIR klinikoj stato korijietiskus implantus, o del ju nera jokiu patikimu duomenu, jokios statistikos.


Taip, stato korejietiskus. Klausiau telefonu pati. Po to ta registratore labai pradejo teisintis, kad viskas su jais gerai. Bijo gal kai kurie Korejos kokybes ar pan...
Atsakyti
QUOTE(sajuri_g @ 2011 01 25, 23:45)
Čia kiek pažiūrėjau, daugiausia rekomenduojamos klinikos Vilniuje. Gal kas turit kokių gerų atsiliepimų apie implantologus Kaune? Ar kokią kliniką kur patikimai ir prieinamom kainom implantus deda?  smile.gif


Mama sukosi Kaune pas Jonaiti jo klinikoje ar kaip ten pavadinti. Bet cia buvo 15 metu atgal. Turbut niekas daugiau ir nesuko. Iki sios dienos viskas thumbup.gif . As irgi skambinausi ten. Kaina patraukli lyginant su Vilnium, bet registratore kainu negalejo pasakyti. Pati klinika dirba viena diena per savaite ilgiau, todel norejau atvaziuoti ten, bet pats gydytojas pasake, kad jis irgi zmogus ir naktim nedirba ir nepriims manes nei 17, nei 18, nei 19 val. (nors ta ilgesne diena dirba klinika iki 20 val.)
Atsakyti
Na, per šią savaitę turiu apsispręsti, kur impalntuosiu ir protezuosiu - rinksiuos tarp GIDENTOS, MIR ir OVIDENTOS. Tiesiog nežinau, tik blaškausi... Gal galite kas tvirtai pasakyti, kurią kliniką ir kodėl vertėtų pasirinkti. Turėsių suktis daug implantų, kelti sinusus, protezuoti. Kitą savaitę jau turiu pradėti nuo kompiuterinės tomografijos.
Ačiū visoms už nuoširdžius ir dalykiškus patarimus.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 26, 10:15)
Taip, stato korejietiskus. Klausiau telefonu pati. Po to ta registratore labai pradejo teisintis, kad viskas su jais gerai. Bijo gal kai kurie Korejos kokybes ar pan...

Gal jie ir geri tie korejietishki implantai, bet dar nera irodymu, kadangi jokiu tyrimu su statistika neatliko, tiesiog jie per mazai laiko yra rinkoj. Todel MB tos klinikos ir nepasirinko, nes nelabai pasitiki. As tai irgi kazhkaip nelabai pasitikiu korejietishka produkcija, nors gal jin ir gera. Bet kol jokiu tyrimu ir statistikos neatliko tai lb sunku pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(mila4ka @ 2011 01 26, 14:00)
Gal jie ir geri tie korejietishki implantai, bet dar nera irodymu,

Neskieskite forume nesąmonių tokio lygio kaip "vienabobasakė". Ar bent pabandėte rasti tų "įrodymų", ar pasidomėjote jų sertifikatais, jų istorija, įrodytais privalumais ir t.t.?smile.gif))))))))))))) Jeigi būtumėte nuėjusi pas jų atstovus, būtumėte negavusi jokios info, tada galėtumėte sau ramiai rašyti apie tas nesamas mistines statistikas:))))
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2011 01 26, 14:32)
Neskieskite forume nesąmonių tokio lygio kaip "vienabobasakė". Ar bent pabandėte rasti tų "įrodymų", ar pasidomėjote jų sertifikatais, jų istorija, įrodytais privalumais ir t.t.?smile.gif))))))))))))) Jeigi būtumėte nuėjusi pas jų atstovus, būtumėte negavusi jokios info, tada galėtumėte sau ramiai rašyti apie tas nesamas mistines statistikas:))))


Nereikia taip karsciuotis 4u.gif ... tik ishsakiau savo ir MB nuomone. Kiekvieno teise rinktis. ir tai nera kaip jus sakot lygis "viena boba sake", kaip tik atvirksciai. bet dar karta noriu pabrezhti, kad tai mano nuomone, mes pasirinkom kitus implantus del auksciau ishvardytu priezasciu.
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 26, 11:44)
Mama sukosi Kaune pas Jonaiti jo klinikoje ar kaip ten pavadinti. Bet cia buvo 15 metu atgal. Turbut niekas daugiau ir nesuko. Iki sios dienos viskas  thumbup.gif . As irgi skambinausi ten. Kaina patraukli lyginant su Vilnium, bet registratore kainu negalejo pasakyti. Pati klinika dirba viena diena per savaite ilgiau, todel norejau atvaziuoti ten, bet pats gydytojas pasake, kad jis irgi zmogus ir naktim nedirba ir nepriims manes nei 17, nei 18, nei 19 val. (nors ta ilgesne diena dirba klinika iki 20 val.)


Na tikrai įdomiai čia biggrin.gif tai kam tada sakyti kad dirba ilgesnę dieną? Keistai kažkaip.. O ta klinika taip panašiai ir vadinasi? Gal bandyčiau aš kurią dieną nuvažiuoti dienos metu ir pasiteirauti kaip ten kas. Gal žinai kurioj panašiai vietoj ji yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mila4ka @ 2011 01 25, 20:34)
Mano vyras pasirinko VIC, kadangi girdejo, kad MIR klinikoj stato korijietiskus implantus, o del ju nera jokiu patikimu duomenu, jokios statistikos.

Jeigu VIC klinikoje taip pasakoja apie korejietiskus implantus, tai nelabai pasitikeciau tais VIC klinikos pasisakymais... nes jie man irgi pasakojo, kad sinuso pakelimo operacijos tikrai nereikes, kai kitos 5 klinikos atsake kad reikes stupid.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 26 sausio 2011 - 15:30