Įkraunama...
Įkraunama...

VIRBALAIS MEGZTOS SERVETĖLĖS

QUOTE(Sirvita @ 2012 10 18, 18:47)
as vokiskai nesuprantu, su google verteju galima meginti versti,

kazkodel man atrodo kad 6 sumegzti i viena, ir is jos 12 kilpeliu ismegzti, kazkas tokio kaip "musele" turetu gautis, bet paskui vel kazkokius 6 mini doh.gif nezinau


google vertėjas irgi biškutuką nugrybauja. 12 kilpelių negali būti, greičiau vėl 6 išmegzti. 12 kartų motyvas kartojasi.

Bandysiu daryti muselę smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kuri megztos staciakampes dideles staltieses schema kokia turit?
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2012 10 24, 14:51)
Sveikutes gal kuri megztos staciakampes dideles staltieses schema kokia turit?


Labai mazia yra intike dideliu staciakampiu,o jei randi,tai jos sumegztos is daug mazu staciakampiu.Jei kada ka rasiu,imesiu,bet kol kas...
Atsakyti
QUOTE(giedra75 @ 2012 10 18, 19:43)
google vertėjas irgi biškutuką nugrybauja. 12 kilpelių negali būti, greičiau vėl 6 išmegzti. 12 kartų motyvas kartojasi.

Bandysiu daryti muselę  smile.gif


giedra75, ne taip issiaiskinot. cia ne musele. as moku vokiskai (esu destytoja), tik mezgu megejiskai. isversiu pazodziui, gal mezgejos supras:
w - 1 apvyniota (apsukta) akis. Mezgasi taip: nukelti 6 akis ant pagalbinio virbaliuko, jas apvynioti 12 kartu siulu, kuriuo mezgi, tada ismegzti tas apvyniotas 6 akis gerosiomis akimis (Rasoma, kad yra piesinys, kaip tai padaryti prie modelio 085/01, rasto dalyje A, virs rasto schemos. (tik as neradau to piesinio)
Ar padejau?
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2012 10 24, 16:51)
Sveikutes gal kuri megztos staciakampes dideles staltieses schema kokia turit?

kaip tokia? smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 25 spalio 2012 - 07:52
Per neapsižiūrėjimą buvau įkėlusi stačiakampes staltiese nertas vąšeliu, atsuprašau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 25 spalio 2012 - 09:28
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 25, 06:50)
kaip tokia?  smile.gif


labai si faina bet pas mane staciakampis stalas o noriu kaledom pasipuost namus
Atsakyti
Merginos,gal kuri mezgete pagal schemute geltonos serveteles 25 zinutej http://rankdarbiai.u...om/forum/6-31-2 schema? Pastrigau truputuka ties 129 eilute. Kaip ten du uzmetimai vienas po kito eina? Tiesiog uzsukt ant virbalo du kartus,po to kitoj eilutej permegzt kaip dvi kilpas? Bet juk tada didziule skyle liks g.gif Ar cia klaida kokia? Buciau laaaabai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2012 10 24, 23:54)
giedra75, ne taip issiaiskinot. cia ne musele. as moku vokiskai (esu destytoja), tik mezgu megejiskai. isversiu pazodziui, gal mezgejos supras:
w - 1 apvyniota (apsukta) akis. Mezgasi taip: nukelti 6 akis ant pagalbinio virbaliuko, jas apvynioti 12 kartu siulu, kuriuo mezgi, tada ismegzti tas apvyniotas 6 akis gerosiomis akimis (Rasoma, kad yra piesinys, kaip tai padaryti prie modelio 085/01, rasto dalyje A, virs rasto schemos. (tik as neradau to piesinio)
Ar padejau?


Labai Jums aciu uz vertima. Tikrai labai padejote smile.gif
Atsakyti
Na va pagaliau baigta
user posted image
Atsakyti
labai labai daili wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2012 12 17, 17:59)
Na va pagaliau baigta

Vau blink.gif labai graži. Ir kaip tik ieškau kvadratinės staltiesės megzti. Gal galėtumėte schema pasidalinti?
Atsakyti