Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(Nebijoklė @ 2010 10 22, 11:27)
Aš taip pat esu nusipirkusi tongue.gif tai jau baigiu sunešioti, bet jie vis tiek nepatogūs schmoll.gif Keisčiausia tai, kad po to dar vienus tokius pat mažokus nusipirkau biggrin.gif Kartais žmogus net iš savo klaidų nepasimokai ax.gifO su grąžinimu nepavyko g.gif

Teisybė... aš kai šlapiai tampiau, tai išsitempė ir ten kur visai nereikėjo.. batai ištikrųjų labai nepatogūs o ir vizualiai kažkiek formą prarado cry.gif
Atsakyti
O gal kas žinot, ar galima grąžinti kompiuterinius žaidimus.
Nusipirkau šiandien "Šaltinėlį", nepasileidžia doh.gif
Čekį išsaugojau.

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 24, 22:13)
O gal kas žinot, ar galima grąžinti kompiuterinius žaidimus.
Nusipirkau šiandien "Šaltinėlį", nepasileidžia doh.gif
Čekį išsaugojau.


man taip buvo 4u.gif ten kur pirkau pakeite i kita 4u.gif o kad butumet visiskai tikra, kad ne jusu pc kaltas, pabandykite paleisti kitu pc.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 10 24, 21:38)
man taip buvo 4u.gif ten kur pirkau pakeite i kita 4u.gif o kad butumet visiskai tikra, kad ne jusu pc kaltas, pabandykite paleisti kitu pc.


Ačiū. Reiks bandyti su kitu PC.
O pakeitė į kitą "Šaltinėlį" ar į kitą komp. žaidimą?
Nes "Šaltinėlį" berods paskutinį ir paėmiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 24, 23:05)
Ačiū. Reiks bandyti su kitu PC.
O pakeitė į kitą "Šaltinėlį" ar į kitą komp. žaidimą?
Nes "Šaltinėlį" berods paskutinį  ir paėmiau unsure.gif


i toki pati 4u.gif seniai buvo, nepamenu ka ten pirkau doh.gif atsimenu, tik kad nepasileido ir vaziavom pakeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2010 10 25, 22:51)
i toki pati 4u.gif seniai buvo, nepamenu ka ten pirkau doh.gif atsimenu, tik kad nepasileido ir vaziavom pakeisti 4u.gif



Šiandien padaviau išbandyti tą CD su kitu kompiuteriu.Jei irgi nepasileis, reiškia būtent žaidime problema.
Šiaip skambinau pasiklausti į Vartotojų teises, kokios galimybės grąžinti komp. žaidimus. Sakė, kad jei kokybiški, jie nekeičiami ir negrąžinami. Bet jei nepasileidžia, reikštų yra defektas. Tada tos parduotuvės vadovybei (sakė, bendrauti būtent per ją, nes pardavėjos gali nežinoti), reikia rašyti raštą, viską išdėstant. Ir per 10 dienų parduotuvė turi man atsakyti - arba patenkinti mano prašymą, arba nurodyti priežastis, kodėl to nedaro. O jei nesileis į kalbas, neatsakys į tą raštą, tada galiu kreiptis jau į Vartotojų teises.
Aišku, čia nedidelė suma, gal daugiau vargo tongue.gif doh.gif Bet iš kitos pusės 33 Lt ant kelio irgi nesimėto.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 26, 09:38)
Šiandien padaviau išbandyti tą CD su  kitu kompiuteriu.Jei irgi nepasileis, reiškia būtent žaidime problema.
Šiaip skambinau pasiklausti į Vartotojų teises, kokios galimybės grąžinti komp. žaidimus. Sakė, kad jei kokybiški, jie nekeičiami ir negrąžinami. Bet jei nepasileidžia, reikštų yra defektas. Tada tos parduotuvės vadovybei (sakė, bendrauti būtent per ją, nes pardavėjos gali nežinoti), reikia rašyti raštą, viską išdėstant. Ir per 10 dienų parduotuvė turi man atsakyti - arba patenkinti mano prašymą, arba nurodyti priežastis, kodėl to nedaro. O jei nesileis į kalbas, neatsakys į tą raštą, tada galiu kreiptis jau į Vartotojų teises.
Aišku, čia nedidelė suma, gal daugiau vargo tongue.gif  doh.gif  Bet iš kitos pusės 33 Lt ant kelio irgi nesimėto.

Nu tai žinoma nesimėtė ir esmė netik piniguose,bet jai vienas nusileis,paskui kitas nusileis,tai pradėsim pirkti prekes kaip loterijoj,o už kokybę niekas jau nebegarantuos.Kuo daugiau skundžiamės tuo atsakingiau žiūri ir tikrai nesame trečiarūšė šalis,nes už vaikiškas prekes mokam 3 kart brangiau nei kitose šalyse,už buitine techniką irgi dažnai permokam,daugybė prekių yra brangesnės nei kitur.Ir netodėl,kad mes nemokūs esam,mes net labai mokūs jai permokam už nekokybiškus gaminius,tik mūsų verslininkai yra nagli,nori labai daug uždirbti ir veža nekokybiškas prekes,prekių kokybė priklauso ne nuo to kiek mes už jas mokam,o nuo to užkiek perka tie kurie mums parduoda,nes už normalią kainą ir kiniečiai labai kokybiškai moka pagamint.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 10 26, 12:48)
Nu tai žinoma nesimėtė ir esmė netik piniguose,bet jai vienas nusileis,paskui kitas nusileis,tai pradėsim pirkti prekes kaip loterijoj,o už kokybę niekas jau nebegarantuos.Kuo daugiau skundžiamės tuo atsakingiau žiūri ir tikrai nesame trečiarūšė šalis,nes už vaikiškas prekes mokam 3 kart brangiau nei kitose šalyse,už buitine techniką irgi dažnai permokam,daugybė prekių yra brangesnės nei kitur.Ir netodėl,kad mes nemokūs esam,mes net labai mokūs jai permokam už nekokybiškus gaminius,tik mūsų verslininkai yra nagli,nori labai daug uždirbti ir veža nekokybiškas prekes,prekių kokybė priklauso ne nuo to kiek mes už jas mokam,o nuo to užkiek perka tie kurie mums parduoda,nes už normalią kainą ir kiniečiai labai kokybiškai moka pagamint.


Na tas diskas tai lietuvių gamybos, ne kinietiškas... Bet tuo labiau neguodžia.
Patikrino tą CD dar per tris kompus, nei per vieną neveikia. Reiškia, tikrai defektuota prekė. Teks eiti ir aiškintis. Iš principo išsireikalausiu teisingumo tongue.gif
Pirmą kartą papuolu į tokią situaciją. Na bet, kaip sakoma, visąlaik būna pirmas kartas.
Nors labai gerai padariau, kad visgi primiausia pasiskambinau į Vartotojų teises, pasiaiškinti, kaip man elgtis tokioje situacijoje. Nes jei skųsiesi ne pagal taisykles, gali nieko ir nepešti.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 26, 10:38)
Šiandien padaviau išbandyti tą CD su  kitu kompiuteriu.Jei irgi nepasileis, reiškia būtent žaidime problema.
Šiaip skambinau pasiklausti į Vartotojų teises, kokios galimybės grąžinti komp. žaidimus. Sakė, kad jei kokybiški, jie nekeičiami ir negrąžinami. Bet jei nepasileidžia, reikštų yra defektas. Tada tos parduotuvės vadovybei (sakė, bendrauti būtent per ją, nes pardavėjos gali nežinoti), reikia rašyti raštą, viską išdėstant. Ir per 10 dienų parduotuvė turi man atsakyti - arba patenkinti mano prašymą, arba nurodyti priežastis, kodėl to nedaro. O jei nesileis į kalbas, neatsakys į tą raštą, tada galiu kreiptis jau į Vartotojų teises.
Aišku, čia nedidelė suma, gal daugiau vargo tongue.gif  doh.gif  Bet iš kitos pusės 33 Lt ant kelio irgi nesimėto.

kartą stovėjau prie Maximos informacijos ir atnešė du diskus, pasakė, kad nepasileido, užpildė grąžinimo lapą (pati pardavėja) ir grąžino pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 10 26, 20:56)
kartą stovėjau prie Maximos informacijos ir atnešė du diskus, pasakė, kad nepasileido, užpildė grąžinimo lapą (pati pardavėja) ir grąžino pinigus smile.gif


Reiškia , Maximoje paprasčiau doh.gif Nuvažiavau šiandien vakare į tą Vaga knygyną, viską išdėsčiau pardavėjai. Toji pasiskambino vedėjai, ir liepė atvažiuoti vedėjos darbo laiku (nuo 8-17 val). Pabumbėjau, bet pasakė, kad tik vedėja gali viską įforminti ir spręsti.
Nežinau, kaip rytoj išeis. Bet jau iš principo važiuosiu, eisiu iki galo. Jaučiuosi karingai nusiteikusi ph34r.gif
Žodžiu, vargo vakarienė dėl to diskelio. Vat neveltui matyt žmonės siunčiasi piratinius cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 spalio 2010 - 21:51
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 22, 13:01)
Tokiu priemoniu yra visokiu firmu,taip papurski,bet vistiek savo koja turi pratampyt,patys batai nuo tu priemoniu neprasitempia.

As jums galiu savo pratempimo buda pasakyti, niekad nenuvyle biggrin.gif Ipili i maiseli vandens, idedi atsargiai i bata ir uzrisi, kad oro daug neliktu...ir i saldikli parai. Patikekit manim - ne viena pora istampiau biggrin.gif
Atsakyti
Parsivežiau vos ne po mėnesio laiko aš savo ale "paremontuotas" duris.... totalus košmaras.. nieko ten jie nepadarė.. bet neturiu kantrybės tąsytis su jais..

Tai va, nepirkit kauniečiai durų iš Urmo bazių 9 sandėlio. Ten visa eilė durų. "Geros durys".. Db jie pavadinimą pasikeitė..nes logiška..iki gerų durų jiem toli toli...Tai perspėkit visus - totalūs apgavikai...
Negana, kad durys tragiškos, tai gerb.p. direktorius, jau taip nesiskaito, žiauru.. Pradžioje buvo pažadų, kad man vienas duris bandys padaryt iš kelių, kad tik atrodytu normaliau, bet galutinis vaizdas buvo tas pats...Pralaikė mėnesį laiko ir nieko nedarė. Ir atsisakymas ką nors daryti todėl, kad mes tik priveržėm rankenas, įsukom varžčiukus, nors visus mechanizmus sudėjo jie patys...
Kai klausiau dėl garantijos, tai pasakojo, kad jei atsiras įtrukimų, kai nuvežėm sutrūkusisas duris, pasakė tada, kad garantija jei atsiras pūslės doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif šaraškino kontora..žiauru..
Nepasimaukit jūs taip kaip aš..
Aišku, yra visokių minčių boginti tas duris į Vilnių, kad padarytu ekspertizę, vartotojų teiesėse ..gal kas žinote kiek tokie dalykai kainuoja??? nes jau išlaidų pakankamai ir taip..
Atsakyti