Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(Tomana @ 2010 10 19, 19:48)
Aš irgi turiu problemą. Nusipirkau nepilnai prieš sav batus. Man jie pasirodė kiek siauroki, bet pardavėjas tikino, kad prasinešios. va, savaitę nešioju, tai vienos pūslės ir kojos taip suspaustos, kad net aptirpsta... Ar įmanoma grąžinti?... Pirkau Kauno bazėse, čekių ten nėra. Ne kartą esu grąžinusi ten prekes be čekių, priima normaliai, bet čia batai jau nešioti. O juk kaip suprasti ar jie prasinešios, jei jų nenešiosi...  unsure.gif

baigiu visais drastiskais metodais pratampyt as tuos batus rolleyes.gif nereikės grazint, bet jau kojytes atkentes visa tai: ir slapiom kojinem vaiksciojau ikisus koja po lauka ir visur ir tryne, ir spaude, dabar tik pirstukus spaudzia dar. nu vienzodziu, pirma karta taip batus nusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2010 10 22, 11:17)
baigiu visais drastiskais metodais pratampyt as tuos batus rolleyes.gif nereikės grazint, bet jau kojytes atkentes visa tai: ir slapiom kojinem vaiksciojau ikisus koja po lauka ir visur ir tryne, ir spaude, dabar tik pirstukus spaudzia dar. nu vienzodziu, pirma karta taip batus nusipirkau doh.gif



Aš taip pat esu nusipirkusi tongue.gif tai jau baigiu sunešioti, bet jie vis tiek nepatogūs schmoll.gif Keisčiausia tai, kad po to dar vienus tokius pat mažokus nusipirkau biggrin.gif Kartais žmogus net iš savo klaidų nepasimokai ax.gifO su grąžinimu nepavyko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nebijoklė: 22 spalio 2010 - 10:28
Tiksliai nepamenu pavadinimo, bet yra tokia priemonė iš Salamander berods, kur purški ir šiek tiek prasitempia avalynė.
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2010 10 22, 11:57)
Tiksliai nepamenu pavadinimo, bet yra tokia priemonė iš Salamander berods, kur purški ir šiek tiek prasitempia avalynė.

Tokiu priemoniu yra visokiu firmu,taip papurski,bet vistiek savo koja turi pratampyt,patys batai nuo tu priemoniu neprasitempia.
Atsakyti
Labas merginos,
Susiduriau su problema, Topshop'e nupirkau "Levino magnetines juosteles" ir viena skilo per puse. Parduotuves darbuotojos teigia, kad garantija tik 14d. ir pakeisti neimanoma. Vartotoju teise nukreipe nezinia kur. Gal Jus zinosite kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2010 10 22, 14:00)
Labas merginos,
Susiduriau su problema, Topshop'e nupirkau "Levino magnetines juosteles" ir viena skilo per puse. Parduotuves darbuotojos teigia, kad garantija tik 14d. ir pakeisti neimanoma. Vartotoju teise nukreipe nezinia kur. Gal Jus zinosite kaip yra is tikruju?

Garantija 14 dienų skaitoma tik kokybiškom prekėm,o jai prekė nekokybiška tai turėtų galiot bent puse metų,nebent rašo,kad prekei garantijos nėra.Prieš kažką perkant reiktų išsiaiškint ar prekė turi garantinį laiką,jai neturi,tai tokios prekės geriau nepirkt,nes tai rodo jog nei pardavės,nei gamintojas atsakomybės už prekės kokybę neprisiima.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 10 22, 14:07)
Garantija 14 dienų skaitoma tik kokybiškom prekėm,o jai prekė nekokybiška tai turėtų galiot bent puse metų,nebent rašo,kad prekei garantijos nėra.Prieš kažką perkant reiktų išsiaiškint ar prekė turi garantinį laiką,jai neturi,tai tokios prekės geriau nepirkt,nes tai rodo jog nei pardavės,nei gamintojas atsakomybės už prekės kokybę neprisiima.

Aciu labai,
O kur dar galeciau tiksliai suzinoti ar yra ta garntija apart parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2010 10 22, 14:38)
Aciu labai,
O kur dar galeciau tiksliai  suzinoti ar yra ta garntija apart parduotuves?

Paskambin į parduotuvę arba top-chopą ir apsimesk,kad nori pirkti tas juosteles ir paklausk ar jos turi garantiją jai suplyštų ir panašiai.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 10 22, 14:43)
Paskambin į parduotuvę arba top-chopą ir apsimesk,kad nori pirkti tas juosteles ir paklausk ar jos turi garantiją jai suplyštų ir panašiai.

Aciu uz patarima, paskambinau, pasakiau kad susidomejau ir paklausiau apie garantija. Is karto pradejo tikinti, kad jai nieko neatsitiks, bet gale pridure, jog ilgesnes garantijos nera, tik 14d. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2010 10 22, 14:51)
Aciu uz patarima, paskambinau, pasakiau kad susidomejau ir paklausiau apie garantija. Is karto pradejo tikinti, kad jai nieko neatsitiks, bet gale pridure, jog ilgesnes garantijos nera, tik 14d.  verysad.gif

belieka kreiptis į vartotojų teises.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 10 22, 14:52)
belieka kreiptis į vartotojų teises.

As jiems siandien skambinau, jie nezinia kur mane nukreipe. I kazkokia valstybine instancija kuri tikrina darzelius ir kirpyklas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2010 10 22, 15:03)
As jiems siandien skambinau, jie nezinia kur mane nukreipe. I kazkokia valstybine instancija kuri tikrina darzelius ir kirpyklas  blink.gif

Gal nesusikalbėjot arba tu kažką neteip supratai.Tegul tiksliai nurodo kokiu adresu kreiptis,tai ten ir kreipkis.

Radau tokį straipsniuką ir čia yra nurodyti numeriai kuriais skambinti.
http://www_versloban...l/3df8818799289
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 22 spalio 2010 - 15:14