Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Gl kam pravers:
http://www.lrytas.lt...1...-prekę.htm
Atsakyti
Gal susidūrėte su tokia situacija?

Pirkau kelnes Zara parduotuvėje. Nemokėjau krūvos pinigų, bet... Parsinešusi namo sugalvojau jas išlyginti, ruošiausi jau ryt į darbus eiti. Lygindama pamačiau, kad priekinėje kelnių dalyje, prie kišenės yra tai patemptas siūlas ar prairęs. Kadangi kelnės šviesios - labai matosi.

Su tomis kelnėmis lekiu į parduotuve ir tikiuosi pinigų grąžinimo, bet tenka nusivilti doh.gif

Nusiunčia mano kelnes į ekspertizę ir šiandien, žinoma, gaunu atsakymą, kad tai ne gamyklinis brokas. Dar to akto neturiu, bet pinigų jie man negrąžins.

Aš labai pykstu, žinoma, kalta tik tiek, kad nepasižiūrėjau, bet kaip galima sakyti, kad defektas padarytas mano ???? g.gif

Noriu kreiptis į vartotojų teises, kažkaip nenoriu palikto šio reikalo neužbaigti ir su savo nusivylimu.

Ar turėjote praktikos kaip baigiasi tokios situacijos, nes vartotojų teisių web psl. parašyta, kad už daiktą gali būti ir negrąžinti pinigai, jei pardavėjas įrodo, kad prekė buvo netinkamai eksplotuojama ar kažkas pan.
Atsakyti

Na, o mes susidurem su labai idomuu atveju, nusipirkome emaliuotu puodu rinkini, tiksliau patys susikomplektavom is atskiru puodu, viskas labai grazu, vokiski. kaina pasirode priimtina, bet ... Naudojant po triju men pradejo rudyti nerudijancio plieno rankeneles biggrin.gif kaip jums tai? Kreipemes i pardaveja, tai mums aiskina, kad mes netisingai naudojom, turbut vanduo nefiltruotas biggrin.gif sorry, gyvenam Vilniuje, ne kazkokiam kaime, vanduo miesto vandentiekio, su jokiais puodais dar rokiubajeriu nebuvo doh.gif ir dar, vieno visai naujo puodo rankeneles pradejo rudyti, kurio visai nenaudojau doh.gif pardavejas pasiemes tuos puodus sau, kad ivertinti, nzn ka jie ten vertino, nuvale tas rudis ir sako, kad ta nera gam tojo brokas, tai negi man dabar po kiekvieno plovimo/naudojimo, kai tik prades rudyti ankenles, reikes jas valyti lotuliukas.gif nu absurdiskiau nebuna doh.gif
Kta sav susitinka su kokybes inspektore, ziuresim kuo cia baigsis sitas kaunieci farsas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 24, 15:17)
Na, o mes susidurem su labai idomuu atveju, nusipirkome emaliuotu puodu rinkini, tiksliau patys susikomplektavom is atskiru puodu, viskas labai grazu, vokiski. kaina pasirode priimtina, bet ... Naudojant po triju men pradejo rudyti nerudijancio plieno rankeneles  :D kaip jums tai? Kreipemes i pardaveja, tai mums aiskina, kad mes netisingai naudojom, turbut vanduo nefiltruotas  :D sorry, gyvenam Vilniuje, ne kazkokiam kaime, vanduo miesto vandentiekio, su jokiais puodais dar rokiubajeriu nebuvo  :oh ir dar, vieno visai naujo puodo rankeneles pradejo rudyti, kurio visai nenaudojau  :oh pardavejas pasiemes tuos puodus sau, kad ivertinti, nzn ka jie ten vertino, nuvale tas rudis ir sako, kad ta nera gam tojo brokas, tai negi man dabar po kiekvieno plovimo/naudojimo, kai tik prades rudyti ankenles, reikes jas valyti  :lotuliukas: nu absurdiskiau nebuna  :oh
Kta sav susitinka su kokybes inspektore, ziuresim kuo cia baigsis sitas kaunieci farsas  :rolleyes:

Total kosmar :oh
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2013 05 21, 18:00)
Gal susidūrėte su tokia situacija?

Pirkau kelnes Zara parduotuvėje. Nemokėjau krūvos pinigų, bet... Parsinešusi namo sugalvojau jas išlyginti, ruošiausi jau ryt į darbus eiti. Lygindama pamačiau, kad priekinėje kelnių dalyje, prie kišenės yra tai patemptas siūlas ar prairęs. Kadangi kelnės šviesios - labai matosi.

Su tomis kelnėmis lekiu į parduotuve ir tikiuosi pinigų grąžinimo, bet tenka nusivilti  doh.gif

Nusiunčia mano kelnes į ekspertizę ir šiandien, žinoma, gaunu atsakymą, kad tai ne gamyklinis brokas. Dar to akto neturiu, bet pinigų jie man negrąžins.

Aš labai pykstu, žinoma, kalta tik tiek, kad nepasižiūrėjau, bet kaip galima sakyti, kad defektas padarytas mano ????  g.gif

Noriu kreiptis į vartotojų teises, kažkaip nenoriu palikto šio reikalo neužbaigti ir su savo nusivylimu.

Ar turėjote praktikos kaip baigiasi tokios situacijos, nes vartotojų teisių web psl. parašyta, kad už daiktą gali būti ir negrąžinti pinigai, jei pardavėjas įrodo, kad prekė buvo netinkamai eksplotuojama ar kažkas pan.

manau,kad nieko nebus,nes... o kaip įrodysit,kad ne jūsntas kelnes namie pagadinot ir tą siūlą ištempėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 05 24, 22:57)
Total kosmar  doh.gif

Va va, o idomiausia tai, kad susisiekiau. Su vokieciais, tai kaunieciai ima produkcija tiesiogiai is ju doh.gif tai kokios kokybes produktus gamina vokieciais blink.gif blink.gif nes virduliu kokybe tragiska doh.gif o kainos po 200 lt ir labai garsi firma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 25, 12:49)
Va va, o idomiausia tai, kad susisiekiau. Su vokieciais, tai kaunieciai ima produkcija tiesiogiai is ju  doh.gif tai kokios kokybes produktus gamina vokieciais  blink.gif  blink.gif nes virduliu kokybe tragiska  doh.gif o kainos po 200 lt ir labai garsi firma  doh.gif

Grazins pinigus? Man tai is vis nesuvokiama, kaip gali puodai rudyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 05 25, 14:13)
Grazins pinigus? Man tai is vis nesuvokiama, kaip gali puodai rudyti  g.gif

Dar neaisku kaip cia viskas baigsis, juk nerudyjantis plienas biggrin.gif nors ju plienas 8/18, kai kiti gamintojai gamina 10/18 g.gif gal tai ir itakoja ta pasidengima rudimis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2013 05 21, 17:00)

Nusiunčia mano kelnes į ekspertizę ir šiandien, žinoma, gaunu atsakymą, kad tai ne gamyklinis brokas. 


man panasiai buvo su Batu kalnas bateliais. nusipirkau, isejau i darba ir einu ir girdziu girkst girkst... batai girgzda... taip karst nuo karto... man atrodo nuo dangos priklausomai. nuveziau pridaviau gaunu po keliu dienu ats: broko ner, pinigu negrazinsime, nes jie jau deveti... o kaip man nustatyti, kad jie treska, jeigu ne devint..? nuvaziuosiu, paziuresiu, kokios ekspertixes jie rezultatais remiasi... is akies ar kokia rimta ekspertize buvo...
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 05 25, 23:15)
man panasiai buvo su Batu kalnas bateliais.  nusipirkau, isejau i darba ir einu ir girdziu girkst girkst... batai girgzda...  taip karst nuo karto... man atrodo nuo dangos  priklausomai. nuveziau pridaviau gaunu po keliu dienu ats: broko ner, pinigu negrazinsime, nes jie jau deveti... o kaip man nustatyti, kad jie treska, jeigu ne devint..? nuvaziuosiu, paziuresiu, kokios ekspertixes jie rezultatais remiasi... is akies ar kokia rimta ekspertize buvo...

kiek teko susidurti su vietiniais "ekspertais", tai jie viska moka rankiniu budu - gali nustatyti is akies ar yra brokas ar jo nera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2013 05 21, 17:00)
Gal susidūrėte su tokia situacija?

Pirkau kelnes Zara parduotuvėje. Nemokėjau krūvos pinigų, bet... Parsinešusi namo sugalvojau jas išlyginti, ruošiausi jau ryt į darbus eiti. Lygindama pamačiau, kad priekinėje kelnių dalyje, prie kišenės yra tai patemptas siūlas ar prairęs. Kadangi kelnės šviesios - labai matosi.

Su tomis kelnėmis lekiu į parduotuve ir tikiuosi pinigų grąžinimo, bet tenka nusivilti  doh.gif



Paprasciau turbut grazinti ruba parduotuven kaip netikusio dydzio, apie broka nieko net nesakyti, jei tai nera akivaizdus gamyklinis brokas... smile.gif
Atsakyti
pirkau zara kelnes, apsirengiau ir dienos viduryje (pasėdėjus ofise, ne bulves kasus) pamačiau, kad jos išsitampė ir kabo kaip maišas.
Nusinešiau atgal į parduotuvę dėl visako pasiėmus tokias pat tokio pat dydžio kelnes pamatavau pridėjus - kelių cm skirtumas. Turbūt to elastano yra tik ant etiketės.
Parašiau kažkokį jų standartinį prašymėlį, pasakė, kad mūsų ekspertai patikrins. Gaunu ats, kad galiu ateit pasiimti kelnes - kokybiškos doh.gif
ar turiu šansų kaip nors jas grąžinti ir atgauti pinigus?

Esu analogiškoj situacijoj grąžinusi linines kelnes, rašiau prašymą, kad per tris darbo dienas pateiktų daiktą nemaisto tarnybai prie ūkio ministerijos ekspertizei, tada pinigus atgavau.
Gal ir dabar rašyti analogiškai, nes pardavėjas privalo tai padaryti g.gif
Atsakyti