Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Sunkus atvejis. Mums buvo panasiai. Nusipirkome senukuose veidrodi, namuose tik ispakave pamateme, kad kamputis nudauztas. Kreipemes i parduotuve, atsakymas patys nudauzete transportavimo metu. Preke reikejo issipakuoti ir patikrinti parduotuveje verysad.gif
Atsakyti
Parodykit nors vieną pardavėją, kuris noriai išpakuos prekę parduotuvėj ir vėl ją supakuos, kad išsivežtum doh.gif
čia tik Lietuvoj viskas sustumdoma ant pirkėjų doh.gif ir prekes grąžint kryžiaus kelius reikia nueiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lašas jūroj @ 2013 03 14, 18:32)
Sunkus atvejis. Mums buvo panasiai. Nusipirkome senukuose veidrodi, namuose tik ispakave pamateme, kad kamputis nudauztas. Kreipemes i parduotuve, atsakymas patys nudauzete transportavimo metu. Preke reikejo issipakuoti ir patikrinti parduotuveje  verysad.gif


Ir kaip baigesi jusu istorija su veidrodziu? As manu jeigu pats zmogus sudauzytu savo namuose veidrodi,tai atvaziuotu ir nusipirktu kita.

Kaip pas juos perki tai sypsosi, mandagius vaidina,aciu-prasom,kuo galim padeti.....
Bet kaip sugrizti pas juos su pretendzijom del prekes,tai susiraukia,tampa nemandagus... ir dar suvercia visa kalte ant pirkejo.
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2013 03 14, 18:56)
Ir kaip baigesi jusu istorija su veidrodziu? As manu jeigu pats zmogus sudauzytu savo namuose veidrodi,tai atvaziuotu ir nusipirktu kita.

Kaip pas juos perki tai sypsosi, mandagius vaidina,aciu-prasom,kuo galim padeti.....
Bet kaip sugrizti pas juos su pretendzijom del prekes,tai susiraukia,tampa nemandagus... ir dar suvercia visa kalte ant pirkejo.


Ir vartotoju teises ju puseje. Esa mes patys kalti, kad parduotuveje neapziurejome... niekuo negalejo padeti verysad.gif
O jei pirkciau kokia sekcija su n veidrodziu, neisivaizduoju, kaip ten reiktu parduotuveje visus issipakuoti, po to vel susipakuoti ax.gif
Atsakyti
vadinas turi viską tikrinti - tiek veidrodžius, tiek vaikų žaislus ir pan. doh.gif na teks kada pabandyt kokį lego perskaičiuot cool.gif nu gi tikrinu biggrin.gif
Atsakyti
Siuo atveju viskas priklauso nuo pardavejo geranoriskumo, ar sutiks jis ta preke prisiimt sau i nuostolius ir issaugot pirkeja, ar ne... unsure.gif
Atsakyti
Patarkite prasau! Pirkau drabuzi viename internetiniame puslapyje. Sumokejau 180Lt. Jame vykdomi mainai, pirkimas, pardavimas rubu/daiktu, nauju/nenauju. Pirkau drabuzi NAUJA is fizinio asmens, pavedima padariau i jo saskaita. Pardavejas kiek suprantu is patalpintu rubu skaiciaus, uzsiima prekyba. Preke gavau, tik rubo kokybe esu nepatenkinta. Buvo rasyta, kad rubas yra vieno nebrangaus prekybinio zenklo, bet akivaizdu, kad jis yra kinietiskas "slamstas" atsiustas is Kinijos platybiu. Apie tai nebuvau informuota.Ruba uzsidejus tik viena karta, prayra, pukai sklaidosi. Parasiau pardavejui, kad esu nepatenkinta rubo kokybe, preke noriu grazinti. Gavau atsakyma, kad mes nesitareme, kad rubo nepriims, pinigu negrazins, kad ruba as sugadinau. Akivaizdu, kad jis nekokybiskas, jo sugadinti TAIP neimanoma:) Viename susirasinejime, pardavejas uzsimine, kad preke galetu priimti, bet isvyksta i uzsieni neva kita diena, nezino kada gris. Nors matau, kad kitame interniatiniame puslapyje prisijungineja, talpina naujas prekes, toliau sekmingai vykdo prekyba. I mano zinutes nereaguoja. Vadinasi mane apgavo, ne tik su rubo kokybe, bet ir melaginga info, apie savo isvykima.
Klausimas butu toks:
1. JEIGU FIZINIS ASMUO UZSIIMA PREKYBA, AR JIS PRIVALO MAN ISRASYTI PIRKIMO-PARDAVIMO DOKUMENTA?
2. Ar PRIVALO PREKE PRIIMTI ATGAL? (JUOLAB, KAD TIKRAI NE TO PREKYBINIO ZENKLO)
3. AR MANE GINS VARTOTOJU TEISES?
4. AR TIESIAI KREIPTIS I POLICIJA/TEISMA, DEL NESAZININGU PARDAVEJO VEIKSMU?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neptune: 17 kovo 2013 - 18:14
Jusu pardaveja yra tarpininke,uzsake atsiunte ir pardavus uzsidirbo sau pinigu.
as su parduotuve aiskinuosi beprasmiskai,tai sunku suvokti kaip jums aiskintis su fiziniu asmeniu.Tie puslapiai,kuriame jus apsipirkot neskaniai kvepia,puiki vieta parduoti ir likti be atsakomybes.Bet as manau kad nuvaziuokit arba paskambinkit i inspekcija,gausit daugiau ziniu ir tada pasikalbekit su pardaveja,i kampa uzsparauskit.Zinokit savo teises,jokiu budu nedovanokit,pagalvokit apie kitas merginas kurios gali taip uzkibti ant tokio kabliuko.tegul pasiima preke ir aiskinasi su tais is kuriu pirko.




QUOTE(Neptune @ 2013 03 17, 18:11)
Patarkite prasau! Pirkau drabuzi viename internetiniame puslapyje. Sumokejau 180Lt. Jame vykdomi mainai, pirkimas, pardavimas rubu/daiktu, nauju/nenauju. Pirkau drabuzi NAUJA is fizinio asmens, pavedima padariau i jo saskaita. Pardavejas kiek suprantu is patalpintu rubu skaiciaus, uzsiima prekyba. Preke gavau, tik rubo kokybe esu nepatenkinta. Buvo rasyta, kad rubas yra vieno nebrangaus prekybinio zenklo, bet akivaizdu, kad jis yra kinietiskas "slamstas" atsiustas is Kinijos platybiu. Apie tai nebuvau informuota.Ruba uzsidejus tik viena karta, prayra, pukai sklaidosi. Parasiau pardavejui, kad esu nepatenkinta rubo kokybe, preke noriu grazinti. Gavau atsakyma, kad mes nesitareme, kad rubo nepriims, pinigu negrazins, kad ruba as sugadinau. Akivaizdu, kad jis nekokybiskas, jo sugadinti TAIP neimanoma:) Viename susirasinejime, pardavejas uzsimine, kad preke galetu priimti, bet isvyksta i uzsieni neva kita diena, nezino kada gris. Nors matau, kad kitame interniatiniame puslapyje prisijungineja, talpina naujas prekes, toliau sekmingai vykdo prekyba. I mano zinutes nereaguoja. Vadinasi mane apgavo, ne tik su rubo kokybe, bet ir melaginga info, apie savo isvykima.
Klausimas butu toks:
1. JEIGU FIZINIS ASMUO UZSIIMA PREKYBA, AR JIS PRIVALO MAN ISRASYTI PIRKIMO-PARDAVIMO DOKUMENTA?
2. Ar PRIVALO PREKE PRIIMTI ATGAL? (JUOLAB, KAD TIKRAI NE TO PREKYBINIO ZENKLO)
3. AR MANE GINS VARTOTOJU TEISES?
4. AR TIESIAI KREIPTIS I POLICIJA/TEISMA, DEL NESAZININGU PARDAVEJO VEIKSMU?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brenda mama: 17 kovo 2013 - 22:48
Gal kas žinote, kiek laiko galioja dovanų kuponas jei nenurodytas galiojimo laikas ant jo? g.gif
Atsakyti
Gal esate susidure su panasia situacija...

Pirkome vandens siurbli Senukuose. Po 4 men naudojimo sugedo. Atidaveme i garantini taisyma, bet kadangi reikejo kazkaip gyventi, nusipirkome nauja. Po keliu savaiciu pasiteiravus, kada pataisys siurbli, isgirdome atsakyma - Senukai turi 28 dienas ji taisyti ir pan. Praejus daugiau nei menesiui vel kreipemes i garantini, kad jeigu nera sutaisyto siurblo, grazintu pinigus. Zinoma, Senukai pasake, kad jie nieko negrazins ir pagal LT istatymus daiktas garantiniam aptarnavime gali buti protinga laika ir jau ju darbuotoja atseit nieko nesake, kad gali taisyti 28 dienas. Kiek tas protingas laikas? Mums to siurblo jau nereikia, nusipirkom kita, nes jis buvo butinas mums. Kiek jo galime laukti? Metus?

Parasem pretenzija, atsakys per 10 dienu. Bet itariu, kad negrazins mums pinigu ir nebent skubos tvarka sutaisys...

Atsakyti
Ar galima bilietus grazinti i Tiketa g.gif
Pirkau bilietus i rengini tiketoje, bet negalesiu ta diena nueiti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti del prekes grazinimo..
Sestadieni nusipirkom ausines, taciau namie supratau, kad man jos netinka/nepatogios/spaudzia.. Galiu sia preke grazinti? (14 d nepraejo, ceki turiu, pakuote yra, tik zinoma, praardyta)
Atsakyti