Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(Flirta @ 2013 01 08, 15:24)
2012m spalio 22 pirkau batus Danijos parduotuveje, siandien pamaciau, jog luzo vieno bato padas, kito - jau irgi iluze.

Ceki turiu.
Sesuo sako, jog pagal istatymus batams grazinti yra 24men.

Ar bandyt eit ? ar ka nors pakeisiu?

Aciu

jai busit atkakli ir pacituosit istatyma tai atgausit arba pinigus arba sutaisys juos arba naujus gausit cia jau pagal jusu nora, bet jau labai jie megsta sakyt kad pats klientas kaltas kad nemoka nesioti batu itt. 4u.gif
Atsakyti
Pirkom bilietus i teatra dovanai. Zmogus susirgo ir negali nueeiti.
Ar galima grazinti arba pakeisti i bilietus kitai dienai?
Atsakyti
Aš irgi tuiru problema su gražinimu. Pirkau internetu striukę. atsiuntė ne tą dydį kitą dieną išsiunčiau registruotu paštu atgal. lyg iš mano pusės viskas gerai bet pinigėlių tai taip ir nepagražina. ir kelis kartus skambinau ir laiškus su priminuimu siunčiu. jau tuoj mėnesis visas bus.
nesu labai konflittiška asmenybė bet kantrybė tai irgi jau baigesi
Atsakyti
QUOTE(Imager @ 2013 01 10, 14:55)
Aš irgi tuiru problema su gražinimu.  Pirkau internetu striukę. atsiuntė ne tą dydį kitą dieną išsiunčiau registruotu paštu atgal. lyg iš mano pusės viskas gerai bet pinigėlių tai taip ir nepagražina. ir kelis kartus skambinau ir laiškus su priminuimu siunčiu. jau tuoj mėnesis visas bus.
nesu labai konflittiška asmenybė bet kantrybė tai irgi jau baigesi

Siūlau kreiptis į vartotojų teisių gynimo centrą (http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038), ir informuoti apie tai pardavėją, taip pat duoti suprasti, kad savo patirtimi pasidalinsite internete, manau, kad greitai tada grąžins (man taip buvo su membershop), sėkmės smile.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif

Pinigelius atgavau be jokiu problemu.

Cia uz batus, kuriems luzo padas
Atsakyti
Grazinau betai.lt si daikta, nauja, tik pamatuota. Grazinau, nes per mazas

http://beta.lt/lt/vi...p;affiliate=rss

Ilgai spardesi, nenorejo priimti, kruopsciai tikrino, ar tikrai nenesiota, aiskino taisykles, kad apatiniu rubu negalima grazinti atgal, bet po derybu prieme.

Kaip yra su tokiu daiktu grazinimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2013 01 15, 19:06)
Grazinau betai.lt si daikta, nauja, tik pamatuota. Grazinau, nes per mazas

http://beta.lt/lt/vi...p;affiliate=rss

Ilgai spardesi, nenorejo priimti, kruopsciai tikrino, ar tikrai nenesiota, aiskino taisykles, kad apatiniu rubu negalima grazinti atgal, bet po derybu prieme.

Kaip yra su tokiu daiktu  grazinimu? ax.gif

perkant internetu viska galima grazinti per 7 d.d., kadangi realiai jus negalite pamatyti pirkinio ir ji ivertinti.Kai pirkau topocentre.lt bent jau taip buvo parasyta pirkimo-pardavimo sutartyje.
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2013 01 08, 17:32)
Butinai eikit, is tikruju batams yra garantija, bent jau 1 metus tai tikrai  4u.gif

Kaip įdomiai. Man visad perkant batus pasakydavo, kad garantija 2 savaitės...
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 01 15, 22:06)
Kaip įdomiai. Man visad perkant batus pasakydavo, kad garantija 2 savaitės...

Per 2 savaites galit persigalvoti ir grąžinti batus, jei jų neavėjot, o garantija yra metai ir brokuotą prekę privalo pakeisti kokybiška, arba grąžinti pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2013 01 16, 01:37)
Per 2 savaites galit persigalvoti ir grąžinti batus, jei jų neavėjot, o garantija yra metai ir brokuotą prekę privalo pakeisti kokybiška, arba grąžinti pinigus.

Geras! thumbup.gif Net nežinojau g.gif Aciu uz naudinga info mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man kiek teko susidurti tai žinau, kad du metai garantija, bet čia jau nuo parduotuvių priklauso, nes va preitais metai susiduriau su Alacante tai labai maloniai pakeisti negalejo, nes čekio neturėjau, bet sutvarkė nemokamai po 1,5m, O va Eleganc Line tai nors ir inspektore patvirtino, kad tai gamyklinis brokas, bet jie dar pareikalavo viskokiu tyrimu, tai labiau nervus taupiua, nei uz akcijinius batus pinigus grazintis... (labai bjauri vadybininke PC Europa dirba, nenorejo nei prasymo duoti parasyti, tipo ka cia jus visi prisigalvojot, kad tokia garantija yra...)
Straipsnis apie batus: http://verslas.delfi...s.d?id=60208147
Atsakyti
Turiu tokią situaciją, kai senyvą žmogų įkelbėjo Bauer kompanija pirkti puodą už 900lt, nes jame galės kepti pyragus ant viryklės ir rūkyti smulkius maisto produktus. Nusipirko. Žmogus pabandė ir pyragas sudegė, o rūkymui net priedo nebuvo pridėta, nors pirko būtent dėl tos funkcijos.

Kompanijos konsultantės buvo atvykę į namus mokyti, nes, atseit, negerai naudojosi tuo puodu,- joms pačioms viskas irgi sudegė. Kompanija visaip tempė laiką, kad praeitų 7d nuo pirkimo, kai jau nebegali reikšti kompanijai prietenzijų dėl panaudotų daiktų. Tai labai džiaugiuosi vartotojų teisių konsultantais, jie padėjo visus kelius susižinoti ir žmogus spėjo paskutinė dieną paduoti tą pretenziją. Toliau ilga istorija ir galiausiai dabar pareiškimas paduotas ne maisto kokybės inspekcijai. Parašysiu kaip baigėsi.
Atsakyti