Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(nedidute poniute @ 2012 06 14, 11:12)
laba diena, turiu ir aš tokią problemą dėl grąžinimo:
gavau dovanų iš beta.lt dovanų kuponą šluotai.Ant kupono neparašyta, nei kiek laiko galioja kuponas, nei kiek laiko tęsiasi akcija, nei kokia suma...Nuvažiavus atsiimti prekės, pasakė, kad galiojimas pasibaigęs, šluotų nėra, padėti niekuo negali...o pinigai tai pervesti ir gauti prekių turėtojui(davė telefoną).Ar galiu tikėtis kad grąžins pinigus arga prekę? nes klaida įvyko ne dėl mano kaltės, o dėl jų sistemoje nenurodytų datų ant kuponų...
Būtų smagu ,jei kas atsakytų į mano klausimą ir ką tokiu atveju daryti, jei niekas man nieko nepadės?...


man buvo panasi situacija su konmetikos rinkiniu, atvaziavos atsiimti paaiskejo kad jau visi rinkiniai atsiimti, man tiesiog nebeliko. Susisiekiau su prekes tieskeju, paskui vel su ta grupinio pirkimo svetaine - visi nuo saves tik purto ir tiek. Galiausiai grazino pinigus grup. pirk. svetaine, reikejo prasyma internetu pildyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kina @ 2012 06 21, 09:59)
Tai pagooglinau ir maždaug aišku pasidarė: pagal įstatymus kosmetikos priemonėms, kurių galiojimas yra daugiau negu 30 mėnesių, ant jų gali nebūti galiojimo datos. Buvo straipsnis, kad žmonės pasipiktinę parduotuvėse ir vaistinėse klausinėja ar pažiūrėję neradę datos nebeperka. Tokia sumaištis berods nuo 2010 metų, kai pasikeitė ženklinimo sistema. Paliekama gamintojų ir tiekėjų sąžiningumui - tipo niekada neužsigulės produktas lentynose 2,5 metų, tada jis jau nuostolingas ir t.t. Tai va, bet gi yra skirtumas, ar kremas pagamintas 2010 metais, ar 2012. Tai tiek to, reiškia čia sutapimas - ne data ant mano Eucerino pažymėta. Ant pakuotės yra ženkliukas, kad atidarius 12 mėn. galioja, tai taip ir turi būti vietoje galiojimo datos.



o man perkant irgi is el. vaistines susisieke vadybininkas ir perspejo kad iki kremo galiojimo pabaigos liko keli menesiai. Pasitikslino ar tikrai imsiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 08 rugpjūčio 2012 - 21:54
Turiu klausimą.
Kartą pirkau Stradivariuje šortukus, čekio kitoje pusėje buvo nurodyta, kad grąžinimo terminas 30 dienų. Pagal įstatymą grąžinimo terminas 14 dienų (jeigu tarkim nepatiko prekė). Tai kaip yrą iš tikrųjų? Ar tai Stradivarius toks geras, ar kažkas visgi yra panašaus?

Atsakyti
Gal kas zinot ar galima i Senukus grazinti likusias plyteles?Ar yra nustatytas laikas per kiek galima grazinti?
Atsakyti
Manau, jei grąžini tai viską . Kas čia bebūtu jei visi pradėtu likučius grąžinėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 08 14, 14:06)
Manau, jei grąžini tai viską . Kas čia bebūtu  jei visi pradėtu likučius grąžinėti  g.gif

Dėl "Senukų" nežinau, bet būna kad galima.
Atsakyti
Sveiki,

gal kas buvote susidure su tokia situacija. Turiu prepybos centro "Ozas" dovanu kupona. kuponas pirktas "Gera dovana" parduotuveje. kodel juo negaliu atsiskaityti ten pat ir isigyti pramogos - skrydzio pvz oro balionu?

Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 08 14, 10:40)
Gal kas zinot ar galima i Senukus grazinti likusias plyteles?Ar yra nustatytas laikas per kiek galima grazinti?

Kai pirkome tapetus,sakė, kad galėsime gražinti, bet tik nepraįmtus rulonus. Neprisimenu laikotarpio, bet ar tik ne per pusę metų? g.gif Geriausia paskambinti į informaciją.
Atsakyti
O as vakar Maximoje prasvinkusia mesa grazinau rolleyes.gif Feee vos neapsivemiau atidariusi pakuote. Cia ta akcijine sprandine ax.gif Bet geriausia, kad prieme ir net nepatikrino. Itariu ne as pirma grazinau blink.gif
Atsakyti
Reikia patarimo smile.gif nusipirkau vakar internetinej parduotuvej fotoaparata (bet lyg tycia gavau dovanu kita doh.gif ) kaip manot ar galeciau ji grazinti? ne nespejau juo pasinaudoti..bet kaip suprantu galima grazinti tik nekokybiskas ar brokuotas prekes... o jam viskas gerai, jo prekine isvaizda nesugadinta ir t.t.

ka patartumete..? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2012 04 12, 13:44)
Mergaites, gal kas pirkot is Maximos blenderi ir galetumet paskolinti pirkimo ceki garantijai? unsure.gif  blush2.gif  4u.gif Vis nesiojausi pinigineje ta cekiuka kol skaiciukai blukti pradejo, tada kazkur taip saugiai padejau, kad dabar visus namus isverciau ir niekur neberandu verysad.gif . Blenderis uzluzo, tai reikia del garantijos kreiptis, o negaliu unsure.gif . Beje, gal kas pasakys ir kur tiksliai del siu prekiu reikia kreiptis Klaipedoje?
user posted image


Ir man uzluzo panasiu laiku.Ir cekio irgi neturiu jau
QUOTE(eglaite2 @ 2012 04 12, 15:02)
Aisku, aciu 4u.gif. Bent jau man perkant pacioj Maximoj niekas garantinio nepilde, nes sake, kad su cekiu ir taip 2 metus garantija galios, tai tikiuosi, kad ir del to nekils problemu doh.gif .

Ar pavyko?

QUOTE(_Alba_ @ 2012 04 14, 20:45)
Kaip man jau ima atsibosti Zygio batai. Su kuo pakalbu, ar SM paskaitau, kituose prekybos tinkluose pinigus uz defektuota preke grazina iskart, o UAB "Armitana" ne  mad.gif Teks vel i kokybes inspekcija kreiptis.
Atsiskyre batas nuo pado - ir tai jiems nerodiklis, kad preke nekokybiska, pinigu nesutinka grazinti!
Ko gero nuo siol ieskant batu - Zygio batus teks aplenkti  unsure.gif


Urpejoje tas pats
Atsakyti
Parasiau pardavejui, tai man atrase:

Prekes galite grąžinti ir pakeisti per 7 darbo dienas.
Svarbu, kad prekė būtų nenaudota, originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
Grąžinant prekę reikalingi dokumentai: sąskaita faktūra (kuri galioja kaip garantinis talonas), laisvos formos raštas (paminėkite priežastį kodėl grąžinate prekę(-es)).

Ir nieko apie tai, kad kadangi tai fotoaparatas tai nepriims.. g.gif tai ar cia jie nedaskaite mano laisko, kad noriu grazinti fotika, ar nezino istatymu... g.gif g.gif
o gal meginti priduoti, gal pavyks.. ax.gif bet ka tuomet rasyti tam grazinimo akte, kokia priezasti kad grazinu kokybiska preke.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 08 29, 22:36)
Reikia patarimo smile.gif  nusipirkau vakar internetinej parduotuvej fotoaparata (bet lyg tycia gavau dovanu kita doh.gif ) kaip manot ar galeciau ji grazinti? ne nespejau juo pasinaudoti..bet kaip suprantu galima grazinti tik nekokybiskas ar brokuotas prekes... o jam viskas gerai, jo prekine isvaizda nesugadinta ir t.t.

ka patartumete..? blush2.gif

Pirkus internetu galima gražinti viska , neatitiko internetinio vaizdo ir tiek , kita sistema čia. Tik turi būti originali pakuote ir nenaudotas smile.gif
Atsakyti