Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Kam įdomi istorijos pabaiga, tai akinukus padarė naujus, be jokių problemų...
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 05 12, 20:51)
Kam įdomi istorijos pabaiga, tai akinukus padarė naujus, be jokių problemų...

Reiskia, kad tik nereikia nuleisti ranku mirksiukas.gif Aciu, kad paraset istorijos pabaiga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar galima grąžinti batus, pirktus panaudojant dovanų čekį? (veiksmas Megoje, pirkta prieš savaitę, batai nenešioti, pirkimo čekis yra). Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Saulegraaza @ 2012 05 23, 01:18)
Sveiki,
ar galima grąžinti batus, pirktus panaudojant dovanų čekį? (veiksmas Megoje, pirkta prieš savaitę, batai nenešioti, pirkimo čekis yra). Ačiū už atsakymą.

aisku galima koks skirtumas kaip apmoketa svarbu apmoketa ir ceki turite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2012 05 13, 00:12)
Reiskia, kad tik nereikia nuleisti ranku  mirksiukas.gif  Aciu, kad paraset istorijos pabaiga  4u.gif

Nebuvo malonu, nes davė suprasti, kad pirkėjas visada teisus (ne jų kaltė atseit), bet maloniai pakeitė... blush2.gif
Prieš kelis metus pirkau rankinę pintą iš juostelių Akropolyje, ji po mėnesio pradėjo irti ir poros mėnesių bėgyje visai suiro...pinigėliai buvo ne maži...Čekio maniau, kad neturiu...dar gal po kokio mėnesio jį radau piniginėje, sumąsčiau ir paskambinau į parduotuvę...nunešus rankinę grąžino pinigėlius (jau beveik po 3 mėnesių, o gal ir daugiau)...Tiesiog manau, KAD RIMTAI ĮMONEI SVARBU JOS PIRKĖJAI...visada reikia bandyti, jei jautiesi teisus. Aišku nėra malonu, ir būna kitaip, bet bandyti vertą.
Atsakyti
Sveiki, vakar prikau suknutę, bet dabar norėčiau ją grąžinti. Ji buvo pirkta su nuolaidą (buvo 179lt, dabar 125lt , čekį turiu ir visos etiketės ant suknutės yra. Ar galiu grąžinti nuolaidinę prekę?
Atsakyti
Galite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga: 13 birželio 2012 - 15:35
laba diena, turiu ir aš tokią problemą dėl grąžinimo:
gavau dovanų iš beta.lt dovanų kuponą šluotai.Ant kupono neparašyta, nei kiek laiko galioja kuponas, nei kiek laiko tęsiasi akcija, nei kokia suma...Nuvažiavus atsiimti prekės, pasakė, kad galiojimas pasibaigęs, šluotų nėra, padėti niekuo negali...o pinigai tai pervesti ir gauti prekių turėtojui(davė telefoną).Ar galiu tikėtis kad grąžins pinigus arga prekę? nes klaida įvyko ne dėl mano kaltės, o dėl jų sistemoje nenurodytų datų ant kuponų...
Būtų smagu ,jei kas atsakytų į mano klausimą ir ką tokiu atveju daryti, jei niekas man nieko nepadės?...
Atsakyti
Sveikos, reikia pagalbos. Užsisakiau birželio 15 d. elektroninėje vaistinėje prekiu, šiandien pasiėmiau. Parsinešusi pastebėjau, kad ant Eucerin sun protection buteliuko yra skaičiai 20120616. Ar tai galiojimo data - etiketės apačioje juodais skaitmenimis, nors kitas tekstas mėlynas? Ant buteliuko nėra jokios info kad tai galiojimo data, bet kas dar galėtu būti? ar priima vaistinėse prekes atgal, ar keičia? čeki turiu, mokėjau grynais.
Atsakyti
QUOTE(Kina @ 2012 06 20, 11:51)
Sveikos, reikia pagalbos. Užsisakiau birželio 15 d. elektroninėje vaistinėje prekiu, šiandien pasiėmiau. Parsinešusi pastebėjau, kad ant Eucerin sun protection buteliuko yra skaičiai 20120616. Ar tai galiojimo data - etiketės apačioje juodais skaitmenimis, nors kitas tekstas mėlynas? Ant buteliuko nėra jokios info kad tai galiojimo data, bet kas dar galėtu būti? ar priima vaistinėse prekes atgal, ar keičia? čeki turiu, mokėjau grynais.

Tai pagooglinau ir maždaug aišku pasidarė: pagal įstatymus kosmetikos priemonėms, kurių galiojimas yra daugiau negu 30 mėnesių, ant jų gali nebūti galiojimo datos. Buvo straipsnis, kad žmonės pasipiktinę parduotuvėse ir vaistinėse klausinėja ar pažiūrėję neradę datos nebeperka. Tokia sumaištis berods nuo 2010 metų, kai pasikeitė ženklinimo sistema. Paliekama gamintojų ir tiekėjų sąžiningumui - tipo niekada neužsigulės produktas lentynose 2,5 metų, tada jis jau nuostolingas ir t.t. Tai va, bet gi yra skirtumas, ar kremas pagamintas 2010 metais, ar 2012. Tai tiek to, reiškia čia sutapimas - ne data ant mano Eucerino pažymėta. Ant pakuotės yra ženkliukas, kad atidarius 12 mėn. galioja, tai taip ir turi būti vietoje galiojimo datos.
Atsakyti
Kazin ar galim i Senukus grazinti fitneso kilimeli, net neispakuotas ir virtuvine tarka neelektrine paprasta tarkute. Cekius turim viskas pirkta vakar. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 06 21, 12:49)
Kazin ar galim i Senukus grazinti fitneso kilimeli, net neispakuotas ir virtuvine tarka neelektrine paprasta tarkute. Cekius turim viskas pirkta vakar.  4u.gif



negaliu buti tikra del Jusu atvejo, bet as esu grazinui i Senukus konstriuktoriu t.y. zaisla ko isvis pagal visus istatymas negalima grazinti ( tada dar to nezinojau) ir jis netgi buvo ispakuotas. Negalvokite kad elgiausi piktybiskai, bet jis zaraza kiniskas net nesideliojo... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ersi @ 2012 04 12, 18:34)
panasu, kad jus dirbote su geresne vedeja smile.gif Sios parduotuves net nesiteike iseit ir pasikalbeti, nors prasiau ja pakviesti  cool.gif Pardaveja nunese mano palta ir pretenzijos popieriu, ir parnese lapa kuriama parasyta, kad kreipkites i ne maisto produktu kokybes inspekcija, daugiau nusiskundimu del sio gaminio nesame gave doh.gif Vat tau ir atsakymas, klausi zmogus ar cia yra kokybiskas gaminys kai taip nusipukuoja, o gauni atsakyma, kad niekas daugiau nesiskunde  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  As to taip nepaliksiu cool.gif



oi mane dar ne taip bande moralizuoti vienos parduotuves vedeja. Sake ji pati tas kelnes (kurias as grazint norejau) nesioja ir labai jos super ir visi pirkejai patenkinti niekas nesisikundzia ir t.t.
Atsakyti