Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(_Alba_ @ 2012 04 01, 20:47)
taip, pirmiausia turit sulaukti ju rastisko atsakymo. o ko reikalavote? pinigus grazinti?
jeigu jie nesutiks, tada galit kreiptis i vnmpi
is kokio jus miesto ir is kur batai?



Vilnius Estee, pareikalaut nieko nespejau nes jie iskart pamate kad ne tas cekis atsisake bendraut. Supratusi kad su manim niekas nenori bendraut ( nes pardavejos tik baltarusus prieina aptarnaut nes jie perka) palikau rasteli, tiek to pasibendravimo nebuvo..
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 20:58)
Vilnius Estee, pareikalaut nieko nespejau nes jie iskart pamate kad ne tas cekis atsisake bendraut. Supratusi kad su manim niekas nenori bendraut ( nes pardavejos tik baltarusus prieina aptarnaut nes jie perka) palikau rasteli, tiek to pasibendravimo nebuvo..

na tai tame raste turejot parasyti kreipimasi kas ir kaip, del ko ir t.t....

http://www.nedelia.l...nyat-tovar.html

cia siek tiek informacijos ir prasymo pvz. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2012 04 01, 13:48)
Nusipirkau pauku dziovintuva uz 200 Lt. Parsinesus namo ir pradejus dziovint pastebejau, kad jame kazkas spragsi, o pasiziurejus pro oro isejimo anga tuo spragsejimo metu matosi melynos kibirkstys  doh.gif , Sekancia diena nunesiau dziovintuva i parduotuve, man ji pakeite i kita toki pati - bet ir jame lygiai ta pati problema. arduotuveje man siulo kreiptis i garantini. Idomu, ar turiu teise grazinti dziovintuva be vazinejimu po garantinius?? Juk akivaizdu, kad nusipirkau nekokybiska daikta, ir turiu dabar gaist laika, pinigus degalams vazinedama.....


Mano istorija baigesi sekmingai 4u.gif šiandien nukeliavau i parduotuve su savo nelaimingu dziovintuvu, dirbo ta pati pardaveja, pas kuria ir pirkau. Ji pasiule man vaziuot i garantini, bet as labai maloniai pasakiau, kad nenusiteikus niekur vazinet, kad noreciau cia vietoj reikaliukus susitvarkyt. Ir zinokit, be jokiu problemu padare prekes grazinima, pasiule man kitos firmos fena (brangesni, bet nuolaidele pritaike, truputi dasimoket teko, bet nieko), atsiprase uz man sukeltus nepatogumus. Zodziu, isejau patenkinta. Ant parduotuves nepykstu smile.gif pirksiu ten ka nors ateityje drasiai smile.gif Tikiuosi, kad su siuo fenu jokiu problemu man nebus.....

Tiesa, pries eidama i parduotuve, pasiskambinau i kokybes inspekcija, kad buciau tikra, jog nereikalausiu to, kas man nepriklauso smile.gif taigi, sake, kad galiu drasiai eit, prasyt kad grazintu pinigus uz nekokybiska preke, palikt rastiska pretenzija, ir per 10 dienu laukt teigiamo atsakymo, o jo nesulaukus, kreiptis i kokybes inspekcija, tada jau mano "problema" perimtu jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2012 04 02, 20:08)
Mano istorija baigesi sekmingai  4u.gif  šiandien nukeliavau i parduotuve su savo nelaimingu dziovintuvu, dirbo ta pati pardaveja, pas kuria ir pirkau. Ji pasiule man vaziuot i garantini, bet as labai maloniai pasakiau, kad nenusiteikus niekur vazinet, kad noreciau cia vietoj reikaliukus susitvarkyt. Ir zinokit, be jokiu problemu padare prekes grazinima, pasiule man kitos firmos  fena (brangesni, bet nuolaidele pritaike, truputi dasimoket teko, bet nieko), atsiprase uz man sukeltus nepatogumus. Zodziu, isejau patenkinta. Ant parduotuves nepykstu smile.gif pirksiu ten ka nors ateityje drasiai smile.gif Tikiuosi, kad su siuo fenu jokiu problemu man nebus.....

Tiesa, pries eidama i parduotuve, pasiskambinau i kokybes inspekcija, kad buciau tikra, jog nereikalausiu to, kas man nepriklauso smile.gif taigi, sake, kad galiu drasiai eit, prasyt kad grazintu pinigus uz nekokybiska preke, palikt rastiska pretenzija, ir per 10 dienu laukt teigiamo atsakymo, o jo nesulaukus, kreiptis i kokybes inspekcija, tada jau mano "problema" perimtu jie smile.gif

Saunuole, kad nenuleidot ranku 4u.gif
Atsakyti
sveikos nupirkom vaikui dviratuka maximoj 239 lt,kaip pirkom buvo nuleista padanga ,mums ja pripute( galvojom gal truputu vintilis atsisukes,juk naujas blush2.gif )parsivezem dviratuka namo ,dar paklausem ar yra kokia garantija vistik virs 200lt sake tik remui jai lus lotuliukas.gif ... sianien islindo saulyte galvojau iseisim i lauka su nauju dviratuku,isivezam grazuoli pasodinu vaika,pavaziuoja iki 5 metru padanga nuleista
( nemaciau as kaip nesiau namie kol naujas stovejo balkone laukem saulites)siuntu is pikcio ir prisiminiau kad parduotuvej ta padanga pute grizus namo apziurineju virs sedines tik baltas lipdukas su barkodu kaina ir kad ''defektas oras''
kaip manot ar maxima man grazins pinigelius ar nauja preke juk as nemaciau kad tas poperiuktis ten po sedyne ,konsultantas ne puse zodzio nepasake
Atsakyti
sveiki,gal kas suisduret su panasia situacija. pirkom saldytuva imontuojama ELECTROLUX,po keliu men atidarius duris krito virsutines durys,isplese visus metaliukus,duzo kelios plastmasines dalys. apkrovos dideles tikrai nebuvo,pieno butelys,keli kiausiniai ir vaistu keli buteliukai. del remonto net negalvoju,kazi turiu vilties grazint ar pakeisti i kita,kad ir dasimokejusi? apziurejus,radom,kad nebuvo virsuj tarpines jokios tarp varztuko ir saldytuvo metalines detales,kas buvo apacioje ideta. sito nenoriu,aciu D vaiku salia nebuvo,nes smugis buvo geras... aciu uz info jei kas pakomentuosit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 04 09, 20:21)
sveikos nupirkom vaikui dviratuka maximoj 239 lt,kaip pirkom buvo nuleista padanga ,mums ja pripute( galvojom gal truputu vintilis atsisukes,juk naujas blush2.gif )parsivezem dviratuka namo ,dar paklausem ar yra kokia garantija vistik virs 200lt sake tik remui jai lus lotuliukas.gif ... sianien islindo saulyte galvojau iseisim i lauka su nauju dviratuku,isivezam grazuoli pasodinu vaika,pavaziuoja iki 5 metru padanga nuleista
( nemaciau as kaip nesiau namie kol naujas stovejo balkone laukem saulites)siuntu is pikcio ir prisiminiau kad parduotuvej ta padanga pute grizus namo apziurineju virs sedines tik baltas lipdukas su barkodu kaina ir kad ''defektas oras''
kaip manot ar maxima man grazins pinigelius ar nauja preke juk as nemaciau kad tas poperiuktis ten po sedyne ,konsultantas ne puse zodzio nepasake

Manau kad tikrai grąžins. Aš maximoje tai neikada problemų dėl grąžinimo neturėjau, net jei nedefekuota prekė, o tiesiog nepatikus, jie kaip ir priklauso priima per 14 d ir nieko neklausia.
Jei kaina buvo stipriai sumažinta, tai gal apsimoka nešti pas dviratininkus ir pataisytų už kokį 20 lt?
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 04 09, 21:21)
sveikos nupirkom vaikui dviratuka maximoj 239 lt...


O čekį turit? Tuomet, gal neturėtų kilti problemų g.gif
Atsakyti
taip turiu ceki zinoma juk ne 1lt mokejom 4u.gif ryt vesim tik va tik kad i lauka isvaziavom ratai nesvarus del to ir mastau lotuliukas.gif nu bet to betruko kad negrazintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 04 09, 21:43)
taip turiu ceki zinoma juk ne 1lt mokejom 4u.gif ryt vesim tik va tik kad i lauka isvaziavom ratai nesvarus del to ir mastau lotuliukas.gif nu bet to betruko kad negrazintu g.gif

isplaukit ratus biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo blush2.gif Pirkau parduotuveje pries menesi palta, norejom moketi kortele, pardavejos kazka ne taip suspaude ir pakibo visa ju iranga. Laukem ilgai, nebesulaukem ir daviau grynais, pasake ceki ateikit pasimt kita karta jei reikes. Dabar prireike, o cekius jie saugo pasirodo tik dvi savaites doh.gif Mano paltas dabar atrodo taip: https://picasaweb.go...076288153137154 Pirmoje nuotraukoje apykakle liko tokia koks atrode visas paltas, o sekanciose kaip po menesio nuo pirkimo ir po dvieju savaiciu nesiojimo atrodo visas paltas doh.gif doh.gif doh.gif
Kaip suprantu galiu rastu kreiptis i parduotuve su pretenzija. Kai kalbejau telefonu su parduotuves vedeja, problemos del cekio kaip ir nera, nes vistiek tada daviau parduotuves kortele kur kaupiasi duomenys, beto zinau diena kada pirkau ir t.t. Bet problemos tokioj palto isvaizdoje jie nemato, blogai nesiojau, nes niekas kitas is 18 nupirktu paltu nesikreipe, vadinasi medziaga kokybiska. Matyt mano, kad sliauziu asfaltu doh.gif lotuliukas.gif Ir is vis pasiule kreiptis i vartotoju teises, kad ten atlikciau medziagos kokybiskumo tyrimus blink.gif Bet vartotoju teises pasake kreiptis pirmiau rastu i parduotuve.
Gal kurios susidurete su tokia situacija, negi cia tik man atrodo, kad preke nekokybiska, jei po menesio taip susidevejo unsure.gif
Gal turite pvz kaip rasyti pretenzija?
Atsakyti
I. VVTAT prasys cekio bet kokiu atveju - ar jus su parduotuve sutariat del jo nebuvimo (neturejimo), ar ne., kad jie apsiimtu nagrineti jusu skunda, turi buti cekis arba banko israsas, kad atsiskaityta banko kortele;
II. neturint cekio parduotuve turi teise jokiu jums palankkiu sprendimu nedaryti, nes jiems VMI negrazins PVM uz defektuota preke (cekyje yra nurodyta konkreti suma, prekes PVM, modelis, data, laikas, vieta ir kiti svarbus niuansai);
III. ar nera galimybes nusipirkti toki kita palta ir su tuo (naujuoju) cekiu po savaites nunesti senaji palta (per savaite labai susidevejo biggrin.gif ), bet gal jau nebera pardavime tokio sezono rubo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Alba_: 11 balandžio 2012 - 18:39