Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(rasute2 @ 2012 04 01, 13:48)
Nusipirkau pauku dziovintuva uz 200 Lt. Parsinesus namo ir pradejus dziovint pastebejau, kad jame kazkas spragsi, o pasiziurejus pro oro isejimo anga tuo spragsejimo metu matosi melynos kibirkstys  doh.gif , Sekancia diena nunesiau dziovintuva i parduotuve, man ji pakeite i kita toki pati - bet ir jame lygiai ta pati problema. arduotuveje man siulo kreiptis i garantini. Idomu, ar turiu teise grazinti dziovintuva be vazinejimu po garantinius?? Juk akivaizdu, kad nusipirkau nekokybiska daikta, ir turiu dabar gaist laika, pinigus degalams vazinedama.....

jai nepriima graziuoju,rasykite rastiska pretenzija parduotuveje ir palikit ten dziovintuva kad jie patys ekspertize darytu,jus neprivalote nieko niekur vezioti,juk akivaizdu kad naudojate ne pora menesiu ir del jusu kaltes jis sugestu neturetu.
Po 10dienu privalo jums paskambinti ir/arba atsiusti atsakyma rastu. Jai to nepadaro einat pas parduotuves direktoriu ir keliat veja.Isbandyta su ermitazu grazina pinigus is karto. 4u.gif sekmes
P.S. Kur pirkot dziovintuva?jai nepaslaptys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malinkaja18: 01 balandžio 2012 - 15:27
sveiki, gal kas patars pirkau batus. Veliau paeiskejo kad jie labai nekokybiski doh.gif aplink visa oda atpyso... nuejus pas pardaveja, atsisako bendraut neva turime ne ta pirkimo ceki! .... ateit tai banko tranzakcijos cekis one kasos? kaip elgtis tokioje situacijoje?
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2012 04 01, 15:26)
jai nepriima graziuoju,rasykite rastiska pretenzija parduotuveje ir palikit ten dziovintuva kad jie patys ekspertize darytu,jus neprivalote nieko niekur vezioti,juk akivaizdu kad naudojate ne pora menesiu ir del jusu kaltes jis sugestu neturetu.
Po 10dienu privalo jums paskambinti ir/arba atsiusti atsakyma rastu. Jai to nepadaro einat pas parduotuves direktoriu ir keliat veja.Isbandyta su ermitazu grazina pinigus is karto. 4u.gif sekmes
P.S. Kur pirkot dziovintuva?jai nepaslaptys blush2.gif


Pirkau Krionos parduotuveje "Cascada" Hypermaximoje Kaune 4u.gif
Bandysiu nest rytoj... Nes tikrai nesinori man vazineti su tuo dziovintuvu po garantinius... kazkur neries krantinej... nusipirkus nauja daikta norisi, kad jis normalus butu, o ne is karto taisytas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2012 04 01, 14:48)
Nusipirkau pauku dziovintuva uz 200 Lt. Parsinesus namo ir pradejus dziovint pastebejau, kad jame kazkas spragsi, o pasiziurejus pro oro isejimo anga tuo spragsejimo metu matosi melynos kibirkstys  doh.gif , Sekancia diena nunesiau dziovintuva i parduotuve, man ji pakeite i kita toki pati - bet ir jame lygiai ta pati problema. arduotuveje man siulo kreiptis i garantini. Idomu, ar turiu teise grazinti dziovintuva be vazinejimu po garantinius?? Juk akivaizdu, kad nusipirkau nekokybiska daikta, ir turiu dabar gaist laika, pinigus degalams vazinedama.....


tikrai ne jusu beda yra vazineti po garantinius, parduotuve privalo grazinti pinigus (nes, kaip suprantu, 3 analogisko jus jau nebenoretumete ismeginti wink.gif ) juk daiktas sugedo tik ka, galima sakyti, net nesugedo, o buvo parduotas nekokybiskas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 17:00)
sveiki, gal kas patars pirkau batus. Veliau paeiskejo kad jie labai nekokybiski doh.gif aplink  visa oda atpyso... nuejus pas pardaveja, atsisako bendraut neva turime ne ta pirkimo ceki! .... ateit tai banko tranzakcijos cekis one kasos? kaip elgtis tokioje situacijoje?


truputi neaisku, patikslinkite, koki ceki jus turite?
Atsakyti

mes atsiskaiteme banko kortele. Kai atsiskaitai banko kortele pardaveja duoda atseit du cekius viena kasos o kita kazkoki kitoki. Tai va mes turime ta kitoki, o ne kasos ceki. Zinote net nemoku paaiskinti nes situacija jau taip sakant net nejuokinga kai virs 300 suploji o ten kazkokio cekio neturi...

ant musu cekio viskas yra, ir data ir suma ir viskas ko reikia, bet jie man aiskina kad tai banko tranzakcijos cekis o ne kasos ir nieko atseit mums nepades...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiene.: 01 balandžio 2012 - 18:45
Nu taip, ne kasos tas čekis.. Ten tik nuskaityta pinigų suma matyti. Bet šiaip ten yra ir to aparačiuko, kur kišat kortelę, numeriukas. Aiškintis vistik galima, manau, bet pagrindinis dokumentas yra čekis, kuriame yra nurodyta prekė. Gal turit jūs jį kur nors, jei yra tas antrasis.
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 18:44)
mes atsiskaiteme banko kortele. Kai atsiskaitai banko kortele pardaveja duoda atseit du cekius viena kasos o kita kazkoki kitoki. Tai va mes turime ta kitoki, o ne kasos ceki. Zinote net nemoku paaiskinti nes situacija jau taip sakant net nejuokinga kai virs 300 suploji o ten kazkokio cekio neturi...

ant musu cekio viskas yra, ir data ir suma ir viskas ko reikia, bet jie man aiskina kad tai banko tranzakcijos cekis o ne kasos ir nieko atseit mums nepades...


Neabejoju, kad jūsų turimas čekis galioja, o parduotuve bando savo uodegą išsukt. Esu girdejus, kad jei atsiskaitoma banko kortele, tai galima ir neturint cekio preke grazint, kazkaip banko israse galima rasti kokioje parduotuveje ir uz ka buvo moketa.

As su savo plauku dziovintuvu rytoj zygiuosiu atgal i parduotuve, jei atsisakys priimti, skambinsiu i vartotoju teises pasikonsultuoti, ten labai draugiskai ir geranoriskai paaiskina, kaip elgtis konkreciu atveju.
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 19:44)
mes atsiskaiteme banko kortele. Kai atsiskaitai banko kortele pardaveja duoda atseit du cekius viena kasos o kita kazkoki kitoki. Tai va mes turime ta kitoki, o ne kasos ceki. Zinote net nemoku paaiskinti nes situacija jau taip sakant net nejuokinga kai virs 300 suploji o ten kazkokio cekio neturi...
ant musu cekio viskas yra, ir data ir suma ir viskas ko reikia, bet jie man aiskina kad tai banko tranzakcijos cekis o ne kasos ir nieko atseit mums nepades...

QUOTE(Ragany @ 2012 04 01, 19:50)
Nu taip, ne kasos tas čekis.. Ten tik nuskaityta pinigų suma matyti. Bet šiaip ten yra ir to aparačiuko, kur kišat kortelę, numeriukas. Aiškintis vistik galima, manau, bet pagrindinis dokumentas yra čekis, kuriame yra nurodyta prekė. Gal turit jūs jį kur nors, jei yra tas antrasis.

QUOTE(rasute2 @ 2012 04 01, 19:57)
Neabejoju, kad jūsų turimas čekis galioja, o parduotuve bando savo uodegą išsukt. Esu girdejus, kad jei atsiskaitoma banko kortele, tai galima ir neturint cekio preke grazint, kazkaip banko israse galima rasti kokioje parduotuveje ir uz ka buvo moketa.



Mano panasi situacija buvo su atsiskaitymu kortele ir cekio neturejimu 4u.gif (as net to patvirtinimo neturejau, nes mazasis ko gero nudziove kur nors, bet is banko as issiemiau operacijos israsa) mirksiukas.gif
pasniukstinekit kelis psl. auksciau, rasiau savo situacija smile.gif galiausiai atgavau pinigus po daugiau nei menesio doh.gif

Papildyta:


batu grazinimas i parduotuve
Atsakyti
na jie aiskinasi kad man net banko israsas nepades nes atsiet tokios ju vidines tvarkos ir net nevelta veltis i diskusijas... parasiau as jiems pretenzija ir palikau.

Esme tame kad tas cekis kurio man truksta kasos butent forma ir viskuo identiskas!
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 20:23)
na jie aiskinasi kad man net banko israsas nepades nes atsiet tokios ju vidines tvarkos ir net nevelta veltis i diskusijas... parasiau as jiems pretenzija ir palikau.

Esme tame kad tas cekis kurio man truksta kasos butent forma ir viskuo identiskas!


nes VMI jiems negrazina tokiu atveju (neturint pirkimo cekio) PVM uz nekokybiska preke, todel jie bet kokiu atveju gieda savo giesmele, issisukineja ir t.t., nors puikiai patys zino istatymus (kad atsiskaitymo kortele israsas ar cekis yra irodymas) ir mato, kad preke yra brokuota doh.gif
iseitis - vartotoju teises mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 04 01, 20:35)
nes VMI jiems negrazina tokiu atveju (neturint pirkimo cekio) PVM uz nekokybiska preke, todel jie bet kokiu atveju gieda savo giesmele, issisukineja ir t.t., nors puikiai patys zino istatymus (kad atsiskaitymo kortele israsas ar cekis yra irodymas) ir mato, kad preke yra brokuota  doh.gif
iseitis - vartotoju teises  mirksiukas.gif



Kiek suprantu turiu palaukt ju rastisko atsakymo ir keliaut pas inspektorius ane? Kazi galiu sioje situacijoje kazko tiketis..... verysad.gif

na bet juk ir istatymas skelbia kad grazinant nekokybiska preke privalu pateikti kasos ceki arba kita patvirtinanti tokumenta- tai va ka as ir turiu
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2012 04 01, 20:42)
Kiek suprantu turiu palaukt ju rastisko atsakymo ir keliaut pas inspektorius ane? Kazi galiu sioje situacijoje kazko tiketis..... verysad.gif

na bet juk ir istatymas skelbia kad grazinant nekokybiska preke privalu pateikti kasos ceki arba kita patvirtinanti tokumenta- tai va ka as ir turiu


taip, pirmiausia turit sulaukti ju rastisko atsakymo. o ko reikalavote? pinigus grazinti?
jeigu jie nesutiks, tada galit kreiptis i vnmpi
is kokio jus miesto ir is kur batai?
Atsakyti