Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Situacija tokia. Prieš pusantrų metų pirkom kompiuterį (garantija dar yra). Pirmą kartą kompiuteris sugedo 2011metų birželį. Nešėm į garantinį - taisė. Antrą kartą sugedo prieš porą savaičių. Nešėm į garantinį - taisė. Ir kompiuterį pasiėmėm šį pirmadienį. Antradienį vakare vėl tas pats gedimas. Kantrybė išseko. Nusprendėm trečią kartą nebetaisyti, tad nuėjom į Topo centrą, sakyt kad norim gražint prekę ir atgaut pinigus. Reagavo normaliai, liepė nuvežt į servisą, gaut raštišką serviso patvirtinimą apie gedimą. Dabar kompiuteris servisą, laukiam popieriuko. Kaip manot kokia tikimybė geruoju atgaut pinigus? g.gif
Atsakyti
Labas, kur man reiktu kreiptis? jei as preke grazinau, o pinigu neperveda jau savaite laiko? g.gif Į ta firma skambinausi jau du kartus pirma karta zadejo savaites pradzioj pervest pinigus, treciadieni vel paskambinau, sako gal penktadieni, bet ir penktadieni pinigeliu ner schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2012 02 04, 23:05)
Labas, kur man reiktu kreiptis? jei as preke grazinau, o pinigu neperveda jau savaite laiko?  g.gif Į ta firma skambinausi jau du kartus pirma karta zadejo savaites pradzioj pervest pinigus, treciadieni vel paskambinau, sako gal penktadieni, bet ir penktadieni pinigeliu ner  schmoll.gif



siūlau paskambint į vartotojų teises ir pasiteirauti. Niekad nesu susidūrus su gražinimu pavedimais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2012 02 05, 15:01)
siūlau paskambint į vartotojų teises ir pasiteirauti. Niekad nesu susidūrus su gražinimu pavedimais.  g.gif


Palaukit 10 dienu, jei negrazins, tada jau galit kreiptis i vartotoju teises.
Atsakyti
[quote=solniska,2012 02 05, 17:00]
Palaukit 10 dienu, jei negrazins, tada jau galit kreiptis i vartotoju teises.


Matot man tiesiog keista pasirodė, nes mano darbovietėj dirba virš 3000 žmonių ir jei reikia kokiam klientui padaryti gražinimą pavedimu, tai viskas sutvarkoma per 1-2 darbo dienas, todel ir neramu ar jie išvis man gražins pinigus, nes pas juos dirba vos 50 darbuotojų, o jie man aiškina, kad jų labai didelė įmonė ir kiekvieną kartą liepia palaukt, daugiau niekada nepirksiu iš jų, ir dar kitiem pasakysiu unsure.gif
Atsakyti
tai išduokit kas jie tokie jau wink.gif ir paskui parašykit kaip baigėsi būtinai
Atsakyti
[quote=Insa,2012 02 06, 12:52]
tai išduokit kas jie tokie jau wink.gif ir paskui parašykit kaip baigėsi būtinai


Šiandien trūkus mano kantrybei paskambinau, vėl jiems, stsiliepė mergina ir pasakė jok jos vadovė pietauja, o kaip pareis man paskambins, po 1,5 val nesulaukiau skambučio ir vėl paskambinau. Atsiliepė vadovė ir kaip pasakiau, kad jei šiandien nematysiu pinigų savo saskaitoje kreipsiuos, į vartotojų teisių gynimo centra, ji man pasakė 'tik jau nereikia mūsų gazdinti'. Atsiuntė į el paštą, kad apmokėjo, bet kažkodėl dėl jų klaidos sumokėjau beveik 20Lt už siuntimus unsure.gif o pervedė tik už prekę. Kažin ar labai sudėtinga atskirdi juodą spalvą nuo raudonos g.gif
Kaip jau perves pinigėlius parašysiu internetinės parduotuvės adresą
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene)

doh.gif is kalbu matosi, kaip jie vertina ir gerbia savo klientus

Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 02 06, 21:38)
QUOTE(DovileGajauskiene)

doh.gif is kalbu matosi, kaip jie vertina ir gerbia savo klientus



Pagaliau pervedė pinigus, bet be siuntimo išlaidų o siuntimas kainavo beveik 20Lt, ar kam teko išsireikalaut pinigus už siuntimą, ar tiesiog pamiršt ir nesukt sau galvos? g.gif

Daugiau niekada nepirksiu ir jums pasakysiu PARDUODAM.LT kitaip vadinasi UAB "METOIL" Į parduodam.lt tinklalapį įdeda ne tas nuotraukas, padaro gausybę netikrų AKCIJŲ, o kaip klausi konsultantų tai paaiškina kad prekė būtent tokia kaip nuotraukoj, kalba labai mandagiai ir aiškiai, o kaip paskambini, kad atsiuntė ne tą prekę paaiškina, kad man sakė, kad atsiūs kitą prekę, ne tą kurios noriu. Atsiunčia pigesnį varijantą kuris nevertas sumokėtų pinigų, atsisiunti ir gražini už savo pinigus ir dar skambint bent 5 kartus reikia, kol susivokia, kad pinigus už gražintą prekę pervestų
Atsakyti
Gal žinot ar galima butu gražinti už lipdukus isigyta prekę? Konkrečiai už Iki lipdukus puodeliai? Praėjo 10d. po pirkimo. Dėkui jei padėsit 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, puodeliai kokybiški, tik apsigalvojom.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 02 10, 10:32)
Gal žinot ar galima butu gražinti už lipdukus isigyta prekę? Konkrečiai už Iki lipdukus puodeliai? Praėjo 10d. po pirkimo. Dėkui jei padėsit  4u.gif
Papildyta:
Tiesa, puodeliai kokybiški, tik apsigalvojom.

Indus priima, jau pridavem smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau pauku dziovintuva uz 200 Lt. Parsinesus namo ir pradejus dziovint pastebejau, kad jame kazkas spragsi, o pasiziurejus pro oro isejimo anga tuo spragsejimo metu matosi melynos kibirkstys doh.gif , Sekancia diena nunesiau dziovintuva i parduotuve, man ji pakeite i kita toki pati - bet ir jame lygiai ta pati problema. arduotuveje man siulo kreiptis i garantini. Idomu, ar turiu teise grazinti dziovintuva be vazinejimu po garantinius?? Juk akivaizdu, kad nusipirkau nekokybiska daikta, ir turiu dabar gaist laika, pinigus degalams vazinedama.....
Atsakyti