Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(Bekasė @ 2011 12 19, 13:46)
nu gali reikalauti kiek nori, tik pries tai nepamirsk is techninio centro pazymos, apie tai, kad gedimas garantinis pristatyti, nes ant aparato neparasyta, kad tai ne klienta ji sugadino.
Todel ir siuncia i technini centra, o tenais priduodant jau sakau ko nori - kad taisytu, kad pinigus grazintu, kad i nauja keistu.

drinks_cheers.gif
Visi grąžinimai ir keitimai prasideda nuo serviso centro išvados. Dažniausiai pardavėjas nėra kompetetingas (ir įgaliotas) įvertinti prekės techninę būklę.
Atsakyti
Na galų gale pavyko pasikeisti tą aparatą į kitą. Beje, iš pirmo karto mergaite dirbanti topocentre nesugebėjo paaiškinti, ką mums su juo daryti, kur vežti, kokios tos grąžinimo procedūros. Tiesiog liepė vežti į garantinį ir pabėgo nuo mūsų g.gif na svarbu viuskas baigėsi gerai, nelinkiu ir jums nusipirkti brokuotos buitinės technikos 4u.gif

P.s. esu kartą grąžinusi batus į vieną Armitanos parduotuviu, ten nebuvo jokių problemų..
Atsakyti
Saunu bigsmile.gif Skanios kavos smile.gif
Atsakyti
Spalio pab. is "Zygio batu" nusipirkau batus, mokejau virs 260 Lt. Jais avejau, priziurejau (na per balas nebraidziau ir pan.), kol siandien pastebejau, kad vieno kulnas prakiuro.
Per kiek laiko pardavejas priima ir nemokamai taiso batus, ar juos keicia naujais? Aisku ceki ismeciau (tiesa, visai neseniai, betvarkydama savo rankine). Ir isvis, ar yra toks istatymas, kad ne del vartotojo kaltes defekta per kazkuri laika nuo isigijimo pardavejas privalo pasalinti? Nes as to kulno su yla nekiurdziau, ar viniu ar peiliu nevaiksciojau, tiesioj man regis ten kur pado rastas (su tokiomis rievutemis), per viena vieta suplonejes padas ir prakiuro sad.gif zodziu pinigai nemazi visgi, o neiseitas net sezonas gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 01 19, 21:33)
Per kiek laiko pardavejas priima ir nemokamai taiso batus, ar juos keicia naujais? Aisku ceki ismeciau (tiesa, visai neseniai, betvarkydama savo rankine). Ir isvis, ar yra toks istatymas, kad ne del vartotojo kaltes defekta per kazkuri laika nuo isigijimo pardavejas privalo pasalinti?

Jei tikrai gamyklinis brokas, tai būtų turėję pakeist/pinigus grąžint. Bet dabar nežinia, ar tą darys.
P.S. dar yra tema apie avalynės grąžinimą - čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 01 19, 21:48)
Jei tikrai gamyklinis brokas, tai būtų turėję pakeist/pinigus grąžint. Bet dabar nežinia, ar tą darys.
P.S. dar yra tema apie avalynės grąžinimą - čia 4u.gif



aciuks.gif


turiu batu deze ir mokejau kortele - jeigu tai gelbsti g.gif 4u.gif
noreciau kad man pakeistu preke, o ne pinigus grazintu
arba bent nemokamai tvarkytu, idomu kokie terminai, nes istatyme nurodyta ("protingas terminas")
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 01 19, 22:09)
aciuks.gif
turiu batu deze ir mokejau kortele - jeigu tai gelbsti  g.gif  4u.gif
noreciau kad man pakeistu preke, o ne pinigus grazintu
arba bent nemokamai tvarkytu, idomu kokie terminai, nes istatyme nurodyta ("protingas terminas")

Jei mokejot kortele, tai gausit israsa ir atstos ceki, o del garantiju skambinkit ( ar geriau rasykit) i vartotoju teises, manau turetu pakeisti jei tai aiskus gamyklinis brokas. ( man grazino pinigus, nes neturejo tokio modelio, bet buvo tik 45 d.po pirkimo)
Sekmes aiskinantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanda.baka @ 2012 01 20, 00:34)
Jei mokejot kortele, tai gausit israsa ir atstos ceki, o del garantiju skambinkit ( ar geriau rasykit) i vartotoju teises, manau turetu pakeisti jei tai aiskus gamyklinis brokas. ( man grazino pinigus, nes neturejo tokio modelio, bet buvo tik 45 d.po pirkimo)
Sekmes aiskinantis  4u.gif

Parduotuveje 'Salamander' man taise basutes 2 kartus per 2 metus 4u.gif o Este' batu uz 900 lt pratruko padas po 2 metu ir pasirodo jei buciau turejusi kvita ir nebutu virs 2 m, buciau atgavusi pinigus ax.gif bet as net nesitikejau ju keist, nes maniau, kad reikes ilgai kovot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanda.baka @ 2012 01 19, 22:34)
Jei mokejot kortele, tai gausit israsa ir atstos ceki, o del garantiju skambinkit ( ar geriau rasykit) i vartotoju teises, manau turetu pakeisti jei tai aiskus gamyklinis brokas. ( man grazino pinigus, nes neturejo tokio modelio, bet buvo tik 45 d.po pirkimo)
Sekmes aiskinantis  4u.gif


as pirma manau nueisiu i Zygio batus, neprasidesiu iskart su teisemis blush2.gif
tegul ten "kompetetingosios" pardavejos nuspres, brokas cia ar nieko amzino nera doh.gif
bet kiek paskaiciau tema, tai susidare ispudis, kad visgi vartotojus istatymai ir ju teies dar tebegina 4u.gif thumbup.gif
na ziuresim, kas gausis, ir butinai parasysiu cia smile.gif
Atsakyti
issiemiau atsiskaitymo israsa, pridaviau batukus, parasiau prasyma - laukiu atsakymo dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2012 01 20, 00:22)
Parduotuveje 'Salamander' man taise basutes 2 kartus per 2 metus 4u.gif o Este' batu uz 900 lt pratruko padas po 2 metu ir pasirodo jei buciau turejusi kvita ir nebutu virs 2 m,  buciau atgavusi pinigus ax.gif bet as net nesitikejau ju keist, nes maniau, kad reikes ilgai kovot doh.gif

Ir man su Salamander batais nepasisekė
Atsakyti
nemanau, kad kokybe nuo batu pard. priklauso 4u.gif
nes jie tik importuotojai, pardavejai, o tokius pat batus pardavineja kelios pard wink.gif
Atsakyti