Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(egesichora @ 2011 12 03, 00:10)
Manau,galima grąžinti prekę kaip netikusią,nepatikusią ir atgauti sumokėtus pinigus.

Idomu ar zaislus galima grazinti?
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2011 12 02, 23:15)
Idomu ar zaislus galima grazinti?

Kiek žinau negalima schmoll.gif gal tik jeigu brokas koks g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2011 12 03, 10:50)
Kiek žinau negalima schmoll.gif  gal tik jeigu brokas koks g.gif .

Vat ir as taip manau. Ai nu pazais vaikai, jiems sueis. Vis tiek labai jau ten istisai su viskuom nezaidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2011 12 02, 23:15)
Idomu ar zaislus galima grazinti?



Zaislus galima grazinti jei jie nekokybiski arba jie nesaugus.

Grazinau sia savaite zaisla. Reikia turet ceki. Ir bent jau deze.
Atsakyti
sveikos, turiu klausima. jeigu snd deichmand parduotuveje nusipirkau batus pavaksciojau po namus ir lyg mazoki man jie, ar imanoma grazinti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(push @ 2011 12 14, 15:37)
sveikos, turiu klausima. jeigu snd deichmand parduotuveje nusipirkau batus pavaksciojau po namus ir lyg mazoki man jie, ar imanoma grazinti?smile.gif


Manau, be problemų. Tik čekio reikia. Aš esu taip gražinusi į kt parduotuvę.
Atsakyti
QUOTE(push @ 2011 12 14, 16:37)
sveikos, turiu klausima. jeigu snd deichmand parduotuveje nusipirkau batus pavaksciojau po namus ir lyg mazoki man jie, ar imanoma grazinti?smile.gif

jei jie kaip nauji, tai zinoma grazins 4u.gif
Atsakyti
sveiki, rašiau kavos aparatų temoje, bet paklausiu patarimo ir čia. Įsigijome Delonghi ESAM 400 kavos aparatą Topocentre. Aparatas negamina pieno putos, iš tam skirto vamzdelio neina garas. Viską darėme pagal instrukciją, be to esu susidūrusi su panašiais kavos aparatais ir anksčiau. Nuvykus į Topocentrą, jie mums liepė vežti kavos aparatą į garantinį. Bet man nereikia tokio kavos aparato, kuris sugedo ne po metų naudojimo, o pačią pirmą dieną!! Ką patartumėte, ar yra galimybe atsiimti pinigus ar pasikeist primokėjus į kažkokį geresnį
?
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2011 12 17, 19:09)
sveiki, rašiau kavos aparatų temoje, bet paklausiu patarimo ir čia. Įsigijome Delonghi ESAM 400 kavos aparatą Topocentre. Aparatas negamina pieno putos, iš tam skirto vamzdelio neina garas. Viską darėme pagal instrukciją, be to esu susidūrusi su panašiais kavos aparatais ir anksčiau. Nuvykus į Topocentrą, jie mums liepė vežti kavos aparatą į garantinį. Bet man nereikia tokio kavos aparato, kuris sugedo ne po metų naudojimo, o pačią pirmą dieną!! Ką patartumėte, ar yra galimybe atsiimti pinigus ar pasikeist primokėjus į kažkokį geresnį
?

As reikalauciau pakeist i nauja,visgi jau nupirkot bruokota daikta.
Atsakyti
mango reikalaukit,kad keistu i nauja,grieztai,rasau is patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 12 18, 00:33)
mango reikalaukit,kad keistu i nauja,grieztai,rasau is patirties 4u.gif

zinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 12 17, 23:33)
mango reikalaukit,kad keistu i nauja,grieztai,rasau is patirties 4u.gif

nu gali reikalauti kiek nori, tik pries tai nepamirsk is techninio centro pazymos, apie tai, kad gedimas garantinis pristatyti, nes ant aparato neparasyta, kad tai ne klienta ji sugadino.
Todel ir siuncia i technini centra, o tenais priduodant jau sakau ko nori - kad taisytu, kad pinigus grazintu, kad i nauja keistu.
Atsakyti