Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Siandien "kankinau" lotuliukas.gif parduotuves France pardaveja. Superine ir pilna kantrybes moteris 4u.gif Nuejau pirma karta, akys raibo nuo beskonybes, blizgalai, draiskalai... Mazoji pradejo kniaukti, todel isejau nieko nepasikeitusi. Atejau antra karta ir rinkausi kelias valandas, nes drauzeliai vos gyvi doh.gif Siaip ne taip issirinkau tunika ir salikeli uz kuriuos teko primoket 84 lt, bet vis jau geriau...
Foto bliuskes
user posted image
user posted image
Atsakyti
http://www.diena.lt/...es-cekiu-390873
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 22, 13:46)

Reziume- be cekio nei is vietos nejudek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 11 21, 22:23)
Kurios taisyklės/įstatymas tai reglamentuoja?

Na va,kad nesigilinau ir nezinau to.Tik parasiau savo situacija,kaip man buvo.Tai manau,kad yra kazkoks tai istatymas,nes kitaip gi nebuciau galejusi sutarties nutraukt.Ir nebuciau apie tai nieko zinojus,jei nebutu pardaveja pati prasitarus.
Atsakyti
tai sutartis galima bet kada nutraukti, tik tokiu atveju reikia netesybas susimoketi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 22, 19:27)
tai sutartis galima bet kada nutraukti, tik tokiu atveju reikia netesybas susimoketi  ax.gif

Ta tai zinau,bet man jokiu netesybu nereikejo moket.
Atsakyti
Mergaitės, nusipirkau vakar puspaltį pūkinį, bet namie tik įsitikinau, kad jis man mažas per krūtinę, ar galiu nunešti atgal į parduotuvę, ar grąžins man pinigėlius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 11 23, 14:38)
Mergaitės, nusipirkau vakar puspaltį pūkinį, bet namie tik įsitikinau, kad jis man mažas per krūtinę, ar galiu nunešti atgal į parduotuvę, ar grąžins man pinigėlius?  4u.gif

Neskit, tik cekio nepamirskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2011 11 23, 18:36)
Neskit, tik cekio nepamirskit  mirksiukas.gif

jeigu cekis yra-privalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 23, 20:30)
jeigu cekis yra-privalo 4u.gif


Čekį turiu, davė dar ir nuolaidų kortelę, bet ne vardinę tai manau galėsim grąžinti, tik bėda, kad negaliu nuvežti, paprašiau mamos, manau ir ji gali, jei turi daiktą ir čekį...
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2011 11 24, 00:08)
Čekį turiu, davė dar ir nuolaidų kortelę, bet ne vardinę tai manau galėsim grąžinti, tik bėda, kad negaliu nuvežti, paprašiau mamos, manau ir ji gali, jei turi daiktą ir čekį...

tai aisku 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2011 12 02, 22:52)
Nu va kodel niekas anksciau neparase tiek daug atsiliepimu smile.gif O grazint kupono juk jau negalima sad.gif


Manau,galima grąžinti prekę kaip netikusią,nepatikusią ir atgauti sumokėtus pinigus.
Atsakyti