Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

nu man irgi kažkokios nesąmonės atrodo su ta pradavėja. bliuskutė vienetinė, rašė į sąsiuvinuką. kur sąsiuvinukas, į kurį rašė? matosi juostoje, kad nemuštą į kasą tie 294lt? matosi, kad rašė į sąsiuvinuką? nu tai kame šaknys? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 11 21, 14:57)
nu man irgi kažkokios nesąmonės atrodo su ta pradavėja. bliuskutė vienetinė, rašė į sąsiuvinuką. kur sąsiuvinukas, į kurį rašė? matosi juostoje, kad nemuštą į kasą tie 294lt? matosi, kad rašė į sąsiuvinuką? nu tai kame šaknys? mastau.gif

Ir atsimena, kad pirkau, ir yra musta i kasa, ir aparate juostoje parode, bet reikalauja mano cekio, nes ji neva be jo negali priimti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agute07: 21 lapkričio 2011 - 13:00
Nu va, paskambinau paciu paciausiai parduotuviu atstovei, kuri pareiske, kad be kvito pinigu negrazins, o keis tik i kt preke,nes jie neva pagal ist negali doh.gif Matyt ist neismano doh.gif Eisiu ta draiskala i kt draiskala keist doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 21, 12:40)
Tokios pat nera, tipo vienetine doh.gif


vienu zodziu... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 21, 11:22)
Nu va, paskambinau paciu paciausiai parduotuviu atstovei, kuri pareiske, kad be kvito pinigu negrazins, o keis tik i kt preke,nes jie neva pagal ist negali  doh.gif Matyt ist neismano doh.gif Eisiu ta draiskala i kt draiskala keist doh.gif


tai bet keitimą turėtų fiksuot su čekiu? mastau.gif daryt "grąžinimą" kasoje, tuomet įmušt naują prekę. kitaip gi jiems minusas gausis biggrin.gif kosmosai gryni..
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 21, 14:22)
Nu va, paskambinau paciu paciausiai parduotuviu atstovei, kuri pareiske, kad be kvito pinigu negrazins, o keis tik i kt preke,nes jie neva pagal ist negali  doh.gif Matyt ist neismano doh.gif Eisiu ta draiskala i kt draiskala keist doh.gif

na tai gerai keis i kita preke,bet vistiek tures ceki duot nes o vdrug kas, reikalinga garantija bus,o jus veliau ir grazinsit tuos rubus su cekiu turesit 14 dienu.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 11 21, 16:06)
tai bet keitimą turėtų fiksuot su čekiu? mastau.gif daryt "grąžinimą" kasoje, tuomet įmušt naują prekę. kitaip gi jiems minusas gausis  biggrin.gif kosmosai gryni..

Parduotuve bet kokiu butu nenori prarasti pinigu lotuliukas.gif Stai ir visas fokusas lotuliukas.gif
Atsakyti
isvis butu idomu ta bliuskute pamatyti, ir kas cia per nauja negirdeta pard., tikrai tokios nesu net iskabos maciusi. kazkokias makles cia suka ir viskas, nesamoniu kruva. ir idomu, kaip atrodo tu pard. cekiai, ar juose rasomas barkodas ar kaip, prekes pilnas koks pavadinimas, nes jeigu ne, tai galima kazka panasaus uz tokia suma nusipirkti ir su tuo cekiu vis tiek grazinti pirmaji skarmala g.gif
na nezinau, bet man kazkokie cia vejai. siaip be cekio manau nieko nebus, ar preke kainuoja 2, ar 10, ar 500 lt, cekio reikia vis tiek schmoll.gif
Papildyta:


ai, pagooglinau ir radau ta stebuklingaja parduotuve su dar stebuklingesnemis jos pardavejomis biggrin.gif
http://www.skundai.lt/?id=13485
kaip gerai, kad jos nera Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 21, 14:17)
isvis butu idomu ta bliuskute pamatyti, ir kas cia per nauja negirdeta pard., tikrai tokios nesu net iskabos maciusi. kazkokias makles cia suka ir viskas, nesamoniu kruva. ir idomu, kaip atrodo tu pard. cekiai, ar juose rasomas barkodas ar kaip, prekes pilnas koks pavadinimas, nes jeigu ne, tai galima kazka panasaus uz tokia suma nusipirkti ir su tuo cekiu vis tiek grazinti pirmaji skarmala  g.gif
na nezinau, bet man kazkokie cia vejai. siaip be cekio manau nieko nebus, ar preke kainuoja 2, ar 10, ar 500 lt, cekio reikia vis tiek  schmoll.gif
Papildyta:
ai, pagooglinau ir radau ta stebuklingaja parduotuve su dar stebuklingesnemis jos pardavejomis biggrin.gif
http://www.skundai.lt/?id=13485
kaip gerai, kad jos nera Kaune  smile.gif

Geras skundas.. doh.gif Bet as jau po pirmo nenusisekusio pirkinio ten kojos nekelciau.. O cia: pirkinys po pirkinio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxkatulkaxxx @ 2011 11 21, 09:07)
Aš turiu tokį klausimuką, mama pasirašė neperskaičiusi iki galo Viasat sutartį, telefonu jai sakė vienokias sąlygas, o sutarty surašytos kitokios ir nesigilinusi per daug pasirašė. Kaip manot ar įmanoma atšaukti sutartį, jei tokia klaidinanti informacija, tik tiek kad neturim jokio įrodymo, tai buvo informacija pateikta telefonu?

Kaip su viasat nezinau,bet va as buvau pasirasiusi 2 metam bites sutarti ir gavusi telefona uz 1lita.Na ir susikloste tokia situacija,kad tas telefonas buvo su broku,nuvaziavus ji pakeisti,tokio pat nebeturejo,tai pasiule man ji paimt remontuot,arba pakeist i kita telefona su mano priemoka.Na man netiko nei vienas variantas ir pardaveja prasitare,tai negi dabar del telefono nutrauksit sutarti.Pasirodo,kad galima per kazkoki termina jei persigalvojai nutraukt sutarti,bet nepamenu keliu dienu laikotarpyje,gal 8 dienu g.gif ...bet negarantuoju.
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 21, 14:22)
Nu va, paskambinau paciu paciausiai parduotuviu atstovei, kuri pareiske, kad be kvito pinigu negrazins, o keis tik i kt preke,nes jie neva pagal ist negali  doh.gif Matyt ist neismano doh.gif Eisiu ta draiskala i kt draiskala keist doh.gif


nu nedaužykit galvelės, pardavėja neprivalo jum gražint jeigu neturit čekio. Gal pas juos buhalterija lb pikta, ir nenori mergaitė paimt.
Taigi nors nagus nusigraužkit- bet įtatymai kolkas jų pusėje

čia kaip kažkas sakė, prekių keitimas kasoje nebūtinai fiksuojamas. Jeigu keičiama už tą pačią sumą.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2011 11 21, 14:50)
Pasirodo,kad galima per kazkoki termina jei persigalvojai nutraukt sutarti

Kurios taisyklės/įstatymas tai reglamentuoja?
Atsakyti