Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

o gal netyčia kortele mokėjot? tada banko išrašas galioja kaip kasos čekis smile.gif

o šiaip, pati kalta, kad čekio nereikalavot. Aš suprantu, kad jum nedavė čekio greičiusiai nes prekę įmušė kitą dieną (nuolaidą ne visad mergaitės gali daryt savavaiškai), sakėt kad kažką rašė sasiuvinukan g.gif žodžiu nežinau ką daryčiau. Aš pardavėja pati būdama ir atsimindama klientę tyliai ramiai pakeisčiau palaidinę į kokybišką. Nes šiaip tai ji pati pažeidinėja įstatymus nemušdama kason. (nu aišku jegu čia aš teisingai supratau situaciją).
Atsakyti
Patikslinsiu bliuskes situacija...
Nuejus sekancia diena, ji prisimine kas ir ka pirko, atsisuko juosta, t. y. sako, jus pirkote 16.55 h kainavo 294 lt, bet norint grazint, jus man turite pateikti kvita. Kiek man teko grazint prekes, visada nuskambedavo fraze, gal jus noretumete i ka nors keisti g.gif o cia to nebuvo, nes pardaveja puikiai zinojo, jog kvito nedave... O ir zmogus mokejes pinigus visai neakcentavo jokio cekio, o ir pardaveja uzkalbinejo dantis' doh.gif Eisim ryt ir ziuresim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 20, 21:42)
Patikslinsiu bliuskes situacija...


su vedėja kalbėt ir jokių sekančių dienų. vedėjos tel. nr., yra juosta, yra įrodymas, kad pirkot tą, o ne ką kitą, kad pirkot Jūs, o ne kas kitas, ir viskas. pati gal pagadino, pasimatavo, paskui iškabino prekybon, o kaip prastumt reikalą sausai?..
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 11 21, 01:11)
su vedėja kalbėt ir jokių sekančių dienų. vedėjos tel. nr., yra juosta, yra įrodymas, kad pirkot tą, o ne ką kitą, kad pirkot Jūs, o ne kas kitas, ir viskas. pati gal pagadino, pasimatavo, paskui iškabino prekybon, o kaip prastumt reikalą sausai?..

ne - to irodymas butu cekis. O juosta yra irodymas, kad ta diena buvo parduota tokia bliuskute, o ar Onytei ar Marytei, ar Petriukui - juosta to neparodo.

Atsakyti
Aš turiu tokį klausimuką, mama pasirašė neperskaičiusi iki galo Viasat sutartį, telefonu jai sakė vienokias sąlygas, o sutarty surašytos kitokios ir nesigilinusi per daug pasirašė. Kaip manot ar įmanoma atšaukti sutartį, jei tokia klaidinanti informacija, tik tiek kad neturim jokio įrodymo, tai buvo informacija pateikta telefonu?
Atsakyti
QUOTE(xxxkatulkaxxx @ 2011 11 21, 09:07)
Kaip manot ar įmanoma atšaukti sutartį, jei tokia klaidinanti informacija, tik tiek kad neturim jokio įrodymo, tai buvo informacija pateikta telefonu?

Jei pokalbis nebuvo įrašinėjamas, tai kaip įrodysit, ką būtent sakė?
Atsakyti
QUOTE(xxxkatulkaxxx @ 2011 11 21, 09:07)
Aš turiu tokį klausimuką, mama pasirašė neperskaičiusi iki galo Viasat sutartį, telefonu jai sakė vienokias sąlygas, o sutarty surašytos kitokios ir nesigilinusi per daug pasirašė. Kaip manot ar įmanoma atšaukti sutartį, jei tokia klaidinanti informacija, tik tiek kad neturim jokio įrodymo, tai buvo informacija pateikta telefonu?

Pateikiant savo asmeninius duomenis telefonu, pokalbis turi būti įrašinėjamas. Tai čia kaip ir įrodymas būtų. Nebent vadybininkai skambino iš mobilaus...
Atsakyti
QUOTE(xxxkatulkaxxx @ 2011 11 21, 11:07)
Aš turiu tokį klausimuką, mama pasirašė neperskaičiusi iki galo Viasat sutartį, telefonu jai sakė vienokias sąlygas, o sutarty surašytos kitokios ir nesigilinusi per daug pasirašė. Kaip manot ar įmanoma atšaukti sutartį, jei tokia klaidinanti informacija, tik tiek kad neturim jokio įrodymo, tai buvo informacija pateikta telefonu?

Man buvo taip pat. Atrode viskas super, salygos nerealios ir pan. Atvyklus tai 'lekstei' is dok. pradejau skaityti ir supratau, kad eile.. neaptartu dalyku, kad ir pvz. tai, jog per kt televizoriu matysim ta pati, ka ir per ta, prie kurio prijungta 'lekste', norint ziureti kt programa, reikia dar papildomai moketi. Suskaiciavau,kad pas mus 3 TV ir labai brangus malonumas patampa. Paskambinau nurodytu telefonu, paaiskinau situacija ir prieeme atgal. As mokejau tik uz persiuntimo islaidas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 20, 23:42)
Patikslinsiu bliuskes situacija...
Nuejus sekancia diena, ji prisimine kas ir ka pirko, atsisuko juosta, t. y. sako, jus pirkote 16.55 h kainavo 294 lt, bet norint grazint, jus man turite pateikti kvita. Kiek man teko grazint prekes, visada nuskambedavo fraze, gal jus noretumete i ka nors keisti g.gif o cia to nebuvo, nes pardaveja puikiai zinojo, jog kvito nedave... O ir zmogus mokejes pinigus visai neakcentavo jokio cekio, o ir pardaveja uzkalbinejo dantis' doh.gif Eisim ryt ir ziuresim cool.gif


o kodel jus nenorit nueiti i ta parduotuve, nusipirkti kita tokia pat palaidine, pasiimti ceki, ir sekancia diena atnesti su tuo cekiu ta suplesyta??? taip daug greiciau bus ir nervu nebesigadinsite smile.gif
Atsakyti
Gal kas galite patarti.

Penktadienį nusipirkau internetu kuponą sportavimui. Šiandien sužinojau, kad negalėsiu šia paslauga pasinaudoti. Ar aš galiu iš pardavėjų reikalauti grąžinti pinigus?
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 21, 13:39)
o kodel jus nenorit nueiti i ta parduotuve, nusipirkti kita tokia pat palaidine, pasiimti ceki, ir sekancia diena atnesti su tuo cekiu ta suplesyta??? taip daug greiciau bus ir nervu nebesigadinsite  smile.gif

Tokios pat nera, tipo vienetine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 21, 12:40)
Tokios pat nera, tipo vienetine doh.gif



vientine, tai ir aisku kad pirkot jus o ne kazkas kitas...... biggrin.gif
Atsakyti