Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

nusipirkau e-maximoje elektrine vafline, isbandziau, o pasirodo, kad vienas krastas smarkiai dega, o likes vaflis lieka neiskepes, baltas... unsure.gif
kaip manot, ar grazins man maxima pinigus? g.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2011 11 19, 22:11)
nusipirkau e-maximoje elektrine vafline, isbandziau, o pasirodo, kad vienas krastas smarkiai dega, o likes vaflis lieka neiskepes, baltas... unsure.gif
kaip manot, ar grazins man maxima pinigus? g.gif
aciu  4u.gif

Privalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gelbekit paneles man:
Pirkom su anyta man bliuskute parduotuveje "France", su nuolaida 300 lt. Kadangi kt d buvo Jamam, tai anyta derino kaina. Pardaveja aisku padare 15 % nuolaida, rase i sasvinuka, cekio nedave, o man cia vaikai po akim makaluojasi...riztu namo ir pakraupstu blink.gif per siules isire ir t.t. Zodziu- kokybe -0 doh.gif Ateinu kt d. atgal ir sakau, nekokybiska bliuskute. Aisku, ji mane prisimena, praso cekio, as cneturiu, sako paieskom turite 13 d., o puikiai zino, kad jo nedave... Ka daryti, gaila LT verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 19, 23:50)
Gelbekit paneles man:
Pirkom su anyta man bliuskute parduotuveje "France", su nuolaida 300 lt. Kadangi kt d buvo Jamam, tai anyta derino kaina. Pardaveja aisku padare 15 % nuolaida, rase i sasvinuka, cekio nedave, o man cia vaikai po akim makaluojasi...riztu namo ir pakraupstu  blink.gif per siules isire ir t.t. Zodziu- kokybe -0 doh.gif Ateinu kt d. atgal ir sakau, nekokybiska bliuskute. Aisku, ji mane prisimena, praso cekio, as cneturiu, sako paieskom turite 13 d., o puikiai zino, kad jo nedave... Ka daryti, gaila LT  verysad.gif


visu pirma, o kodel jus to cekio nereikalavote?!
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 20, 00:50)
Gelbekit paneles man:
Pirkom su anyta man bliuskute parduotuveje "France", su nuolaida 300 lt. Kadangi kt d buvo Jamam, tai anyta derino kaina. Pardaveja aisku padare 15 % nuolaida, rase i sasvinuka, cekio nedave, o man cia vaikai po akim makaluojasi...riztu namo ir pakraupstu  blink.gif per siules isire ir t.t. Zodziu- kokybe -0 doh.gif Ateinu kt d. atgal ir sakau, nekokybiska bliuskute. Aisku, ji mane prisimena, praso cekio, as cneturiu, sako paieskom turite 13 d., o puikiai zino, kad jo nedave... Ka daryti, gaila LT  verysad.gif

bandykit kelt veja parduotuvej kad pardaveja piktybiskai neidejo cekio i maiseli kur blizlute dejo,pastebejot tik namuose,kalbekit su vedeja, nepalikit taip juk pinigai nemazi.
Papildyta:
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 20, 00:52)
visu pirma, o kodel jus to cekio nereikalavote?!

jos privalo ceki deti i maisiuka su prekem,bent jau viva batai tai net i batu dezute padeda kad nepamest.
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2011 11 20, 03:12)
bandykit kelt veja parduotuvej kad pardaveja piktybiskai neidejo cekio i maiseli kur blizlute dejo,pastebejot tik namuose,kalbekit su vedeja, nepalikit taip juk pinigai nemazi.
Papildyta:

jos privalo ceki deti i maisiuka su prekem,bent jau viva batai tai net i batu dezute padeda kad nepamest.

Anytai tie cekiai 100 m doh.gif neskaicuoja... o as pakliunu vis i keblia padeti doh.gif Pardaveja spec. nepadave cekio, dabar esu tuo tikra, nes paskaiciau komentarus apie sia parduotuve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2011 11 20, 01:12)
jos privalo ceki deti i maisiuka su prekem,bent jau viva batai tai net i batu dezute padeda kad nepamest.


taip jos privalo, bet jeigu matyciau, kad naglai pardaveja jo neduoda, tada reikalauciau, kad maza jai nepasirodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2011 11 19, 21:11)
nusipirkau e-maximoje elektrine vafline, isbandziau, o pasirodo, kad vienas krastas smarkiai dega, o likes vaflis lieka neiskepes, baltas... unsure.gif
kaip manot, ar grazins man maxima pinigus? g.gif
aciu  4u.gif

noriu pagirti e-maxima thumbup.gif
vakar vakare parasiau jiems trumpa laiskeli su sia problema, siandien ryte paskambino ir pranese, kad pakeis vafline, o jei antra bus negera, tada grazins pinigus cool.gif
ka tik pristate i namus nauja vafline, o ana issiveze, vakarop reiks vel tešla uzmaisyti ir tikrinti nauja keptuve ax.gif
Atsakyti
Labai aiskiai parasyta, tai rytoj pedinsiu i parde su siuo ist.
7. Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 4 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus.()
4. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

4.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

4.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

4.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

4.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

4.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2011 11 20, 17:36)
Labai aiskiai parasyta, tai rytoj pedinsiu i parde su siuo ist.
7. Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 4 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus.()
4. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

4.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

4.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

4.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

4.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

4.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.


Nelabai suprantu kuo remsites g.gif juk aiskiai parasyta, tik pardavėjui sutikus
nent pareikalaukit, kad parodytu tos dienos savo cekius, gal visiskai nebuvo i kasa imusta g.gif o tada tai jau galetumet rimta skandala kelti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 11 20, 18:46)
nent pareikalaukit, kad parodytu tos dienos savo cekius, gal visiskai nebuvo i kasa imusta  g.gif o tada tai jau galetumet rimta skandala kelti  mirksiukas.gif

ir kaip irodysi, kad butent ta bliuskute, ta diena toje parduotuve uz tokia kaina pirkai?
Atsakyti
as siulau nueiti i ta pard. nusipirkti lygiai tokia pacia bliuskute, butinai aisku ceki pasiimti, ir tada kita diena nunesti su tuo cekiu grazinti ta pirmaja brokuota bliuskute wink.gif
Atsakyti