Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(irisas @ 2011 11 16, 19:08)
Kažin ar galima padaryti toką mažą apgaulę  blush2.gif Pirkau suknelę iš mango, ji vis dar su etiketėm, tai jeigu mango parduotuvėj bus jai nuolaida ar galiu ją grąžint, atgaut kiek mokėjau ir iškarto perpikt su nuolaida  biggrin.gif

Nu ir sumąstėt čia lotuliukas.gif
Reiškia taip, einat ir perkat akcijos metu, o kitą kurią dieną po akcijos grąžinat anksčiau pirktą, jei dar nebus praėję dvi savaitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2011 11 16, 20:37)
Nu ir sumąstėt čia  lotuliukas.gif
Reiškia taip, einat ir perkat akcijos metu, o kitą kurią dieną po akcijos grąžinat anksčiau pirktą, jei dar nebus praėję dvi savaitės  biggrin.gif

o, čia mintis biggrin.gif juk ir sekmadienį galiu grąžint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 16, 20:39)
o, čia mintis  biggrin.gif juk ir sekmadienį galiu grąžint  biggrin.gif

gerai, jei grazins pinigelius, kitu atveju nesiosite abi dvi sukneles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natasonok @ 2011 11 16, 20:30)
gerai, jei grazins pinigelius, kitu atveju nesiosite abi dvi sukneles lotuliukas.gif

Grazins, jei turi pirkimo ceki ir nepraejo dvi savaites, gali sakyti nors ir spalva nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 11 16, 21:35)
Grazins, jei turi pirkimo ceki ir nepraejo dvi savaites, gali sakyti nors ir spalva nepatinka biggrin.gif

gal bandyt biggrin.gif ale net baisu rizikuoti doh.gif ar tik nebus bajeris, kad po "akcijos" dar brangiau kainuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allyva @ 2011 11 16, 20:22)
iprastai nuolaidu diena parduotuvese prie kasu kabo uzrasai "atsiprasome, del techniniu kliuciu grazinimai nepriimami' del tokiu 'gudruciu' kaip jus  mirksiukas.gif



QUOTE(fukse @ 2011 11 16, 20:37)
Nu ir sumąstėt čia  lotuliukas.gif
Reiškia taip, einat ir perkat akcijos metu, o kitą kurią dieną po akcijos grąžinat anksčiau pirktą, jei dar nebus praėję dvi savaitės  biggrin.gif

Butent taip, nusipirkit kita, o ta grazinkit kita diena.
O parduotuves nepriima per jamam diena ne todel kad gudruciai negrazintu, o del to, kad ir taip antpludis yra, o jei dar dirbti su grazinimais doh.gif Juk pas mus visa ceremonija, pildyt reik visokius lapus ir pan, kad grazinti.
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2011 11 16, 22:06)
Butent taip, nusipirkit kita, o ta grazinkit kita diena.
O parduotuves nepriima per jamam diena ne todel kad gudruciai negrazintu, o del to, kad ir taip antpludis yra, o jei dar dirbti su grazinimais  doh.gif Juk pas mus visa ceremonija, pildyt reik visokius lapus ir pan, kad grazinti.

aš esu taip dariusi, nusiperku ir laikau iki akcijos su čekiais ir nenešiotą, paskui per akciją nusiperku dar vieną su akcija-pigesnę, O po akcijos už poros dienų nunešu tą brangią atgal. Bet gali buti,kad per akciją tos savo brangiau nusipirktosios prekės pigiau neberasit, tai nors turėsit, kad ir brangesnę, bet tą, kurios norėjot.
Arba dar vienas- nusiperki sezono pabaigos išpardavimo prekę su akcija ir aišku, jos nešiot nereikia, nes jau ne sezonas. Po kokiu10 dienų vėl būna nukainavimas tų pačių prekių, tada imi savo daiktą, grąžini atgal, o draugė laukia kol pardavėja pakabins į prekystalius ir iškart pačiumpa bei man nuperka pigiau. Taip esu išsisaugojus apie 300 litų su slidinėjimo kelnėm.
Atsakyti
QUOTE(Lamer @ 2011 11 17, 10:23)
aš esu taip dariusi, nusiperku ir laikau iki akcijos su čekiais ir nenešiotą, paskui per akciją nusiperku dar vieną su akcija-pigesnę, O po akcijos už poros dienų nunešu tą brangią atgal. Bet gali buti,kad per akciją tos savo brangiau nusipirktosios prekės pigiau neberasit, tai nors turėsit, kad ir brangesnę, bet tą, kurios norėjot.
Arba dar vienas- nusiperki sezono pabaigos išpardavimo prekę su akcija ir aišku, jos nešiot nereikia, nes jau ne sezonas. Po kokiu10 dienų vėl būna nukainavimas tų pačių prekių, tada imi savo daiktą, grąžini atgal, o draugė laukia kol pardavėja pakabins į prekystalius ir iškart pačiumpa bei man nuperka pigiau. Taip esu išsisaugojus apie 300 litų su slidinėjimo kelnėm.


Užsienyje tai jeigu prieš akciją nusipirkai brangesnę prekę, ateini su čekiu per akciją ir tau pagrąžina skirtumą.O pas mus tai reikia gudrauti. g.gif
Atsakyti
Nu man kaip keista ,kad i MAXIMA zaislu negalima grazinti, nupirkau mergaitei vezimeli zaislini, o pasirodo gerokai per mazas, tai jau viskas???? blink.gif tik jei butu brokas tada galima?....
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2011 11 19, 18:48)
Nu man kaip keista ,kad i MAXIMA zaislu negalima grazinti, nupirkau mergaitei vezimeli zaislini, o pasirodo gerokai per mazas, tai jau viskas???? blink.gif tik jei butu brokas tada galima?....

ne tik i maxima grazinti negalima,o ir i kitas parduotuves prekiaujancias zaislais.Yra istatymai.
Galima grazinti tik broka.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 11 16, 19:08)
Kažin ar galima padaryti toką mažą apgaulę  blush2.gif Pirkau suknelę iš mango, ji vis dar su etiketėm, tai jeigu mango parduotuvėj bus jai nuolaida ar galiu ją grąžint, atgaut kiek mokėjau ir iškarto perpikt su nuolaida  biggrin.gif



doh.gif lotuliukas.gif

jeigu tik jums savo laiko negaila tai pirmyn smile.gif

siaip esu girdejusi, kad zmones taip daro maximoje su prekemis, nes jau sestadieni-sekmadieni zino kokios ir kam nuolaidos nuo antradienio bus ir tada makliavoja smile.gif bet as asmeniskai tokiems reikalams netureciau laiko rolleyes.gif
Atsakyti
Aš praeitą savaitę per didįjį MEGOS išpardavimų savaitgalį,Promode nusipirkau patikusius džinsus,bet be jokios nuolaidos. O šiandien Akropolyje,per JAMAM, tokius pat džinsus nusipirkau jau su nuolaida. Mega man šalia,nunešiau ir pagrąžinau pirmuosius. Nesimėto,kad ir 20 Lt. ax.gif
Atsakyti