Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Nepatikesit, grazinau batukus savo bigsmile.gif atejau, sakau as pas jus su problemele, syplyso batai, cekio neturiu. pardaveja sako palaukit, tuoj nubegsiu pas direktoriu. atejo, sako atsiminkit kuria diena pirkot, tada grazinsim pinigus bigsmile.gif likau maloniai nustebinta blush2.gif tiesa pasakius tikrai nesitikejau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 09 29, 22:10)
Nepatikesit, grazinau batukus savo  bigsmile.gif

thumbup.gif Ko gero, visa partija brokuota buvo, kad taip geranoriškai grąžino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 09 29, 22:55)
thumbup.gif Ko gero, visa partija brokuota buvo, kad taip geranoriškai grąžino  ax.gif



as paskui jau kai pinigus grazino, paklausiau, sakau o gal ir kitu buvo grazintu ? sake ne schmoll.gif bet kas ten zino smile.gif svarbiausia, kad pinigelius grazino thumbup.gif
Atsakyti
nu pardavėjos irgi žmonės kartais tiesiog wink.gif arba tiesiog jūs lb maloni buvot ir nepuolėt į akis. Aš pati pardavėja ir jeigu man atneša ką be čekio ir lb nuoširdžiai prašo- visad gražinu. O tos "ponios" kurios iškart šoka į akis su savo mistinėm teisėm visad lieka nieko nepešusios wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nusipirkom sviestuva ir lempa, namie apsiziurejom, kad mums jis netinka, nuejom siandien grazint (ceki turim, pirktas vakar Senukuose), tai sako, kad negrazinama ir nekeiciama..
bandau internete ieskot atsakymo, bet nelabai randu.. prie negrazinamu radau, kad elektros masinos ir irenginiai..
Buvom dar keliose elektros prekiu parduotuvese, ten pasiteiravome del sio dalyko, tai visi teigia, kad grazinama..
Gal galit atsakyt kaip is tikro? Ir jei grazinama, kur rast tokia tikslia info, atsiprinteriuociau ir pakisciau po nosim atsisakiusiai priimt vedejai ax.gif
Atsakyti
mmmm, siūlau paskambint į vartotojusir paklaust, arba parašyt jiem emailą, gal tada atsiūs jum ir ištrauką įstatymo. Nu va ką radau aš:

18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių NETENKINAMAS įsigijus tokias prekes:
baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00)

pirmam psl yra nuoroda į tą Nomenklatūrą, susiraskit 94 ir pasiskaitykit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insa: 30 rugsėjo 2011 - 18:36
QUOTE(Insa @ 2011 09 30, 19:28)
mmmm, siūlau paskambint į vartotojusir paklaust, arba parašyt jiem emailą, gal tada atsiūs jum ir ištrauką įstatymo. Nu va ką radau aš:

18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių NETENKINAMAS įsigijus tokias prekes:
baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00)


aciu, pabandysiu pasiskambint..
o ka tos nomenklaturos reiskia? gal cia kokios tai isimtys yra?
Atsakyti
nekeis jums tikrai to sviestuvo - as ermitaze kai pirkau 2 sviestuvus, labai abejojau, ar tiks ar ne i svetaine, nes buvo baisiai dideli. man is karto pasake, kad kokybisku sviestuvu grazinti negalima
Atsakyti
dekui mergaites 4u.gif jau supratau, kad nieko nebepadarysiu...
aij, pritaikysim kur nors kitur ji.. bet ateiciai jau zinosiu, ir pries perkant labiau "apsiziuresiu"..
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2011 10 01, 09:43)
nekeis jums tikrai to sviestuvo - as ermitaze kai pirkau 2 sviestuvus, labai abejojau, ar tiks ar ne i svetaine, nes buvo baisiai dideli. man is karto pasake, kad kokybisku sviestuvu grazinti negalima

O as Senukuose grazinau netikusi del ismatavimu ventiliatoriu istraukiamaji.. Nenorejo paimti, paaiskino, kad elektros prekiu negalima grazinti, kad reiktu siusti ekspertizei ar as jo nesugadinau.. Bet moteriske maloni pasitaike, kazkur paskambino, pasake, kad preke isoriskai nepazeista, nenaudota, gavo palaiminima priimti.. Gavau pinigus thumbup.gif
Atsakyti
Seniai pirkau 3 akcijinius sviestuvus prie sienos ir kaina juokinga po 7lt. Parnesus namo, vieno kamputis buvo nuskiles. Nunesiau atgal, be problemu pakeite i kita, o maniau, kad nepakeis. Prie sviestuvu buvo parasyta akcijiniai nekeiciami ir negrazinami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolirta: 02 spalio 2011 - 07:10
QUOTE(Jolirta @ 2011 10 02, 08:08)
Seniai pirkau 3 akcijinius sviestuvus prie sienos ir kaina juokinga po 7lt. Parnesus namo, vieno kamputis buvo nuskiles. Nunesiau atgal, be problemu pakeite i kita, o maniau, kad nepakeis. Prie sviestuvu buvo parasyta akcijiniai nekeiciami ir negrazinami.

kokybiski sviestuvai nekeiciami ir negrazinami,o jusu tai buvo skiles.
Atsakyti