Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(Insa @ 2011 09 27, 08:38)
galit nueit pabandyt. Gal iš tikro tai bus defektas ir dėl to trina, nors dažniausiai tai tiesiog būna kitaip. Pvz man trina be išimties visi nauji batai, kojos mano matyt kažkokios specifinės.

Is tiesu trina del to, kad pakulne yra kazkaip nenormaliai uzriesta (ar kaip cia issireiskus), bet man idomu istatymiskai kaip yra, ar imanomas toks grazinimas? Norisi zinot savo teises, pagalvojau, gal kas zino ir pades greiciau nei, kad pati paieskosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2011 09 27, 22:32)
Is tiesu trina del to, kad pakulne yra kazkaip nenormaliai uzriesta (ar kaip cia issireiskus), bet man idomu istatymiskai kaip yra, ar imanomas toks grazinimas? Norisi zinot savo teises, pagalvojau, gal kas zino ir pades greiciau nei, kad pati paieskosiu smile.gif



nu įstatymiškai galite gražint jeigu tai yra brokas. O ar brokas pasakys parduotuvėje arba (jeigu nepatikėsit pardavėjom) ištirs vartotojų teisėse.
Visad galit nueit į parduotuvę ir pasakyt savo bėdą, gal mergaitės išspręs viską
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti, mazdaug pries 3 savaites pirkau paruotuveje RESERVED batelius, bateliai ne odiniai, jie man tiko ir patiko, tad ceki ismeciau. bet vakar ziuriu, o padas vieno batelio visiskai atsiklijaves verysad.gif buvau juos apsiavus maximum 5 kartus...kaip manot, ar imanoma graiznti juos ? cekio gi neturiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 09 29, 09:27)
vakar ziuriu, o padas vieno batelio visiskai atsiklijaves  verysad.gif buvau juos apsiavus maximum 5 kartus...kaip manot, ar imanoma graiznti juos ? cekio gi neturiu...

Manau, kad ne. Net ir pateikus čekį, kažin, ar bepriimtų atgal.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 09 29, 08:36)
Manau, kad ne. Net ir pateikus čekį, kažin, ar bepriimtų atgal.



paskambinau i vartotoju teises, sake galima grazinti tik pardavejo sutikimu, bet kur jie sutiks verysad.gif et, kaip gaila..dar vyras sake, reik rinkti cekius nuo batu, nes kiek kartu buvo kad tai suplysdavo, tai dar kas, o cekio ner doh.gif na, bus man pamoka...rinksiu cekius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 09 29, 09:36)
Manau, kad ne. Net ir pateikus čekį, kažin, ar bepriimtų atgal.

Jeigu turetu ceki, privaletu atgal priimti, kas cia per batai kad po 5apsiavimu atsiklijuoja, juk nenudrozti visai...Jai cekio neturit tai jau nieko negalima ir padaryt,gal pabandykit su pardavejom geranoriskai pakalbet, gal pavyks susitarti. 4u.gif
Atsakyti
Manau kad be sansu..su cekiu manau dar pavyktu pinigelius grazinti. bet pabandyt visada galima, zinoma blush2.gif
Skaudziausia, kad tikrai apsiauti kokius į kartus verysad.gif ten matosi, kad blogai priklijuoti...bet pirkdama apziurejau, nieko nesimate..o va pavaiksciojau ir islindo brokelis doh.gif

Nuvaziuosiu i parduoptuve, parasysiu paskui kaip sekes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 29 rugsėjo 2011 - 11:31
QUOTE(Lu Lu @ 2011 09 29, 12:29)
ten matosi, kad blogai priklijuoti...bet pirkdama apziurejau, nieko nesimate..o va pavaiksciojau ir islindo brokelis  doh.gif

Įdomu būtų foto pamatyt cool.gif
QUOTE(Lu Lu @ 2011 09 29, 12:29)
parasysiu paskui kaip sekes blush2.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
stai, prasom biggrin.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 09 29, 13:09)
stai, prasom  biggrin.gif

Ohoho - nieko sau blink.gif Aš kažkodėl apie kulną galvojau blush2.gif
Atsakyti
As taip pat kaip pamaciau tai pagalvojau nieko sau doh.gif na bet ka padarysi, dabar saziningai rinksiu cekius NUO VISKO biggrin.gif maza kas lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada laikau cekius visu isigytu prekiu, kurias galima grazinti. Tik va beda, kai kurie cekiai prastos kokybes, isblunka dar nesibaigus garantijai (laikomi stalciuje). biggrin.gif
Atsakyti