Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?


Manau tikrai gali nueiti smile.gif Man virdulys "Norfos" sugedo - tai net nieko neklausinėjo, iš karto pinigėlius grąžino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)


Turetu grazinti pinigelius. Jei negrazins skambink nemokamu maximos tel. ir uzregistruok skunda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?

oi turetu buti sunku, atsikovoti savo pinigelius... pasakys kad padegiai ji doh.gif
bet sekmes tau... jiai kas pranesk cia kaip sekes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?

Perkant skrudintuvą, Maxima suteikia 6 mėnesių garantiją gaminiui ir turėjo tau duoti Maximos garantijos kortelę ir pirkimo čekį.
Kortelėje yra išvardinti visi garantiniai įsipareigojimai.
Pabaigoje parašyta, kad garantiniu laikotarpiu sugedus įsigytam prietaisui , reikia kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekę.
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sara74 @ 2010 08 23, 18:00)
O ar garantijos jokios neparašė, šiaip kai perki tai suteikia garantiją, teko pirkti eiline radijušą tai ir jai davė 12 mėn garantinį taloną  g.gif
Papildyta:


Klausiau dėl garantijos, tai sakė čekis visa garantija, daugiau nieko man nerašė. Tik pasakė, kad joms yra pusė metų garantija.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 18:20)
Klausiau dėl garantijos, tai sakė čekis visa garantija, daugiau nieko man nerašė. Tik pasakė, kad joms yra pusė metų garantija.

mums ir taip danai sakydavo, bet as visad pasakydavau, ar tingite uzpildyti ir ant garantinio antspauda uzdeti ? zzinot jiai ten daug pazeista isoriniu daliu tai gali buti jusu kalte.

o vyras kai pirkdavo tam taip pasakydavo ir jis nesigincindavo, tai dar jo prietaisai pirkti nesugedo.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 18:20)
Klausiau dėl garantijos, tai sakė čekis visa garantija, daugiau nieko man nerašė. Tik pasakė, kad joms yra pusė metų garantija.


Turėtų grąžint, o jei ne, tai kreipkitės į kokybę, jie gal pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?


aš irgi buvau pirkus tą sumuštinių kepyklę, ir uždarant man įskilo prie rankenos, tai kitą dieną nuėjau ir gražinau. Be problemų gražino pinigus, dar siūlė paimt kitą, bet jau nebuvo, o ir neimčiau kitos, nes vėl būtų ne kokios kokybės.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?


net nesuskaiciuociau kiek kartu ko esu grazinus i maxima, ir visad grazindavo, niekad nekilo problemu. Aisku po pirkimo budavo tepraeje 1-5 dienos, neilgiau. nunesu ceki parodau kas atsitiko ir be jokiu problemu grazina. pries dvi savaites pirkau wape su buteliuku nuo uodu, pirma karta pirkau ir nebuvo jokios instrukcijos kaip ideti buteliuka i ta aparatele kur kisas i rozete, bededama nulauziau buteliuko knata ir dar smulkiu kazkokiu platmasiu paziro, susinervijau doh.gif kita diena su cekiu nulekiau i maxima ir pasakiau ka cia per "padelkas" pardavinejat be instrukciju ir t.t. iskart grazino pinigus, net nereikejo kelis kart kartot ar balso kelt thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai visoms už padrąsinimą. sumuštinių kepyklę priėmė be problemų, norėjo keisti į kitą, bet atsisakiau... grąžino pinigus ir valio.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2010 08 23, 15:54)
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?


Pas mane ta pati situacija, deja maxė atsisakė grąžinti pinigus schmoll.gif , skambino vadybininkei ir pasakė tikriausiai pati numetei. Buvau vartotojų teisėse - tai liepė rašyti laisvos formos prašymą ir vėl žingsniuoti į maxę. Na žiūrėsiu kaip čia bus, bet pakovosiu. Veiksmas Marijampolėje XXX maximoje.
Atsakyti
Pasiguosiu verysad.gif , nusipirkau praeitą savaitę akcijinę sumuštinių keptuvę ir po pirmo kepimo padas ilūžo į vidų, suskilo plastmasė. Maxė kolkas nesileidžia į kalbas, tau sulūžo-tavo bėdos. Vat tau ir akcija doh.gif
Atsakyti