Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

sveiki, nusipirkau šiandien batus, parsinešiau namo ir žiūriu, kad nelabai man jie tinka - kulnai peraukšti, būnu už vyrą aukštesnė. Ar galiu grąžinti dėl tokios priežasties? batai pirkti Žygio Batuose. gal kas turit prašymo grąžinti formą? skaičiau, kad yra tokia.
Atsakyti
Nauja, nenesiota preke galima grazinti per 14 dienu. Prasyma paprastai duoda parduotuveje.
Atsakyti
O jei preke (tiksliau batai) buvo isigyti pries menesi (gaila praejo jau 14 dienu sad.gif ), bet uzsidejau juos viena karta ir baisiausiai nutryne kojas, nebenoriu ju, nes nepaeinu. Nors kokybes isoriskai defektu nesimato, bet ziauriai nepatogus. Ar imanomas tokios prekes grazinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jokūba: 26 rugsėjo 2011 - 20:25
Mergaitės noriu paklausti ar kam yra tekę grąžinti vaistus į vaistinę ??? Situacija tokia, kad vyrui po operaijos išrašė vaistus aš nupirkau, bet man reikėjo 10 vienetų, o vaistininkė įdavė 20
Recepte toks kringelis , kad galima apsirikti....aš buvau šoke, tai tik po kelių dienų apsižiūrėjau. O vaistai ne kelis litus kainuojantys doh.gif Galvoju gal verta važiuoti ir pabandyti gražinti g.gif turiu čekius, receptus, išrašus g.gif
Atsakyti
Deje vaistai į vaistinę nepriimami.Bet bandykit laimę,gal pavyks.
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2011 09 26, 21:41)
Mergaitės noriu paklausti ar kam yra tekę grąžinti vaistus į vaistinę ???  Situacija tokia, kad vyrui po operaijos išrašė vaistus aš nupirkau, bet man reikėjo 10 vienetų, o vaistininkė įdavė 20
Recepte toks kringelis , kad galima apsirikti....aš buvau šoke, tai tik po kelių dienų apsižiūrėjau. O vaistai ne kelis litus kainuojantys  doh.gif  Galvoju gal verta važiuoti ir pabandyti gražinti  g.gif  turiu čekius, receptus, išrašus  g.gif


O koks vaistiniu tinklas? gal susitartumet kad i kitus vaistus uz ta suma pakeistu.
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2011 09 26, 21:41)
Mergaitės noriu paklausti ar kam yra tekę grąžinti vaistus į vaistinę ??? 


Vaistinės taisyklėse parašyta, kad vaistais atgal nepriimami. Todėl labai abejoju ar pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2011 09 26, 22:01)
Vaistinės taisyklėse parašyta, kad vaistais atgal nepriimami. Todėl labai abejoju  ar pavyks g.gif



Vaistu tikrai nepriims, 100%. pries perkant reikia atidziai ziureti. Nes buna recepte parasyti vieni, paduoda kitus, ir teisybes neieskok, vaistai negrazinami.
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2011 09 26, 21:41)
Mergaitės noriu paklausti ar kam yra tekę grąžinti vaistus į vaistinę ???  Situacija tokia, kad vyrui po operaijos išrašė vaistus aš nupirkau, bet man reikėjo 10 vienetų, o vaistininkė įdavė 20
Recepte toks kringelis , kad galima apsirikti....aš buvau šoke, tai tik po kelių dienų apsižiūrėjau. O vaistai ne kelis litus kainuojantys  doh.gif  Galvoju gal verta važiuoti ir pabandyti gražinti  g.gif  turiu čekius, receptus, išrašus  g.gif

man kazkada imusa i kasa vaistus sakau situ man nereikia doh.gif o vaistininke: vaistai jau nebegrazinami, sako gal sunaudosit verysad.gif
o tada pinigu daug neturejau masciau kad tik kiti iseitu... doh.gif pasiutau ant vaistininkes
Atsakyti
QUOTE(sause @ 2011 09 26, 20:41)
Mergaitės noriu paklausti ar kam yra tekę grąžinti vaistus į vaistinę ???  Situacija tokia, kad vyrui po operaijos išrašė vaistus aš nupirkau, bet man reikėjo 10 vienetų, o vaistininkė įdavė 20
Recepte toks kringelis , kad galima apsirikti....aš buvau šoke, tai tik po kelių dienų apsižiūrėjau. O vaistai ne kelis litus kainuojantys  doh.gif  Galvoju gal verta važiuoti ir pabandyti gražinti  g.gif  turiu čekius, receptus, išrašus  g.gif

Aš grąžinau, priėmė smile.gif vyras ne tokius nupirko, čekio net neišsaugojo, bet grąžino man pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjai keturi @ 2011 09 27, 08:18)
Aš grąžinau, priėmė smile.gif  vyras ne tokius nupirko, čekio net neišsaugojo, bet grąžino man pinigus smile.gif

Na jau matyt labai gera vaistininke pasitaike. biggrin.gif Nes siaip is tikruju NEGALIMA atgal priimti . schmoll.gif Mes kazkada norejome vitaminus pakeisti,nes vyras ne tuos nupirko ir to neleido. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2011 09 26, 21:22)
O jei preke (tiksliau batai) buvo isigyti pries menesi (gaila praejo jau 14 dienu sad.gif ), bet uzsidejau juos viena karta ir baisiausiai nutryne kojas, nebenoriu ju, nes nepaeinu. Nors kokybes isoriskai defektu nesimato, bet ziauriai nepatogus. Ar imanomas tokios prekes grazinimas?

galit nueit pabandyt. Gal iš tikro tai bus defektas ir dėl to trina, nors dažniausiai tai tiesiog būna kitaip. Pvz man trina be išimties visi nauji batai, kojos mano matyt kažkokios specifinės.
Atsakyti