Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(naca @ 2011 09 08, 14:10)
Kiek skaitau tai visur raso tik apie nauju daiktu grazinima doh.gif

O ka daryti jei pries savaite danijos parduotuveje pirkti batai taaaip nusidevejo ( apsitryne dazai , pradeda atsiklijuoti padas, nusitryne oda prie kulno, nes patizo ir pradejo liesti zeme) , kad apie nesiojima visa sezona nebera ka ir kalbeti doh.gif . Palyginus nebrangus (80 lt), bet juk nesimeto.  Ceki turiu, bet nedristu eiti kelti veju  blush2.gif  Na gal mums lietuviams tokias sh.. prekes ir kisa, kad mes nekovojam  4u.gif

Danijos parduotuvė keičia ir panešiotus, pavasarį vyras taip batus keitėsi, tik čekį reikia turėti.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 09 08, 14:10)
Kiek skaitau tai visur raso tik apie nauju daiktu grazinima doh.gif

O ka daryti jei pries savaite danijos parduotuveje pirkti batai taaaip nusidevejo ( apsitryne dazai , pradeda atsiklijuoti padas, nusitryne oda prie kulno, nes patizo ir pradejo liesti zeme) , kad apie nesiojima visa sezona nebera ka ir kalbeti doh.gif . Palyginus nebrangus (80 lt), bet juk nesimeto.  Ceki turiu, bet nedristu eiti kelti veju  blush2.gif  Na gal mums lietuviams tokias sh.. prekes ir kisa, kad mes nekovojam  4u.gif

Teko ir man Danijoj grazinti batus po 3 savaiciu (suplyso). Jokiu problemu, prieme is karto, nereikejo jokiu veju kelti! mirksiukas.gif
Atsakyti
Asku, 2 punktas del navigacijos, jus teisi, kadangi pardavejas neperspejo. Bet svarbu pasiseke smile.gif.
Atsakyti
Sveiki,
reikia Jusu patarima ir zinios ax.gif
Nusipirkome mes dvd grotuva su karaoke funkcija, reikalinga buvo tik karaoke. Kaina nebuvo dideli, ir kazkaip nenorejome moketi daug, nes reikejo tik 1 vakarui. Namuosia pradejo groti, to stringa vaizdas muzika eina, tai muzika stringa a vaizdas eina. Pultas veikia tik kada prieisi prie grotuvo. Nunesiau i grazynimo skyrius, pasakiau kad netenkina man, kad apziurejau kitus ir ji brangu tai damoketi nelabai noriu, a sita man nereikia keisti, prasau tik grazinti lt (praeijo max 10 dienu nuo pirkimo). Tai ji man atsake, kad sius i remonta kad jems reikia isvados.Ir va...vakar man skambina ir sako, kad galiu atvaziuoti pasiimti atgal ta grotuva, nes grizo ir nieko ten blogo nerado. As ir sakau kad manes netenkina tas grotuvas ir kaip ir rasiau prasau grazinti lt. Tai atsisako, nes pagal ju grotuvas eina kaip elektro prekes ir ji negalima grazinti.
Galvoju kreiptis i vartotoju teises.
Atsakyti
ir ką pas vartotojus? grotuvas kokybiškas gi, patys ištyrė. O prekė priskiriama prie negražinamų. Ir viskas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2011 09 18, 22:01)
ir ką pas vartotojus? grotuvas kokybiškas gi, patys ištyrė. O prekė priskiriama prie negražinamų. Ir viskas wink.gif

Taip, ji man pasake kad remonta nereikejo nes viskas ok. Tai gerai, as sumokejau lt, kad jis atliktu savo darba. Tai man vistiek reikes su tokiu stovinciu vaizdu ir garsu dainuoti doh.gif AS NEMANAU KAD "SENUKAS" nori pripazinti kad jis nelabai gerai veikia. Nes maciau nemaza eile prie kabineto ir zmone nese nuo duru spynu iki tv.
Dabar kilo klausimas:
~ ar as turiu teise per 14 dienu grazinti, jegu jis man netiko (neziurint i to kad jis gerai veikia ar ne)?
Atsakyti
O man toks jausmas,gal as ir klystu, g.gif kad jums jo reikejo vienam vakarui ,ir dabar norite susigrazinti pinigelius,nes jums jo paprasciausiai nebereikia.... lotuliukas.gif Čia tik šiaip garsiai pamasčiau ,komentarų nereikia... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 09 18, 21:16)
Taip, ji man pasake kad remonta nereikejo nes viskas ok. Tai gerai, as sumokejau lt, kad jis atliktu savo darba. Tai man vistiek reikes su tokiu stovinciu vaizdu ir garsu  dainuoti doh.gif  AS NEMANAU KAD "SENUKAS" nori pripazinti kad jis nelabai gerai veikia. Nes maciau nemaza eile prie kabineto ir zmone nese nuo duru spynu iki tv.
Dabar kilo klausimas:
~ ar as turiu teise per 14 dienu grazinti, jegu jis man netiko (neziurint i to kad jis gerai veikia ar ne)?



na galit kreiptis į vartotojus, bet jeigu būsit neteisi, dar sumokėsit pinigų ir už vartotojų ekspertizę (apie 100lt bent jau seniau buvo). O gražint negalit per tas 14 dienų,jeigu prekė kokybiška, nes ji patenka į negrąžinamų prekių sąrašą.

http://www.vvtat.lt/....php?2243132169 va pvz
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insa: 18 rugsėjo 2011 - 21:43
QUOTE(Insa @ 2011 09 18, 22:29)
na galit kreiptis į vartotojus, bet jeigu būsit neteisi, dar sumokėsit pinigų ir už vartotojų ekspertizę (apie 100lt bent jau seniau buvo). O gražint negalit per tas 14 dienų,jeigu prekė kokybiška, nes ji patenka į negrąžinamų prekių sąrašą.

http://www.vvtat.lt/....php?2243132169  va pvz

Aciu uz info, siandien skambinsiu i vatotoju teises.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu tokią situaciją,ir net nežinau,kaip elgtis nuvažiavus į Topo centrą aiškintis...gegužės mėnesį pirkom fotoaparatą,ne nemažai kainavo(virš 2000lt).Dabar kai pagalvoju,jau nuo pat pradžių jis man "grybavo",bet tiesiog maniau,kad čia kokie nustatymai nepaisti...Žodžiu,būdavo,kad fotografuojant jis užstringa ir nefotkina,reikia perjungti tą rėžimą,kur rodo nuotraukas,tada vėl įjungti kur fotografuoja ir vėl arba fotkina,arba stringa ax.gif O va prieš savaitėlę jis man numirė tas fotikas blink.gif Fitkinau,ir išsijungė verysad.gif Maniau,kad gal batarkė,bet ir pakrovus-jokių gyvybės ženklų schmoll.gif Paskambinus į Topo centrą sakė,kad kreiptis į artimiausią skyrių su garantija,bet aš manau,gal galiu reikalauti pakeisti daiktą nauju?Jei jis man nuo pat pradžių buvo brokuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justynka @ 2011 09 20, 15:45)
Sveikos 4u.gif



labas wink.gif kadangi yra garantinis todėl turi kreiptis į garantinį. Ir jis jau nustatys kame bėda, jeigu gedimas (brokas) pataisomas- pataisys, jeigu ne- duos naują, arba gražins pinigus wink.gif Jie vistiek turi garantiniam nustatyt gedimo priežastis ir tada jau spręs ką daryt.
Atsakyti
QUOTE(Justynka @ 2011 09 20, 16:45)
Sveikos 4u.gif Turiu tokią situaciją,ir net nežinau,kaip elgtis nuvažiavus į Topo centrą aiškintis...gegužės mėnesį pirkom fotoaparatą,ne nemažai kainavo(virš 2000lt).Dabar kai pagalvoju,jau nuo pat pradžių jis man "grybavo",bet tiesiog maniau,kad čia kokie nustatymai nepaisti...Žodžiu,būdavo,kad fotografuojant jis užstringa ir nefotkina,reikia perjungti tą rėžimą,kur rodo nuotraukas,tada vėl įjungti kur fotografuoja ir vėl arba fotkina,arba stringa ax.gif O va prieš savaitėlę jis man numirė tas fotikas blink.gif Fitkinau,ir išsijungė verysad.gif Maniau,kad gal batarkė,bet ir pakrovus-jokių gyvybės ženklų schmoll.gif Paskambinus į Topo centrą sakė,kad kreiptis į artimiausią skyrių su garantija,bet aš manau,gal galiu reikalauti pakeisti daiktą nauju?Jei jis man nuo pat pradžių buvo brokuotas? g.gif

priduodat i garantini tik ekspertizei jokiu budu ne taisymui taip ir rasot pretenzijoj, o tada kai gausit atsakyma galesit sprest ka daryt toliau.
Atsakyti