Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

O man mobilaus, sugedusio, neleido grąžinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 25, 08:12)
o kas jam buvo? Sugedes ar siaip kas?



viskas jam gerai, tiesiog per didele istrizaine issirinkome doh.gif leido pasikeisti i mazesne, ir dar kai ka issirinkome, kad kaina panasi butu i pries tai
Atsakyti
merginos patarkite 4u.gif
pries 3 savaites nusipirkau kelnes Audimo, Vilniuj šiaurės miestelyje, vad. Parke
cekis yra
vakar nukirpau etiketes, uzsidejau ir ziuriu, kad viena klesne kreivai pasiuta, t.y. yra defektas
ar galima grazinti???
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2011 07 26, 16:31)
merginos patarkite 4u.gif
pries 3 savaites nusipirkau kelnes Audimo, Vilniuj šiaurės miestelyje, vad. Parke
cekis yra
vakar nukirpau etiketes, uzsidejau ir ziuriu, kad viena klesne kreivai pasiuta, t.y. yra defektas
ar galima grazinti???

jeigu "brokas" ne galima o reikia grazinti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, susiduriau su tokia problema - nusipirkom vaikisku indu rinkini is berghoff, metaliniai indai su spalvotais paveiksliukais. Ant dezutes buvo instrukcija, kad galima indaplovej plauti. Bet po keliu tokiu plovimu nusitryne paveiksliukai, ir liko tokie visai nebevaikiski paprasti metaliniai bliudai sad.gif. Berghoff'as pareiske, kad nusitryne paveiksliukai neturi itakos daikto naudojimui, ir cia negarantinis, ir atsisake priimt bei grazint pinigus ohmy.gif Nu bet as nelabai suprantu, negi taip gali buti? Tai jei as striuke pirksiu ir man spalva nusiplaustys, tai irgi viskas ok, nes vistiek gali nesiot, tipo vis tiek sildo, o kad spalva dryziais tai tas netrukdo? Kaip cia dabar su tais indais gaunas...
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2011 07 28, 14:22)
Sveikos, susiduriau su tokia problema - nusipirkom vaikisku indu rinkini is berghoff, metaliniai indai su spalvotais paveiksliukais. Ant dezutes buvo instrukcija, kad galima indaplovej plauti. Bet po keliu tokiu plovimu nusitryne paveiksliukai, ir liko tokie visai nebevaikiski paprasti metaliniai bliudai sad.gif. Berghoff'as pareiske, kad nusitryne paveiksliukai neturi itakos daikto naudojimui, ir cia negarantinis, ir atsisake priimt bei grazint pinigus ohmy.gif Nu bet as nelabai suprantu, negi taip gali buti? Tai jei as striuke pirksiu ir man spalva nusiplaustys, tai irgi viskas ok, nes vistiek gali nesiot, tipo vis tiek sildo, o kad spalva dryziais tai tas netrukdo? Kaip cia dabar su tais indais gaunas...

panasu i nekokybiska preke.
Rasykite skunda pardavejui, jei atsisakys, tai ne maisto inspekcija.
Atsakyti
Gal kas patars, ar galima grąžinti dažus, jei sumaišė ne tokią spalvą, kokia buvo pasirinkta paletėje? Yra čekis, parduotuvė pripažįsta savo kaltę, bet dažų nepriima. Bet pagal įstatymą lyg ir turėtų priimti? 4u.gif
Atsakyti
SOS...
Nusipirkau Samsonite rankinę, namie apžiūrėjau, kad truputį ant snarglių susiūta ir nelabai panašu į kokybišką reikalą, o sumokėjau normaliai doh.gif
Ar galiu grąžinti su tokia priežastim?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2011 08 21, 09:25)
SOS...
Nusipirkau Samsonite rankinę, namie apžiūrėjau, kad truputį ant snarglių susiūta ir nelabai panašu į kokybišką reikalą, o sumokėjau normaliai  doh.gif
Ar galiu grąžinti su tokia priežastim?

grąžinant rankines, rūbus, priežastis gali būt ir tokia, kad tiesiog nebepatinka. Aišku turi būti etiketės ir čekis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 21, 12:36)
grąžinant rankines, rūbus, priežastis gali būt ir tokia, kad tiesiog nebepatinka. Aišku turi būti etiketės ir čekis  smile.gif


Taip, jau grąžinau rankinę - etiketė, kuri ant jos kabėjo, kažkur nukišau namie nuėmus, tai pakako ir čekio, visiškai neišsidirbinėjo ir priėmė be problemų atgal, nors buvau pasiruošus smarkesniam mūšiui biggrin.gif Kelionių opera čia tokie šaunuoliai jei ką tongue.gif
Atsakyti
sveiki,
noreciau pasidalinti savo situacija ir gauti patarimu:
nupirkau mindaugo maximoje vaikui batukus, is karto nepastebejau spec kvapo, grizus namo, baisiai smirdejo man rankos, nesupratau is kur, pasirode nuo nauju batu. vyras is karto uzuoste, pagalvojom, issivedins, taciau siandien jau ketvirta diena, bet deja nesivedina - vaikas kas diena avi i darzeli, pastebejau, kad nusiavus, baisiai smirdi ir vaiko kojines, mazo to, jas isskalbus, jos toliau smirda, vyras pastebejo, kad smirda ir vaiko kojytes.
Dabar cekio as neissaugojau, tik dezute, aisku negrazinsiu, neirodysiu kad ten pirkau, man dabar rupi kit kas - ar sie batai nepavojingi sveikatai, kiek dar tokiu mamu yra nusipirkusiu savo atzaloms. Patarkite kaip atlikti koki tyrima, ir kaip atrasti gamintoja, nes dezuteje nurodytas tik batu kodas, ir barkodas.

Atsakyti
nebandėt nueit į maximą paieškot tokių batukų kitų? Ten ant kainos etiketės man atrodo būna gi gamintojas nurodytas g.gif ar ne? net nebežinau. Turėtų būt iš tikro
Atsakyti