Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(evelinaite @ 2011 07 20, 13:55)
Prašau pasakykite, kai pasielgti:
iš vienos supermamos nusipirkau suknelę, bet ji man per maža.
noriu ją grąžinti, bet ji nesutinka. Ką daryti?

tai jeigu anksciau nebuvo sutarta kad jai bus suknele jums maza grazinsit, tai jus nieko padaryt kaip ir negalit.
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 06 19, 18:51)
ar galima grazinti televizoriu pirkta Elektromarkt, priežastis- per didelė įstrižainė..tiesiog vietoj jo, ar būtų galimybė įsigyti kitą televizorių už panašią sumą  g.gif

Ne, nebent susitarsite su pardavėju kitaip.
Atsakyti
Gegužės mėn. buvau pirkusi vyrui laikrodį. Nepraėjus nei 2 mėn.po pirkimo, laikrodžio rodyklės atsilaisvino ir pradėjo sukinėtis pakreipimo kryptimi. Per tuos du mėn. tikrai nebuvo laikrodis nei kritęs, nei stipriai sutrenktas, ir jokių išorinių pažeidimų nebuvo. Kreipiausi į parduotuvę, jie kategoriškai atsisakė man tą laikrodį pakeisti arba grąžinti pinigus (čekis ir jų išduotas garantinis pas mane buvo). Kreipiausi į nemaisto prekių priež. inspekciją, jie patarė parašyti tai įmonei raštišką prašymą. Pateikiau tą prašymą, ant savo egzemplioriaus pasiėmiau atžymą, kad toks prašymas ir laikrodis priimtas. Plikau jiems tą laikrodį su dokumentais. Dabar galvoju, ar teisingai padariau palikdama laikrodį su pirkimo čekiu ir garantiniu? g.gif Gal jie man tą patį laikrodį paremontavę grąžins, o paskui turėsiu dar daugiau problemų jei jis sugestų. Juk jau bus akivaizdu, kad tas laikrodis remontuotas? Tokiu atveju apie keitimą galima pamiršti, kiek suprantu... Kaip man atskirti, ar man atiduoda naują prekę, ar remontuotą??? Ir iš vis, kaip šitoj situacijoj patartumėte pasielgti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(editagu @ 2011 07 22, 13:42)
Ir iš vis, kaip šitoj situacijoj patartumėte pasielgti? unsure.gif

Dabar turbūt belieka tik laukt atsakymo iš pardavėjo.
Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pardavėjas, gavęs raštišką pirkėjo prašymą, privalo ne vėliau kaip per 3 d.dienas raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją dėl prekės kokybės įvertinimo, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.
Atsakyti
Gal neklystu, jei tai bus nekokybiska preke, galite reikalauti keitimo i kokybiska, kad sutaisytu arba grazintu pinigus.

Bent man neseniai akinius atveze is kito miesto su akivaidziais trukumais,
paskambinau, isaiskinau, nusiunciau atgal, prieme be jokiu gincu.
Taip pat vezimelis suluzo po dvieju dienu, o buvome jau kitame mieste, kai grizom po menesio prieme be problemu, dar siule kita nauja, atsakiau, kad uz dyka neimsiu, tai grazino pinigus. Nors pries tai sake garantija 2 savaites.

Reikia tiesiog issireikalauti, jei priklauso. Sumoki nemazus pinigus, parduoda nekokybiska preke ir dar tampo uz nosies, kad pats kaltas jei sugedo.
Atsakyti
yra tokia parduotuve "viskas uz viena eura" tai vat ten pareiske kad prekiu grazint negalima, nepriima jos atgal ir viskas... nu bet pagalvojus prekes ten naujos, nu tai kas kad eura kainuoja, turetu priimt
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 07 23, 19:41)
yra tokia parduotuve "viskas uz viena eura" tai vat ten pareiske kad prekiu grazint negalima, nepriima jos atgal ir viskas... nu bet pagalvojus prekes ten naujos, nu tai kas kad eura  kainuoja, turetu priimt

tai kad ten visos prekes nekokybiskos sukistos...gal tokios parduotuves kiniskas atliekas pardavineja, tuom ir apsidraudzia... nezinau
perku as ten daznai kokiu ,,šudeliakų"', pvz. remeliu ar pan
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 07 23, 17:41)
yra tokia parduotuve "viskas uz viena eura" tai vat ten pareiske kad prekiu grazint negalima, nepriima jos atgal ir viskas... nu bet pagalvojus prekes ten naujos, nu tai kas kad eura  kainuoja, turetu priimt

Tai cia tik jie taip sako, kadangi galvoja, kad zmones del 4lt nesigincys.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 07 24, 14:00)
Tai cia tik jie taip sako, kadangi galvoja, kad zmones del 4lt nesigincys.

o avt idomu tikrai, turi priimt ar ne? mano nuomone greiciausis turetu. nes kaina nenustatyta, uz kiek perkant galima grazinti. tik kaikurios rusies prekes, apatinaii, ten dar kazkas irt.t.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 07 24, 13:30)
o  avt idomu tikrai, turi priimt ar ne? mano nuomone greiciausis turetu. nes kaina nenustatyta, uz kiek perkant galima grazinti. tik kaikurios rusies prekes, apatinaii, ten dar kazkas irt.t.

taip privalo, jei prekė atitinka grazinimo taisykles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolirta: 24 liepos 2011 - 16:44
mums televizoriu leido grazinti, tiksliau sukeisti su kitu televizoriumi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 07 25, 07:59)
mums televizoriu leido grazinti, tiksliau sukeisti su kitu televizoriumi  thumbup.gif

o kas jam buvo? Sugedes ar siaip kas?
Atsakyti