Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

Sveikos, kokį grąžinimo aktą reikia pildyti ir kaip jį įteikti, norint grąžinti internetu nusipirktą prekę? rolleyes.gif Prekę išsiųsiu atgal, už tai reikės mokėti? Kiek skaičiau, tai lyg ir nemokamai Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 04 29, 10:28)
kokį grąžinimo aktą reikia pildyti ir kaip jį įteikti, norint grąžinti internetu nusipirktą prekę?  rolleyes.gif  Prekę išsiųsiu atgal, už tai reikės mokėti? Kiek skaičiau, tai lyg ir nemokamai Lietuvoje

Šiaip viskas turėtų būti nurodyta tos int.parduotuvės prekių grąžinimo taisyklėse.

Papildyta:

Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklės.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 04 29, 12:11)
Šiaip viskas turėtų būti nurodyta tos int.parduotuvės prekių grąžinimo taisyklėse.

Papildyta:

Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklės.


Pas juos nieko panašaus nenurodyta schmoll.gif Ačiū už nuorodą.
O dar radau ir punktą:
"pirkėjas (vartotojas) gali pasinaudoti šių taisyklių 16 punkte nustatyta teise nutraukti sutartį, jeigu daiktas nebuvo sugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitė. Daikto ar jo pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą daiktą, negalima laikyti esminiais daikto išvaizdos pakeitimais." (išskyrus tam tikras prekes laikmenose, pogramas).
Aš dar neišpakavau, bet kiti pirkę visi sako kokybė tragiška, tai man norėtųsi atplėšti pakuotę ir tuo pačiai įsitikinti, juk praplėšus, bet turint pakuotę, galiu grąžinti prekę, neradau jokio įstatymo, kad negaliu. O prekių pardavėjas atrašė man : "Kortu kalade turi buti nepraplesta su plasmasine pakuote.". Tai kas teisus? g.gif Manau jie taip nori mažesnių nuostolių, nes daug nepatenkintų klientų, o praplėštų kortų juk niekam nebeparduos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 29 balandžio 2011 - 16:23
Gal kas buvot susidure su tokia situacija. Balandzio 23 d. pirkom sunui batus Danijoj, siandien suplyso, bet vyras sugebejo ismesti ceki, ar priims batus su israsu is banko. As taip suprantu kad cia viskas priklauso nuo geranoriskumo pardavejos.
Atsakyti
Klausimas atsaukiamas, pasirodo vyras mokejo grynais. Nieko nepadarysi teks batus mest lauk.
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 04 29, 17:21)
O prekių pardavėjas atrašė man : "Kortu kalade turi buti nepraplesta su plasmasine pakuote.". Tai kas teisus?

Pagal mane pardavėjo reikalavimas nėra teisėtas g.gif Paskambinkit į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją.

QUOTE(aulika @ 2011 05 02, 13:06)
Klausimas atsaukiamas, pasirodo vyras mokejo grynais. Nieko nepadarysi teks batus mest lauk.

Bet galima dėl visa ko nueit ir parodyt tuos batus (maža ką... cool.gif).
Atsakyti
Sakykite, ar as turiu teise siandien nusipirkus suknele, rytoj pasikeisti i kita dydi, nes mazoka verysad.gif Ceki turiu, etiketes vietoje..
Atsakyti
gal esate jkas susidure? ptrkau internetu telefona, tuo paciu sudarydama sutarti. tel neveikai, neisijungia... kol issiaiskinau, ka daryti... siandien pridaviau i garantini, sake, jei brokas, israsys akta, su kuriuo tyresiu pasikeiti i kita bet kuriam salone... cia buvo man pamoka, kad tokiu daiktu internetu nepirkciau... gaunasi didziule laiko gaisatis, o ne jo sutaupymas. gal dar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 05 12, 22:27)
ar as turiu teise siandien nusipirkus suknele, rytoj pasikeisti i kita dydi, nes mazoka

Turite.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2011 05 12, 22:33)
gal esate jkas susidure? ptrkau internetu telefona, tuo paciu sudarydama sutarti. tel neveikai, neisijungia... kol issiaiskinau, ka daryti... siandien pridaviau i garantini, sake, jei brokas, israsys akta, su kuriuo tyresiu pasikeiti i kita bet kuriam salone... cia buvo man pamoka, kad tokiu daiktu internetu nepirkciau... gaunasi didziule laiko gaisatis, o ne jo sutaupymas. gal dar kam taip buvo?

Man panasi situacija buvo.Sutariau su vienu operatoriumi,kad sudarau su jais sutarti ir gaunu tel uz 1 lita.Bet pasirodo tel gavau bruokota.Nuvaziuoju i salona,pasakau kame beda,pasako kad tokiu telefonu nebeturi,pasiulo remontuoti.O man su tuo remontu laiko gaisatis ir plius naujas tel,o jau i remonta.Atsisakiau,tai tuomet dar graziau pasiulo kita telefona,bet papraso damoket dar 79lt doh.gif Tiek supykino,kad drebiau as visa jiems telefona su visom sutartim ir nutraukiau sutarti.
Sutarti galima nutraukt,berods per 8 dienas,nuo pasirasymo dienos.Tai vietoj jusu,jei dar 8 dienu laikotarpis nepasibaiges,grazinciau as jiems ta telefona su visa sutartimi.
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 05 12, 22:27)
Sakykite, ar as turiu teise siandien nusipirkus suknele, rytoj pasikeisti i kita dydi, nes mazoka  verysad.gif  Ceki turiu, etiketes vietoje..



tikrai taip smile.gif jei dydziu netures, pinigelius grazins wink.gif pati esu taip ne viena karta darius..
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 05 12, 23:27)
Sakykite, ar as turiu teise siandien nusipirkus suknele, rytoj pasikeisti i kita dydi, nes mazoka  verysad.gif  Ceki turiu, etiketes vietoje..



Galite ne tik pasikeist, bet ir grazint: tam turite 14 dienu: ir prie viso sito, neprivalote ivardinti priezasties:)
Atsakyti