Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

ar galima grazinti batus, jei jie dazo?
Atsakyti
per rusų TV kažkurį rytą rodė reportažą, kaip priimamos nepatikusios prekės ten.

iš 3 pirkinių visur priėmė, 2 be klausimų, trečia pasimaivė.


iš savo praktikos: prieš 3 dienas maximoj pirkau nematuotą drabužį, po valandos nunešiau atgal, nes per mažas. Visus pinigus grąžino be klausimų, net pliusų iš Ačiū nenuėmė ir lipdukų neprašė grąžinti
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2011 01 22, 03:55)
per rusų TV kažkurį rytą rodė reportažą, kaip priimamos nepatikusios prekės ten.

iš 3 pirkinių visur priėmė, 2 be klausimų, trečia pasimaivė.
iš savo praktikos: prieš 3 dienas maximoj pirkau nematuotą drabužį, po valandos nunešiau atgal, nes per mažas. Visus pinigus grąžino be klausimų, net pliusų iš Ačiū nenuėmė ir lipdukų neprašė grąžinti


man maxima dėl to ir labai patinka - prigriebiu ką nors iš drabužių vaikams, o namie pamatuoju.. tiko tai tiko, netiko - atgal.. jokių problemų nedaro. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2011 01 02, 19:44)
Sveikos,
Praeitą savaitę pirkau batus Danijoje. Avėjau gal keturias dienas ir pradėjo atsilupinėti kulnas, nes, pasirodo, vilktas  doh.gif  doh.gif  doh.gif Ir taip keistai, iš apačios "raitytis" virš to pridėtinio kulniuko schmoll.gif
Čekį rasčiau, bet ko man prašyti, kad grąžintų pinigus, ar keistų? Keisti tai neapsimoka, nes ir kitiems tas pats bus. O svarbiausia, kad man jie laaabai patinka ir tinka  doh.gif  doh.gif

Man taip yra buve ax.gif
Pirkau vasarinius batukus ant platformos, kuriu kulnas buvo aptrauktas medziaga. Na ir ka, panesiojus keleta dienu, ta medziaga pradejo plysti. Norejau, kad parduotuve grazintu pinigus, o ne keistu, nes tas pats butu buve ir su kiais tokiais pat batais.

Nuejus i batu parduotuve, jos vadove nesileido net i kalbas. As tada parasiau rasta ne maisto produktu inspekcijai. Ir viena diena sulaukiau ju skambucio - ar galim susitikti toje parduotuveje ir kad as atsinesciau savo batus.

Taigi susitikom: batu parduotuves vedeja, ne maisto produktu inspekcijos darbuotoja ir as bigsmile.gif Is pradziu batu parduotuves vedeja sako man: o jus ne per auksta pirkti batus ant platformos g.gif Po to sako, o jus nevairavot su jais? g.gif Kazkokie absurdiski klausimai doh.gif Na bet po ilgo musu susitikimo, ne maisto produktu inspekcijos darbuotoja savo isvadoje parase, kad vis delto cia gamintoju kalte ir pasiule parduotuvei grazinti man pinigus thumbup.gif pinigeliai buvo grazinti ir istorija baigesi laimingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2011 01 27, 11:22)
Man taip yra buve  ax.gif

kaip gerai yra, kad žmonės dalinasi savo patirtimi 4u.gif
Ir taip apgina savo teises.Manau, kad pardavėjas neturi teisės pardavinėti šlamšto, o jeigu naglai parduoda, tai tegul ir pasiima atgal.
Atsakyti
O kaip dėl baldų? Parsivežėm iš parduotuvės naują kampą-ir tik pastatę svetainėj įsitikinom, kad jis per gremėzdiškas mūsų namams ir atspalvis pjaunasi su kt. svetainės baldais.. verysad.gif Lyg paminėta prekių keitimo ir grąžinimo taisyklėse, kad baldai negrąžinami.. Ar esat kas susidūrę?? liūdna, ne 10 ir ne 100lt kaip į š...ną.
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2011 01 31, 01:24)
O kaip dėl baldų? Parsivežėm iš parduotuvės naują kampą-ir tik pastatę svetainėj įsitikinom, kad jis per gremėzdiškas mūsų namams ir atspalvis pjaunasi su kt. svetainės baldais.. verysad.gif Lyg paminėta prekių keitimo ir grąžinimo taisyklėse, kad baldai negrąžinami.. Ar esat kas susidūrę?? liūdna, ne 10 ir ne 100lt kaip į š...ną.

gal paskambinkit į nemaisto prekių inspekciją, ten paaiškins. Ir jeigu labai geranoriškas pardavėjas, gal irgi padės. 4u.gif
Atsakyti
:gedSVEIKI IR AS PAKLIUVAU KAIP SAKOMA I,,S...'' SITUACIJA GAL KAS PATARTUMETE .NUSIPIRKAU PER KONSULTANTA ,,EASTCON'' KROSNELE SUGEDO PER KONSULTANTE PRIDAVIAU KAIP GARANTIJA TAISYMUI PO 2 SAV KAI PASKAMBINAU KONSULTANTEI JI PASAKE KAD NIEKO NEZINAU ELKITES KAIP NORIT AS NFDIRBU JAU. KA DARYTI TOKIU ATVEJU?a2:
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2011 01 27, 10:22)
Man taip yra buve  ax.gif
Pirkau vasarinius batukus ant platformos, kuriu kulnas buvo aptrauktas medziaga. Na ir ka, panesiojus keleta dienu, ta medziaga pradejo plysti. Norejau, kad parduotuve grazintu pinigus, o ne keistu, nes tas pats butu buve ir su kiais tokiais pat batais.

Nuejus i batu parduotuve, jos vadove nesileido net i kalbas. As tada parasiau rasta ne maisto produktu inspekcijai. Ir viena diena sulaukiau ju skambucio - ar galim susitikti toje parduotuveje ir kad as atsinesciau savo batus.

Taigi susitikom: batu parduotuves vedeja, ne maisto produktu inspekcijos darbuotoja ir as  bigsmile.gif Is pradziu batu parduotuves vedeja sako man: o jus ne per auksta pirkti batus ant platformos  g.gif Po to sako, o jus nevairavot su jais?  g.gif Kazkokie absurdiski klausimai  doh.gif  Na bet po ilgo musu susitikimo, ne maisto produktu inspekcijos darbuotoja savo isvadoje parase, kad vis delto cia gamintoju kalte ir pasiule parduotuvei grazinti man pinigus  thumbup.gif pinigeliai buvo grazinti ir istorija baigesi laimingai  drinks_cheers.gif


man irgi teko "laimė" tokius batus įsigyti - kulnas tik aptrauktas oda ir nors sąžiningai prisipirkus inpregnanto purškiau, bet vis tiek atsilupo. tada pasiūlė taisyti - o tą žiauriai padarė, spalva kulno pasikeitė doh.gif tada vežė naujus batus iš Kauno, o tada vis tiek teko grąžinti - pasiiėmiau pinigus, o pardavėja replikavo, kad mano eisena netinka šitiems batams blink.gif
"Žygio batuose" irgi neturėjau nervų vedėjai įrodinėti, jog privalo grąžinti pinigus net už dėvėtus batus, jeigu jie suplyšo vos vieną kartą išėjus į gatvę doh.gif "Jūs juos nešiojot", - aiškina ji man. Nu taip, lyg ir tam pirkus buvau biggrin.gif Tąkart taisė, bet sakiau sau, kad nebesileisiu į jokias kalbas apie taisymus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 01 02, 18:56)
nueini i Danija ir kasoje pasakai kas kaip, jie turi prasymo forma gatava kur savo duomenis tereikia irasyti, priezasti kodel grazini batus ir viskas biggrin.gif vyrui tapkes pirkau (bet per mazas), su grazinimu jokiu problemu nebuvo.

man su Danija buvo panasi situacija. Pirkau basutes ir po 1 dienos nesiojimo atsoko padas. Prieme be jokiu problemu.
Beja - galiu labai gerai atsiliepti apie Maxima. Net 2 kartus per paskutinius menesius nesiau grazinti brokuotus daiktus (kompiuterio klaviatura ir puku rinkinkli), tai pakeite i naujus be jokiu problemu. Puku rinkikliui buvo likus savite iki garantinio pabaigos. Aisku cekiukus turejau smile.gif
Atsakyti
Norejau patarimo.Ar galima grazinti televizoriu?Grazinimo priezastis,per maza istrizaine,noretumem issigyt truputi didesni.
Dekoju is kart uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2011 03 22, 11:20)
Ar galima grazinti televizoriu?Grazinimo priezastis,per maza istrizaine

Kokybiško televizoriaus grąžint negalit, nes:
"18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:
<...> televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus <...>."
Atsakyti