Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2

QUOTE(renaldina @ 2010 12 18, 20:15)
Kur pirkote?
gal bandykit i vartotoju teises kreiptis, ka jie pasakytu?

Galima pabandyti kreiptis su pretenzija į bankroto administratorių, jei toks yra. Pastatys "į eilės galą".
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 12 18, 15:35)
Ko gero situo atveju viskas, gali tekti ieskoti naujo saldytuvo.
Kokios firmos saldytuvas?

LG

QUOTE(renaldina @ 2010 12 18, 18:15)
Kur pirkote?
gal bandykit i vartotoju teises kreiptis, ka jie pasakytu?

vat būtent, kad atrodo, kad pirka buvo Elektromarkt parduotuveje, bet pasirodo, po tuo vardu tik slepesi firmele, prekiaujanti frančizės būdų, ir išregistruota 2010-12-07

QUOTE(speedy @ 2010 12 27, 14:13)
Galima pabandyti kreiptis su pretenzija į bankroto administratorių, jei toks yra. Pastatys "į eilės galą".

na svarsčiau šitą variantą, bet galimybės nulinės atgauti kažką... doh.gif
Atsakyti
Nusiprikau siandien sidabrine grandinele ir parsinesus pastebejau kad ji tarsi luzus, nelabai moku paaiskinti, ji vientiso pynimo, kaip gyvatele ir yra toks aiskiai matomas nelygumas. Paskaiciau, kad sidabro grazinti ir keisti negalima, bet jei tai nekokybiskas gaminys? Ceki turiu.
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 12 27, 14:45)
vat būtent, kad atrodo, kad pirka buvo Elektromarkt parduotuveje, bet pasirodo, po tuo vardu tik slepesi firmele, prekiaujanti frančizės būdų, ir išregistruota 2010-12-07


Nezinau teisiniu niaunsu, bet gal bandyti kreiptis i Elektromarkt.
Atrodytu perki rimtoje firmoje, o gaunasi snipstas.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 12 10, 14:24)
Vaistus turėtų priimti bet kuri vaistinė. Bet pinigų tikriausiai neatgausit. Bandžiau surast vaistų grąžinimo tvarką, deja, radau tik labai abstrakčias Geros vaistų platinimo praktikos taisykles.

nešiau daug tableciu, gero galiojimo, tai jie priime sunaikinimui.
Atsakyti
čia šiaip.. po švenčių.. kas gavot dovanų čekių ir nežinot, ką su jais daryt. Aišku, jeigu tai ne apatinio trikotažo ar knygyno čekiai. Dovanų čekių neišgrynina. Tai pirkit kokį pagal taisykles grąžinamą daiktą ir po dienos kitos grąžinkit. Gausit grynais.
Galit teisti mane iki paraudonavimo 4u.gif . Esu baisiai praktiška. 4u.gif

QUOTE(leone @ 2010 12 17, 10:45)
Gal kas žinot, ką daryti tokiu atveju, jei sugedo šaldytuvas, garantijos laikas nepasibaigęs, garantinis išdavė, kad šaldytuvas neremonuotinas, o įmonė pardavusi šaldytuvą bankrutavusi?  g.gif

man atrodo, bankroto administratoriui pateikit prašymą. Jeigu dar bankroto byla nebaigta.

Papildyta:
QUOTE(mettta @ 2010 12 23, 20:07)
Gal zinote ar galima grazinti kokybiska, taciau netikusi šalyka?  g.gif

aišku kad TAIP. Nepatiko spalva, netinka prie palto, netinka dydis/ilgis. Gausit grynais.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 12 27, 23:31)
Nezinau teisiniu niaunsu, bet gal bandyti kreiptis i Elektromarkt.
Atrodytu perki rimtoje firmoje, o gaunasi snipstas.

Kas yra "Elektromarkt"? Tai jokiu būdu ne įmonė, o prekybinis ženklas - iškaba. Kiek aš juos žinau, šį ženklą administruojanti įmonė kaitėsi keturis kartus. Paskutinį kartą - šiemet.
Be to jie dirba frančizės principu, daug vietinių miestų įmonių-įmonėlių pasirašo sutartis ir prekiauja po ta pačia iškaba.
Firmos rimtumas priklauso nuo konkrečios parduotuvės savininko požiūrio.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 12 27, 21:08)
Nusiprikau siandien sidabrine grandinele ir parsinesus pastebejau kad ji tarsi luzus, nelabai moku paaiskinti, ji vientiso pynimo, kaip gyvatele ir yra toks aiskiai matomas nelygumas. Paskaiciau, kad sidabro grazinti ir keisti negalima, bet jei tai nekokybiskas gaminys? Ceki turiu.

turi pinigus grazinti. nes nepriima atgal tu gaminiu kurie pvz. parejai ir tau nebepatinka, bet jei tai brokas tai turi priimti atgal. pakeisti tai tikriausiai nepakeis, nebent rastu tokia pacia kaina, nes jau praejes menuo yra, apskaitoj galu nebesuves.
Atsakyti
Sveikos,
Praeitą savaitę pirkau batus Danijoje. Avėjau gal keturias dienas ir pradėjo atsilupinėti kulnas, nes, pasirodo, vilktas doh.gif doh.gif doh.gif Ir taip keistai, iš apačios "raitytis" virš to pridėtinio kulniuko schmoll.gif
Čekį rasčiau, bet ko man prašyti, kad grąžintų pinigus, ar keistų? Keisti tai neapsimoka, nes ir kitiems tas pats bus. O svarbiausia, kad man jie laaabai patinka ir tinka doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2011 01 02, 17:44)
Sveikos,
Praeitą savaitę pirkau batus Danijoje. Avėjau gal keturias dienas ir pradėjo atsilupinėti kulnas, nes, pasirodo, vilktas  doh.gif  doh.gif  doh.gif Ir taip keistai, iš apačios "raitytis" virš to pridėtinio kulniuko schmoll.gif
Čekį rasčiau, bet ko man prašyti, kad grąžintų pinigus, ar keistų? Keisti tai neapsimoka, nes ir kitiems tas pats bus. O svarbiausia, kad man jie laaabai patinka ir tinka  doh.gif  doh.gif

nueini i Danija ir kasoje pasakai kas kaip, jie turi prasymo forma gatava kur savo duomenis tereikia irasyti, priezasti kodel grazini batus ir viskas biggrin.gif vyrui tapkes pirkau (bet per mazas), su grazinimu jokiu problemu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 01 01, 15:27)
čia šiaip.. po švenčių.. kas gavot dovanų čekių ir nežinot, ką su jais daryt. Aišku, jeigu tai ne apatinio trikotažo ar knygyno čekiai. Dovanų čekių neišgrynina. Tai pirkit kokį pagal taisykles grąžinamą daiktą ir po dienos kitos grąžinkit. Gausit grynais.


O negeriau butu, kad praktiski zmones pasakytu, jog jiems geriausia dovana - pinigai.
Nereiktu parduotuvems atgal priimineti daiktu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2011 01 03, 12:58)
O negeriau butu, kad praktiski zmones pasakytu, jog jiems geriausia dovana - pinigai.
Nereiktu parduotuvems atgal priimineti daiktu.

Man asmeniškai iš tikro yra labai gera dovana gryni pinigai. Tačiau ką daryt, kai pavyzdžiui, vaikai apipirkti šiltam sezonui, ir per šv.Kalėdas gauni dovanų kuponą 100 litų būtent vaikų drabužių parduotuvės. Kupono galiojimo laikas ribotas, tai ir sukies iš padėties.
Atsakyti