Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 2


Papildyta:


Sveikos mamytės, aš vėl rašau dėl tų basučių, pirktų Mada vaikams doh.gif
Atsakymą iš kokybės inspekcijos gavau registruotu laišku (įmestas buvo paprastai į pašto dėžutę). prirašytas pilnas lapas, bet esmę parašysiu trumpai:
Pardavėjas pažeidė įstatymą taisydamas basutes be mano sutikimo, o akutės buvo mano nulaužtos. Todėl inspektorė "Mados vaikams" direktoriui REKOMENDAVO įvykdyti mano prašymą grąžinti man pinigus, o direktorius telefonu GRIEŽTAI ATSISAKĖ ĮVYKDYTI ŠIĄ REKOMENDACIJĄ. Toliau aš turiu teisę teismo keliais ieškoti savo teisybės.....
Tai tiek žinių. įdomu, kam tada reikalinga ta inspekcija? jokių vartotojų teisių ji negina........ verysad.gif teks nuleidus galvą eit atsiimt basucių, jeigu tas gerasis direktorius jų į šiukšlyną dar neišmetė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 22 sausio 2013 - 10:55
Prieš porą dienų pirkau kekso forma Maximoj. Vakar supyliau kepti keksą - kiauras... Pribėgo po apačia bnebloga balutė...Ir ką, manot grąžinsiu? Jau niekaip...Čekio seniai neturiu ir kaip įrodyčiau, kad čia ta pati forma, jei ji jau panaudota, visi kodai gražiai nuplauti... Tai va... Pirksiu kitą. Rizikuosiu vėl išmesti į balą 15 lt.
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 07 25, 16:04)
Prieš porą dienų pirkau kekso forma Maximoj. Vakar supyliau kepti keksą - kiauras... Pribėgo po apačia bnebloga balutė...Ir ką, manot grąžinsiu? Jau niekaip...Čekio seniai neturiu ir kaip įrodyčiau, kad čia ta pati forma, jei ji jau panaudota, visi kodai gražiai nuplauti... Tai va... Pirksiu kitą. Rizikuosiu vėl išmesti į balą 15 lt.


Nepanaudojus nežinosi ar kokybiška. Greažinti galėtum, bet jei neturi čekio, tai prasčiau. O gal mokėjai kortele?
Papildyta:
QUOTE(rasute2 @ 2010 07 25, 15:54)
Sveikos mamytės, aš vėl rašau dėl tų basučių, pirktų Mada vaikams  doh.gif
Atsakymą iš kokybės inspekcijos gavau registruotu laišku (įmestas buvo paprastai į pašto dėžutę). prirašytas pilnas lapas, bet esmę parašysiu trumpai:
Pardavėjas pažeidė įstatymą taisydamas basutes be mano sutikimo, o akutės buvo mano nulaužtos. Todėl inspektorė  "Mados vaikams" direktoriui REKOMENDAVO įvykdyti mano prašymą grąžinti man pinigus, o direktorius telefonu  GRIEŽTAI ATSISAKĖ ĮVYKDYTI ŠIĄ REKOMENDACIJĄ. Toliau aš turiu teisę teismo keliais ieškoti savo teisybės.....
Tai tiek žinių. įdomu, kam tada reikalinga ta inspekcija? jokių vartotojų teisių ji negina........  verysad.gif  teks nuleidus galvą eit atsiimt basucių, jeigu tas gerasis direktorius jų į šiukšlyną dar neišmetė....


Aš dar bandyčiau skambinti į vartotojų teises. g.gif
Atsakyti
na čia vėl aš su savo basučių istorija blush2.gif pagaliau ši istorija baigėsi smile.gif :
šį rytą nuvažiavau į tą pačią "valstybinę ne maisto produktų inspekciją" pasiaiškinti, ką man daryti toliau. inspektorė vis dar atostogose. todėl bendravom su sekretore. ji patarė atvažiuot kitą pirmadienį, kai bus po atostogų grįžusi inspektorė, parašyti prašymą, kad mano šitas reikalas nukeliautų į "vartotojų teises". sutikau. tik paprašiau tos moteriškės, kad paskambintų į parduotuvę ir pasakytų, kad procesas vyksta, nes bijojau, kad mano basutės nebūtų išmestos blush2.gif taip ir išsiskyrėm.
po kelių valandų man skambina ta pati moteriškė iš inspekcijos, ir sako, kad telefonu kalbėjo su parduotuve, ir kad parduotuvė sutinka pagaliau man grąžinti pinigus smile.gif
Paradoksas - inspektorė grąžinti pinigus man direktoriaus neįkalbėjo, užtat įkalbėjo sekretorė (netoli pensinio amžiaus lotuliukas.gif )
Tiesa, su ta sekretore kalbėjau dėl to punkto, kad "inspekcijos sprendimai, nagrinėjant vartotojų skundus, nėra privalomojo pobūdžio ir todėl nesukelia nei pirkėjui, nei pardavėjui teisinių pasekmių". Klausiau, o kaip su vartotojų teisių apsaugos tarnybos sprendimais, ar jie irgi tik rekomendacinio pobūdžio, tai sakė kad taip. ir vartotojų teisės nepriverstų grąžinti pinigu. tik tiek, kad vartotojų teisės po visų svarstymų imtūsi sankcijos - paviešintų internetiniam puslapyje kažkokiam, kad įmonė yra nesažininga, ar kažkaip panašiai....
Žodžiu, prikurta visokiu inspekcijų ir tarnybų, kurios tik rekomenduoja, tų rekomendacijų kas nori klauso, kas nenori neklauso biggrin.gif na nieko, svarbu daug darbo vietų sukurta lotuliukas.gif
O parduotuvėje MADA VAIKAMS daugiau mano nei kojos nebus, nei vieno cento aš ten neišleisiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2010 07 26, 18:50)




Smagu girdėti, kad baigėsi.
O kol nesužinos pardavėjai apie tokias jų galimybes-"rekomendacijas", tai galim išsimušinėti smile.gif.
Bet iš tikrųjų, tik darbo vietų prikurta... g.gif
Atsakyti
na pas msu airijoj su prekiu grazinimu jokiu problemu ner, o vat lietuvoj yr teke grazint, taioi ojojoj doh.gif
Atsakyti
Maximoje man nekilo jokios problemos del prekiu keitimo. Kilojome viena tepala...o nusipirkome kita. Namuose apsiziurejome-gi netinka mums tas. Ta pacia diena nuvykome ir pasikeiteme i kita, mums tinkama. Dar ir permoka grazino. Pasiseke mums. Nors jei tiesa sakant-maneme , kad musu laukia kryziaus keliai, bet .... thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ar įmanoma gražinti prekę, jei nebeturiu čekio ? Konkrečiai tai būtų duomenų perdavimo laidas iš "Mobilios linijos" g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 08 10, 12:37)
Merginos, ar įmanoma gražinti prekę, jei nebeturiu čekio ? Konkrečiai tai būtų duomenų perdavimo laidas iš "Mobilios linijos"  g.gif



Manau, kad ne, nors pabandyti verta, sakykit, kad čekio nedavė kai pirkote, ir gal gražiuoju susitarsite smile.gif
Atsakyti
Labukas, turiu tokia situacija: nusipirko vyras ale basutes Deichman'o parduotuveje ir kita diena isvaziavo atostogauti. Grizo (jas aisku visa laika ten nesiojo...) ir pastebejau kad virsutiniu daliu skiriasi spalva. Ar tokius "padevetus" kazi galima pakeist ar susigrazinti pinigus? 4u.gif Dar dvi savaites bus 16 d.
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2010 08 14, 10:49)
Labukas, turiu tokia situacija: nusipirko vyras ale basutes Deichman'o parduotuveje ir kita diena isvaziavo atostogauti. Grizo (jas aisku visa laika ten nesiojo...) ir pastebejau kad virsutiniu daliu skiriasi spalva. Ar tokius "padevetus" kazi galima  pakeist ar susigrazinti pinigus? 4u.gif Dar dvi savaites bus 16 d.

Manau, kad galima. Nes grazinti galima ir padeveta daikta, jei defektas islenda veliau ir jis tikrai gamontojo. O jusu atvejis kaip tik toks. Gali buti, kad basuciu oda pasviesejo, nes vienas batas buvo stende, o kitas sandelyje. Cia jau butu parduotuves kalte 4u.gif Bet tikrai ne jusu 4u.gif
Atsakyti
Panos,
Paprotinkite ką daryti. Nusipikau prieš savaitę iš Maximo tą sumuštinių kepyklę. Po pirmo karto ji pradėjo svilti ir išlyžo šoninė plastmasės dalelytė, po antro visas padas įlūžo į vidų. Čekį turiu ar galiu tikėtis, kad gražins litus?
Atsakyti