Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(Spygliusss @ 2011 02 12, 09:53)
Issiunciau 4u.gif

Jeigu galima ir as noreciau schemos (poksana10@gmail.com)
Papildyta:
QUOTE(Spygliusss @ 2011 02 12, 09:53)
Issiunciau 4u.gif

Jeigu galima ir as noreciau schemos (poksana10@gmail.com
Aciu
Atsakyti
kazkaip negavau unsure.gif
dar karta galetumete? enumars@gmail.com, aciu butu didelis didelis 4u.gif
Atsakyti
Manau, prašymus ir padėkas reikėtų rašyti asmeninėmis žinutėmis. Jau buvo prašyta 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry40656644

gal visgi kas radote tos pilkos sukneles shema? Gal mezgete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 14 vasario 2011 - 00:50
Kad visai manes nepamirstumete, rodau jums dar keleta vasaros akimirku.

user posted image

user posted image

daugiau cia, zaviuosi sio fotografo darbais ir labai smagu, kad butent jis fotografuoja mano suknutemis pasipuosusias nuotakas
Atsakyti
mocherinis kostiumelis jaunai dailiai mamytei ax.gif Nu beveik suknele ane g.gif blush2.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 02 14, 10:13)
Kad visai manes nepamirstumete,  rodau jums dar keleta vasaros akimirku.




Ligvita - sios jusu suknytes su gelytemis nepaprastai grazios wub.gif kaip Viliuteees moherinukes, taip sios suknytes man kaip jusu Vardine etikete wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 02 14, 15:22)
mocherinis kostiumelis  jaunai dailiai mamytei  ax.gif Nu beveik suknele ane  g.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif



labai graži wub.gif O kaip patogiau nešioti? kaip geriau sau megzti-kostiumėlį ar suknelę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 02 14, 16:44)
Ligvita - sios jusu suknytes su gelytemis nepaprastai grazios  wub.gif  kaip Viliuteees moherinukes, taip sios suknytes man kaip jusu Vardine etikete  wub.gif  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
kazin uztektu siulu medvilniniu, sukneliai iki keliu su rankovem iki alkuniu (3/4), 5 matkiuku po 100gr, o metrazas 780m?
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 14, 18:35)
kazin uztektu siulu medvilniniu, sukneliai iki keliu su rankovem iki alkuniu (3/4), 5 matkiuku po 100gr, o metrazas 780m?


Tikrai uzteks ir dar likti turetu, nes metrazas labai ilgas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 02 02, 11:37]
Gal atrodysiu truputį blond, bet nemoku nuotraukų įkelt... doh.gif
[/quote]
biggrin.gif
Kadangi ir aš visai nesenai tokia buvau tai pamokysiu:
Atsidarai nuorodą:
http://www.part.lt/p...sleliu_talpykla
Pasirenki paveikslėlį iš kompiuterio, ten kur reikia keisti jo dydį renkiesi 400 arba 640px, tada spaudi talpinti. Atsidarius langui- paveikslėlis sėkmingai patalpintas, reikia nukopijuoti viską kas parašyta langelyje- paveikslėlis forumui ir tai perkelti į žinutę rašoma SM
Jeigu dar neaišku visada prašom klaust smile.gif
[/quote]
REIKIA JUSU PAGALBOS blush2.gif DARAU VISKA KAIP IR PARASET,BET NUKOPIJAVUS VISKA IS LANGELIO I FORUMA TAIP IR IKELIA TIK TA UZRASA,BET NE NUOTRAUKA verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 31: 14 vasario 2011 - 18:39