Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(viosim @ 2011 02 10, 20:00)
X-iuke, šaunus sarafanas. Labai geras raštas margučiams.



Koks fainas!!!! Norec iau rasciuko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 10, 17:37)
nezhinau ar su sarafanu i shia tema tinku, bet bandysiu pasirodyt ir chia wink.gif

Super bigsmile.gif thumbup.gif
Gal raštu pasidalinsi..? ax.gif

QUOTE(nojema @ 2011 02 10, 20:49)
Sveikos,mano zadeta sukneles nuotrauka ant monikenes.per ziema keli papildomi kg priaugti truputeli vaizda gadina. blush2.gif  ax.gif

Nemaišo tie kg - labai gražiai guli 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
achiu uzh pagyras wink.gif
schemute shioje temoje radau wink.gif
Atsakyti
Gal kas esat užmačiusios, kaip neti tuos 'pribambasus'? Suknelė jau kaip ir gatava, tik iš aprašymo nelabai aišku, kaip nusinerti tuos bumbulus.

user posted image
Atsakyti
as nerciau is vienos akutes kokius 7 ar 9 nebaigtus stulpelius su zumetimu ir juos uzbaigiau pertraukdama per visus , pasidarytu bumbuliukas, tadu kokia akute pyneles ir vel tas pats ... Bet gal yra kas nere ( berods juodauoga) ir mane pataisys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 02 11, 12:46)
Gal kas esat užmačiusios, kaip neti tuos 'pribambasus'? Suknelė jau kaip ir gatava, tik iš aprašymo nelabai aišku, kaip nusinerti tuos bumbulus.

Turiu kažką panašaus, gal ir tokie patys g.gif
Vakare paieškosiu, įkelsiu, jei rasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 02 11, 13:46)
Gal kas esat užmačiusios, kaip neti tuos 'pribambasus'? Suknelė jau kaip ir gatava, tik iš aprašymo nelabai aišku, kaip nusinerti tuos bumbulus.



cia is vogue knitting, turiu visa aprasyma sukneles, galiu i meila atsiusti, bet tik velai vakare.. 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Lusasita @ 2011 02 11, 15:06)
as nerciau is vienos akutes kokius 7 ar 9 nebaigtus stulpelius su zumetimu ir juos uzbaigiau pertraukdama per visus , pasidarytu bumbuliukas, tadu kokia akute pyneles ir vel tas pats ... Bet gal yra kas nere ( berods juodauoga) ir mane pataisys  mirksiukas.gif

Dėkui, lyg aiškiau pasidarė. 4u.gif Einu bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 11, 10:47)
achiu uzh pagyras wink.gif
schemute shioje temoje radau wink.gif

o as nerandu, arba kaip nezinau kaip mezgama ir nerandu schemos niekaip blush2.gif

gal sita schema?
http://radikal.ru/F/...dc032a.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 11 vasario 2011 - 15:29
QUOTE(rogue @ 2011 02 11, 15:04)

bet ir ne ta, nes kiek ziuriu ne taip gaunas
http://radikal.ru/F/...22d22e.jpg.html
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
nu atrodo kad bus sita schema, jei klystu pataisykit mane blush2.gif
http://radikal.ru/F/...3196aa.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 11 vasario 2011 - 15:38
QUOTE(Spygliusss @ 2011 02 11, 14:17)
cia is vogue knitting, turiu visa aprasyma sukneles, galiu i meila atsiusti, bet tik velai vakare.. 4u.gif

o gal butu galima visa suknytes aprasyma i meila kodencija@gmail.com aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 02 11, 17:22)
o gal butu galima visa suknytes aprasyma  i meila kodencija@gmail.com  aciu ax.gif


Issiunciau 4u.gif
Atsakyti