Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

cordi, grazu thumbup.gif Ir as taip buvau sugalvojusi, bet sijonukas pertrumpas gavosi. Nebuvau maciusi, tik isivaizdavau, bet dabar tikriausiai bandysiu, nes Tavo labai grazi suknute. Tik as virsutinei daliai vienspalvi siula nusipirkau.
Atsakyti
Bastinga, Ilamka thumbup.gif sukneles
Cordi - grazus sarafaniukas tik as gal virsaus nebuciau dryzavusi
Amade - puiki debiutine suknele ir spalva labai tinka wub.gif
Atsakyti
Amade,tikrai pavyko. 4u.gif Tik nuotraukos galetu buti didesnes,man matyt nuo tu mezgimu ,,paromis"norisi didesniu vaizdeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 02 07, 17:57)
prasau pagalbos, is kokiu siulu megzt sia suknute, kad nebutu sunki, kieta, kad gerai nesiotus, ir skalbtusi, ar reiktu pamusaliuko jai? turbut graziau kris?
user posted image


Mane taip pat domina, kokius siulus pasirinkti g.gif
Atsakyti
bastinga,ilamka,cordi.. labai grazus darbeliai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .

Amade...su tavim atskira kalba lotuliukas.gif labai grazu.
Kiek laiko uztrukai ir kaip pirma karta mezgusiai ar labai sunku buvo? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pasisakymus dėl mano suknelės 4u.gif tiesą sakant, apie vienspalvį viršų kažkaip net nepagalvojau... doh.gif galbūt tikrai gražiau atrodytų, ne taip marga g.gif jei dar kartą megsiu kažką panašaus, būtinai pasinaudosiu šiuo pasiūlymu smile.gif
Amade, labai graži suknelė wub.gif žinau, kiek tokioms reikia kantrybės ir kruopštumo, o kaip pirmoji tai išvis nepakartojama išėjo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras 4u.gif tikrai ilgai kaupiausi ir svajojau apie tokia suknele... nusimezge neskubant per nepilnas 2 savaites ax.gif
ir jau eilej dar 2 moherinukes rolleyes.gif tik jau ne sau. O man labai smagu, kad pirmas blynas beveik neprisvilo. Aisku, yra ka taisyt, bet bendras vaizdas visai nieko ax.gif

Atsakyti
nezhinau ar su sarafanu i shia tema tinku, bet bandysiu pasirodyt ir chia wink.gif


user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 10, 17:37)

Oi sitas man labai grazus wub.gif ir spalvytes ir rasciukas wub.gif
Atsakyti
X-iuke, šaunus sarafanas. Labai geras raštas margučiams.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 10, 18:37)
nezhinau ar su sarafanu i shia tema tinku, bet bandysiu pasirodyt ir chia wink.gif

koks mielas, spalvos labai gražios wub.gif
Atsakyti
Sveikos,mano zadeta sukneles nuotrauka ant monikenes.per ziema keli papildomi kg priaugti truputeli vaizda gadina. blush2.gif ax.gif
user posted imageuser posted image
SEKMES VISOMS 4u.gif

Atsakyti