Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

[quote=jolitka@yahoo.com,2011 02 07, 12:14]Labai grazu, labai labai  wub.gif

Norejau pasiteiraut kaip tokios sukneles numezgamos - sijonas atskirai, paskum nuardomas virsutines eiles ir virsus primezgamas - ? Ir kokiais siuliukais mezgate -turiu minty kazka panasaus pabandyti....echhh nu ir grozis, tikra auskraranke smile.gif
[/quote]

del mezgimo,viskas teisingai,butent taip ir daroma.Aciu uz ivertinima.Pabandyti tikrai verta,ne viena tam paskatinau ir padrasinau,pasieke puikiu rezultatu,va ,kad ir Lusasita,reikejo tik prisiruosti,ir va kokius grozius matom smile.gif
mezgu is ivairaus plonojo mocherio

Romap,negedinkit su tais profais blush2.gif ,juk as tikrai jokia profe,o tokia pati savamoksle kaip ir dauguma cia

mildute6,o va pamokymuose tai galeciau save profe vadinti,nes kaip jau dauguma zino,tai mano tikroji profesija biggrin.gif.O greito mezgimo ismokti ir nereikia,tiesiog tik daug pamegzt reikia,mano sukneliu skaicius jau senokai 100 perlipo smile.gif
Papildyta:
[quote=ReNcYtEa,2011 02 07, 12:30]
PARAS blink.gif O kiek miegate ? g.gif
Papildyta:

miegu kiek noriu ir kada noriu,nes paskutiniu metu tai galiu daryti.Pagaliau galiu gyventi taip kaip noriu.O miegas visai neidomus,palyginti su tuo ka darau,tad ne retai jo ir triju valandu pakanka. smile.gif ,o 6 valandos tai jau man norma smile.gif
Papildyta:
[quote=Mamytė uogytė,2011 02 07, 13:28][quote=Viliuteee,2011 02 07, 10:14][/quote]
Jau senokai besirodet... Ach, gaivina akis jusu darbai 4u.gif
[/quote]

aciu,labai malonu girdet,kad yra manes laukianciu.kaip ir minejau anksciau,kad iki pavasario turiu sukurti nauja darbu kolekcija.tai tuo dabar esu baisiai uzsidegusi.tad rodausi maziau,nes naujosios dar laukia savo eiles buti parodytomis,o besikartojanciu ir daug kartu rodytu panasiu darbu,kurie jau labai primena masine gamyba,nelabai noris ir rodyti ax.gif

o Jusu darbais ir as labai daznai pasigeriu,jie be galo grazus 4u.gif

aciu ir toms,kuriu nepaminejau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 07 vasario 2011 - 19:07
Viliuteee, gal jus ir savamoksle bet daugumai iki jusu lygio dar toli. Mum lieka tik daug daug is jusu mokytis smile.gif Darbeliai nuostabus.
Atsakyti
user posted image

o ar sitos suknytes chema kas nors turit?

viliute nu tu nereali, per 4 paras suknele????? eik tu sau,

saun uole superine. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2011 02 07, 22:08)
o ar sitos suknytes chema kas nors turit?

mane ir domintu thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee-labai viskas gražu ir išbaigta 4u.gif tikrai smagu žiūrėti į tokius šedevrus, kaip Jūsų 4u.gif
Lusasita-krikšto suknytė kaip visada ŽAVINGA!!! bigsmile.gif
Romap-tikrai susigėgau... ir visiškai pritariu Viliuteee's žodžiams, jog dauguma mūsų yra savamokslės, o jau iki tikrųjų profų man dar oi kaip toli ax.gif

Keliu ir aš į šią temutę čia dar nerodytą suknelę blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 02 08, 18:54)

Keliu ir aš į šią temutę čia dar nerodytą suknelę blush2.gif

kaip visada nuostabu 4u.gif
Atsakyti
Ale kokios jus visos saunuoles,noriu parodyti dar viena savo suknute,jis skirta sokiams
user posted image
Atsakyti
Pasirodau su naujausia suknute - sarafanu, pagal sijonų temoje populiarųjį modelį smile.gif ax.gif
user posted image user posted image
Visų čia pasirodžiusių merginų suknelės nuostabios, ypač vestuvinės - vėl norisi tekėti wub.gif
Atsakyti
giriuosi savo pirmaja moherinuke 4u.gif

user posted image

Aciu Viliuteees groziams uz ikvepima... wub.gif kaupiausi ne vienus metus siam projektui ir... beveik pavyko 4u.gif
Atsakyti
Ot pavarėt čia visos. Viena už kitą gražesnes tik suknes rodo biggrin.gif Amade, šauniai pavyko. cordi, įdomus sarafanas. Kaip tik pradėjau tokį sijoną. Ilamka, irgi puiki suknikė. O Bastingos ir Viliuteees grožiai tai jau be žodžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 08, 21:03)
Ot pavarėt čia visos. Viena už kitą gražesnes tik suknes rodo  biggrin.gif Amade, šauniai pavyko. cordi, įdomus sarafanas. Kaip tik pradėjau tokį sijoną. Ilamka, irgi puiki suknikė. O Bastingos ir Viliuteees grožiai tai jau be žodžių  wub.gif

saunuoles merginos thumbup.gif
Atsakyti
Cordi- man labai grazu, zaisminga, nenuobodu.
Atsakyti