Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

labutis, gal kas galite padėti, radau rusaičių forume tokią suknelę, na labai ji man patiko wub.gif
user posted image
ieškojau schemutes, na neradau ir viskas doh.gif
gal kas matėt kur nors šios suknelės schemute ir galėtumėt pasidalinti;)
būčiau labai dėkinga;)
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 02 06, 09:45)
Labai labai aciu visoms wub.gif

pas jus albume radau stai tokia suknytes
user posted image
user posted image
gal turite bent vienis is ju schemas? buciau labai dekinga
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Dovanokit, kad lendu i jusu temute, noriu paklausti blush2.gif

Labai noriu, kad man numegstu stai toki bolero, bet bijau kad kas pernelyg neuzkeltu kainos blush2.gif (pinigeliu ir taip per daugiausiai neturiu) Kaip manot, kiek jis mazdaug kainuotu? aciu uz atsakyma 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
nusprendziau ir as pasigirti savo suknelemis smile.gif Uzeikite ir apziurekite: http://public.fotki.com/Ediba
Atsakyti
Ikeliu viena is savo sukneliu pavyzdziu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ediba: 07 vasario 2011 - 08:13

dar vienai nuotakai.Juodus papuosimus nusprende rinktis pati nuotaka,kur jie bus ,zino tik ji.Tikiuosi sulauksiu nuotrauku,parodysiu ir Jums smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nuostabu, tikra auksarankė !
(Tai kiek laiko reikia šiam grožiui numegzti ?!)
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 02 07, 10:14)
dar vienai nuotakai.Juodus papuosimus nusprende rinktis pati nuotaka,kur jie bus ,zino tik ji.Tikiuosi sulauksiu nuotrauku,parodysiu ir Jums smile.gif


Viliuteee nuostabiai grazi suknute wub.gif ,smagu kad nuotakos Lietuvoje vis dazniau renkasi ranku darbo suknutes thumbup.gif .

Man taipat labai smalsu kiek laiko uzima tokios suknutes mezgimas ir kiek siuliuku reikia? ax.gif
Atsakyti
Su tom vestuvinėm Viliuteee ir Bastinga užmušinėja ant vietos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Aš jau savo penkiolikinę baigiu iš proto išvaryt - sako nu palauk dar bent 7metus, ne arabai gi esam lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz ivertinimus
as dabar jau tokia suknele per kokias 4 paras numezgu smile.gif

siulu cia 5 kamuoliukai suknelei sumegzta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 07 vasario 2011 - 10:47
QUOTE(Viliuteee @ 2011 02 07, 11:14)
dar vienai nuotakai.Juodus papuosimus nusprende rinktis pati nuotaka,kur jie bus ,zino tik ji.Tikiuosi sulauksiu nuotrauku,parodysiu ir Jums smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Labai grazu, labai labai wub.gif

Norejau pasiteiraut kaip tokios sukneles numezgamos - sijonas atskirai, paskum nuardomas virsutines eiles ir virsus primezgamas - ? Ir kokiais siuliukais mezgate -turiu minty kazka panasaus pabandyti....echhh nu ir grozis, tikra auskraranke smile.gif
Atsakyti
Viliuteee neapsakoma grožis wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Kiekvienas Jūsų darbelis kaip meno kūrinys wub.gif
Atsakyti