Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Rasa32, nuostabi suknelė wub.gif

ir ta Eglioshos įdėta atrodo labai graži ir nesudėtinga g.gif
Atsakyti
Rasa32 - labai graži suknelė. 4u.gif Genialumas ir slypi paprastume thumbup.gif Gaila, kad aš tokios negalėčiau nešiot - mane net bežiūrint suerzino (nepakeliu bet kokio, net menkiausio kandimo) doh.gif Nors tokie siūlai "veža". wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 03, 22:17)
Isdriskit butinai mirksiukas.gif tikrai labai paprastas modelis,kuriam grozio priduoda melanzinis siulas.Labai greit nusimezgiau,nes storas siulas+4nr.virbalai+nedaug akiu=labai greitas rezultatas smile.gif

Sakykit kiek siulu sunaudojot? Kiek akiu dejot mezginiui? Taip susizavejau jog bandysiu megsti blush2.gif Ar siaurinot prie liemens? Su mamyciu pagalba nusimezgiau ''dryzuota''sijonuka,dabar labai sukneles noriu blush2.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif saziningai pasakysiu,kad tikrai nesitikejau tiek pagyrimu uz tokia superpaprasta suknele blush2.gif
QUOTE(Krirma @ 2011 02 03, 22:45)
niekad nesu bandziusi megzti sukneles. turiu siulus (100g/150 m). reikia patarimo - ar nebus per stori siulai? ir dar - net neisivaizduoju kiek akiu reiktu uzdet. 90 gal uztektu? ar per daug?

Maniskiai siulai 100g-180m.Tiesiog pabandyk pamegzti pavyzduka,isskalbk ir matysi,ar labai storas mezginys gaunasi,ar malonus.O akiu skaiciu as kiekviena syki skaiciuoju pagal pavyzduka,uzmetu 20akiu ir pamezgu keleta eiliu,tada kiek patempiu ir matuotu.Kartais ir man tenka tik is 2-3karto tinkama kieki akiu uzsideti rolleyes.gif
90akiu,manau,kad bus per daug g.gif
QUOTE(angulyte @ 2011 02 04, 09:52)
Rasa32 - labai graži suknelė. 4u.gif  Genialumas ir slypi paprastume  thumbup.gif  Gaila, kad aš tokios negalėčiau nešiot - mane net bežiūrint suerzino (nepakeliu bet kokio, net menkiausio kandimo)  doh.gif  Nors tokie siūlai "veža".  wub.gif

Galit juk pirkti ''nekandancius''siulus mirksiukas.gif dabar tikrai didelis pasirinkimas.Maciau labai graziu spalvu turkiskos pusvilnes melanzines,visai nekandancios,o jei pirkti kokioj Casa Lanoj ar pan.,tai dar didesnis pasirinkimas.

suvalkiete,kiek uzsideti akiu reikia skaiciuot pagal savo megzta pavyzduka,nes viskas priklauso nuo mezgimo ''skystumo'',virbalu,siulu,Jusu klubu apimties.
Sunaudojau 600g su trupuciu,uzdejau 72akis.Nuo klubu link liemens siek tiek siaurinau.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 04, 15:24)
Maniskiai siulai 100g-180m.Tiesiog pabandyk pamegzti pavyzduka,isskalbk ir matysi,ar labai storas mezginys gaunasi,ar malonus.O akiu skaiciu as kiekviena syki skaiciuoju pagal pavyzduka,uzmetu 20akiu ir pamezgu keleta eiliu,tada kiek patempiu ir matuotu.Kartais ir man tenka tik is 2-3karto tinkama kieki akiu uzsideti rolleyes.gif
90akiu,manau,kad bus per daug g.gif

aciu uz patarimus smile.gif , jau ardziau du kartus.pirma karta buvau uzdejus 116 akiu, tai vos aplink save neapsivyniojau doh.gif , paskui uzdejau 100 irgi ziauriai per daug. dabar bandysiu su meginuku ir su kokiom 85 akim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 02 04, 15:13)
aciu uz patarimus  smile.gif , jau ardziau du kartus.pirma karta buvau uzdejus 116 akiu, tai vos aplink save neapsivyniojau  doh.gif , paskui uzdejau 100 irgi ziauriai per daug. dabar bandysiu su meginuku ir su kokiom 85 akim.  smile.gif

Sveikos 4u.gif iš kokių siūlų mezgi? blush2.gif
Atsakyti
Gal ir praleidau Rasa is kokiu siulu jus mezget? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANETELE: 04 vasario 2011 - 15:33
QUOTE(Eledita @ 2011 02 03, 20:38)
Aš nerčiau iš Maxi. Jų rasti galima visose siūlų parduotuvėse.
Šitame nuotraukų albume galima rasti tuos abu raštus. Ir čia jie pasididina.
https://picasaweb.go...Njn277ak6fkkAE#
Papildyta:
Ir dar draugiškas patarimas:) Cituojant kai nebūtina ištrinkim nuotraukas, nes jos užima daug vietos ir labai jau greit tema baigiasi...

Dar karta aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 04, 08:44)
Rasa32, nuostabi suknelė wub.gif

ir ta Eglioshos įdėta atrodo labai graži ir nesudėtinga g.gif

jei ka turiu rasta persipaisius, tikrai nieko sudetingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 02 04, 19:37)
jei ka turiu rasta persipaisius, tikrai nieko sudetingo 4u.gif

Gal galėtumėt pasidalint? 4u.gif Ten lyg ir pynės, lyg ir ne... neįžiūriu lens.gif Jau galvoju, kad kitai žiemai norėsiu tokios suknelės ax.gif
Atsakyti
Rasa32, labai daili ir labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2011 02 04, 16:29)
Gal ir praleidau Rasa is kokiu siulu jus mezget? ax.gif

MOZAIKA 40%vilna,30%alpaka,30%akrilas(ar pan g.gif )
Atsakyti