Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(aelitka @ 2011 02 03, 20:01)
rasa32 labai graži suknelė thumbup.gif . O kokie čia siūlai?

Aciu 4u.gif

O siulai ''Mozaika'',30%alpakos,40%vilna,30%akrilas(Midara parduoda). Truputi kanda,bet man tas kandimas labai smagu,labai silta thumbup.gif ,nes darbelyje labai salu.
O siandien jau patenkinta sedejau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 02 03, 17:08]
[quote=Editadan,2011 02 03, 12:32]
Sveikos merginos,
gal padetumerasti schema kaip nunerti sita nuostabia suknele?ar bent jau to kvadratelio (ar gelytes) - pagrindinio motyvo schemute?
Schemą rasti kažin ar pavyks, nes čia internetinės parduotuvės gaminys. Galiu pasiūlyti tokių gėlyčių schemą:
user posted image
Papildyta:
Arba tokią jei norisi retesnės suknutės:
user posted image
[/quote]
Labai labai aciu:) o kartais gal didesni dydi schemuciu ar paveiksleliu turit nes nelabai schemoje iziuriu kai kuriuos rasto motyvus...smile.gif o kokiais siulais cia geriausiai nerti butu (vasarinei suknytei) ?aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 03, 19:41)
Mano visiskai paprastute ziemine suknele smile.gif

Labai grazi ir tau tinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 03, 18:41)
Mano visiskai paprastute ziemine suknele smile.gif
Tik po ''fotosesijos'' pastebejau issipesusi siula blush2.gif ,nekreipkit demesio.


Koks siulas? g.gif Nepriekaistinga suknele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Editadan @ 2011 02 03, 19:22)
Labai labai aciu:) o kartais gal didesni dydi schemuciu ar paveiksleliu turit nes nelabai schemoje iziuriu kai kuriuos rasto motyvus...smile.gif o kokiais siulais cia geriausiai nerti butu (vasarinei suknytei) ?aciu smile.gif

Aš nerčiau iš Maxi. Jų rasti galima visose siūlų parduotuvėse.
Šitame nuotraukų albume galima rasti tuos abu raštus. Ir čia jie pasididina.
https://picasaweb.go...Njn277ak6fkkAE#
Papildyta:
Ir dar draugiškas patarimas:) Cituojant kai nebūtina ištrinkim nuotraukas, nes jos užima daug vietos ir labai jau greit tema baigiasi...
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 03, 19:41)
Mano visiskai paprastute ziemine suknele smile.gif
Tik po ''fotosesijos'' pastebejau issipesusi siula blush2.gif ,nekreipkit demesio.

user posted imageuser posted image


Tikrai kad labai grazi wub.gif ir ne galvoj siulu kazkur ieskot ax.gif . Va tokios ir as noreciau paprastos bet grazios blush2.gif tik nezinia ar isdrysiu kada ryztis tokiam dideliam mezginiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 02 03, 22:12)
Tikrai kad labai grazi wub.gif  ir ne galvoj siulu kazkur ieskot ax.gif . Va tokios ir as noreciau paprastos bet grazios blush2.gif tik nezinia ar isdrysiu kada ryztis tokiam dideliam mezginiui smile.gif

Isdriskit butinai mirksiukas.gif tikrai labai paprastas modelis,kuriam grozio priduoda melanzinis siulas.Labai greit nusimezgiau,nes storas siulas+4nr.virbalai+nedaug akiu=labai greitas rezultatas smile.gif
Atsakyti
gal kas sia yra bandziusios?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 02 03, 22:17)
storas siulas+4nr.virbalai+nedaug akiu=labai greitas rezultatas smile.gif

tavo kaip visada labai dailus darbelis thumbup.gif
niekad nesu bandziusi megzti sukneles. turiu siulus (100g/150 m). reikia patarimo - ar nebus per stori siulai? ir dar - net neisivaizduoju kiek akiu reiktu uzdet. 90 gal uztektu? ar per daug?
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 02 03, 19:58)
o dabar aiskiau? smile.gif ir as pirma karta ne servetele neriau  4u.gif

dekui jau aiskiau, reikes pabandyti kai tik siuliu isigysiu smile.gif
Atsakyti
Rasa32, suknelė labai graži. Ir tinka labai.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 02 03, 23:47)
Rasa32, suknelė labai graži. Ir tinka labai.

Tikrai labai grazi suknyte 4u.gif
Atsakyti