Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 02, 11:03)
koks grazus kostiumelis, mielai ir pati toki pasidaryciau smile.gif speju labai daug laiko uzima, o kiek mazdaug gramu siuliu sunaudojote?


Ačiū 4u.gif . Kai užsikabliuoji, tai jau to laiko neskaičiuoji doh.gif . Mano buvo pirmasis didelis nėrinys. Nusinėriau per savaitę smile.gif . O siūliukų nebepamenu kiek sunaudota, nes senokai nėrta ax.gif .

QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 02, 11:17)
AušraTa, labai gražus kostiumėlis thumbup.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 02, 10:54)

user posted image



Labai skoningas rubelis 4u.gif ir papuosalas priderintas bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANETELE: 02 vasario 2011 - 17:01
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 11:26)
reikia patarimo. noriu nusimegzti tokia suknele, cia raso naudoti lininius siulus, bet as noriu is minkstesniu siulu, bet nezinau kokie tiktu pavasariui ir vasarai, kad butu galima nesioti, gal galit patarti?
user posted image


Labukas, o iš kurių metų ir kokio žurnaliuko šis grožis?
Atsakyti
AušraTa labai gražus kostiumėlis thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 02 vasario 2011 - 17:41
QUOTE(nerilyte @ 2011 02 02, 17:39)
Labukas, o iš kurių metų ir kokio žurnaliuko šis grožis?

2008 metu spec leidinys "rankdarbiu kraitele - kiaurarasciai"
Atsakyti
QUOTE(nerilyte @ 2011 02 02, 19:39)
Labukas, o iš kurių metų ir kokio žurnaliuko šis grožis?

o gal rasto aprasyma galima
Atsakyti
Aš irgi tos gražios suknelės schemų noriu 4u.gif O megzti iš MAXI nepatarčiau. Nėrimui jie labai smagūs, bet buvau nusimezgus bliuskute, skersavo nesveikai, vos ne iki puses susisuka, tai mečiau tą reikalą doh.gif
Atsakyti
Son, Man_patinka_lietus sios suknytes schemute ideta Suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 02 vasario 2011 - 21:52
labas, nuneriau sau pirmaja suknele, beje, neriau is maxi siuliuku ir visai ji nekieta smile.gif tik dar kaspina reikia grazu nusipirkt smile.gif
user posted image
neriau pagal si pavyzdi, cia rasoma, kad storesniais siulais reikejo nert , bet kokius turejau tokius suneriau smile.gif
user posted image
Atsakyti
del viso pikto jei katra nerado ikelsiu ir cia schemute
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 02 02, 22:34)
labas, nuneriau sau pirmaja suknele, beje, neriau is maxi siuliuku ir visai ji nekieta  smile.gif tik dar kaspina reikia grazu nusipirkt  smile.gif
user posted image


bigsmile.gif Grazu smile.gif bet su kaspinu manau dar graziau bus smile.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 17:04)
per kiek laiko numezgei?  blush2.gif

Nesu iš tų greituolių mezgėjėlių. Bet tada su vaiku ligoninėj gulėjau, tai per kokią savaitę numezgiau. Aišku, be paardymo ir permezgimo neapsiėjau...
Atsakyti