Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Gal atrodysiu truputį blond, bet nemoku nuotraukų įkelt... doh.gif
[/quote]
biggrin.gif
Kadangi ir aš visai nesenai tokia buvau tai pamokysiu:
Atsidarai nuorodą:
http://www.part.lt/p...sleliu_talpykla
Pasirenki paveikslėlį iš kompiuterio, ten kur reikia keisti jo dydį renkiesi 400 arba 640px, tada spaudi talpinti. Atsidarius langui- paveikslėlis sėkmingai patalpintas, reikia nukopijuoti viską kas parašyta langelyje- paveikslėlis forumui ir tai perkelti į žinutę rašoma SM
Jeigu dar neaišku visada prašom klaust smile.gif
Atsakyti
labukas,visoms,jusu darbeliai nuostabus,todel nutariau ir as pabandyt nusimegzt suknyte sau. ax.gif noreciau jusu ivertinimo.aciu. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nojema @ 2011 02 02, 14:41)
labukas,visoms,jusu darbeliai nuostabus,todel nutariau ir as pabandyt nusimegzt suknyte sau. ax.gif noreciau jusu ivertinimo.aciu. 4u.gif

Man labai grazi spalva ir dekoras, o modeliuka sunku ivertinti ne ant manekenes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nojema @ 2011 02 02, 13:41)
labukas,visoms,jusu darbeliai nuostabus,todel nutariau ir as pabandyt nusimegzt suknyte sau. ax.gif noreciau jusu ivertinimo.aciu. 4u.gif

Gražu bigsmile.gif
O kaip ta apačia juoda padaryta? Tiesiog platesnė juosta numegzta ir prisiūta su paraukimais?
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2011 02 02, 14:47)
Gražu  bigsmile.gif
O kaip ta apačia juoda padaryta? Tiesiog platesnė juosta numegzta ir prisiūta su paraukimais?

ACIUKAS uz komentarus. 4u.gif Aha numezgiau platesne juoda juostele ir prisiuvau prie apacios,dar pacia apacia su vaseliu apneriau. smile.gif
Atsakyti
nojema,kokia stilinga suknutė.Labai gražu thumbup.gif .Pritariu IngridaiGal, kad ant manekenės visas suknutės grozis dar labiau atsiskleistų bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2011 02 02, 15:19)
nojema,kokia stilinga suknutė.Labai gražu thumbup.gif .Pritariu IngridaiGal, kad ant manekenės visas suknutės grozis dar labiau atsiskleistų  bigsmile.gif .

ACIUKAS :4u:matysiu gal ir prisiruosiu su ja nusifotografuot mirksiukas.gif
Atsakyti
nojema, šauni suknelė, novatoriška, stilinga thumbup.gif
(labai smalsu ant modeliuko pamatyti..)
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 02 02, 14:37]
Jeigu dar neaišku visada prašom klaust smile.gif

Dėkavoju. Vakare pabandysiu atlikt namų darbus (išmokt foto įdėt) ir kasžin, gal įsidrąsinus ir kokį savo mezgalą pademostruosiu blush2.gif

Nojema, labai idomus modelis. Man kaip ne 90x60x90 figūros savininkei toks labai tiktų. Beja, aš pritariu visoms reikalaujančioms suknelės demonstracijos ant manekenės! smile.gif Labai jau smalsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 02 vasario 2011 - 14:30
Aciu dar karteli uz ivertinimus,net nesitikejau,kad taip patiks mano darbelis blink.gif malonu girdet grazius atsiliepimus.as nesioju 44-46d.rubelius,tai ir sita suknute toki atitinka.Pazadu ikelt kuo greiciau suknytes nuotraukyte ant padidintos monikenes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojema: 02 vasario 2011 - 14:37
QUOTE(daisy5693 @ 2011 02 02, 10:46)
Leisiu sau ikišti trigrašį... Mezgiau šią suknelę pernai vasarą. Labai vykes modeliukas, smagiai nešiojasi. Naudojau siūlus 50% medvilnės 50% bambuko, kokios firmos neprisimenu. Brangoki, bet nesigailiu kad juos rinkausi. Rezulatu esu tikrai patenkinta. Draugė mezgė iš jau minėtų summer. Susigundė, kad pigesni, bet rezultatu patenkinta nebuvo.

per kiek laiko numezgei? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turite kokiu nerimo schemu ar zinote kokia nuoroda kur rasti mergytei 1 metuku sarafaniukui ar suknelei?is anskto aciu.smile.gif
Atsakyti