Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(chimera @ 2011 02 02, 09:40)
Medvilnė, jei šiltajam sezonui, summer ar begonija, ar dar kokie, ar kad ir Vernito medvilnė - puikūs ir pigūs siūlikai  thumbup.gif
AušraTa - koks idomus modelis ir spalva kokia  wub.gif  thumbup.gif

is 100% medvilnes ana vasara liemene sunui neriau, tai tokia kietoka ir siursktoka man jin pasirode taip ir neapvilkau sunui, va is situ
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 09:49)

Aš ir iš šitų pernai suknelę nusinėriau-man visai nieko.
Būna dar linas su medvilne. Aš pernai mezgiau iš kažkokių rusiškų(nepamenu pavadinimo). Man atrodo šitam modeliukui tiktų. Jie tikrai minkštesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 02 vasario 2011 - 10:04
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 09:49)
is 100% medvilnes ana vasara liemene sunui neriau, tai tokia kietoka ir siursktoka man jin pasirode taip ir neapvilkau sunui, va is situ

Maxis - ploni, smarkiai sukti siūlai, jei kietai neriat, gali būt r8bas kietokas, bet suknele juk megzta!!! O šitie mezgimui ir plonoki, o tuos kuriuos minėjau yra storesnis ir minkštesni.
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 01, 17:28)
Mano baklažaninis sarafaniukas  ax.gif  rolleyes.gif


Labai grazus sarafanas wub.gif ir spalvyte thumbup.gif .
Atsakyti
o aš mezgimui nusižiūrėjau kasiulai.lt medvilnę g.gif http://www.kasiulai....lne-p-4667.html
bet dar nenusipirkau. gal kuri nors mezgėte?

ir dar turiu tokį klausimą. tarkim, megzčiau suknelę ratu. o kaip jos nusitamymas ir pan.? g.gif man atrodo, ne tik dėl patogumo mezgama iš dviejų dalių?
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 10:26)
reikia patarimo. noriu nusimegzti tokia suknele, cia raso naudoti lininius siulus, bet as noriu is minkstesniu siulu, bet nezinau kokie tiktu pavasariui ir vasarai, kad butu galima nesioti, gal galit patarti?
user posted image

Leisiu sau ikišti trigrašį... Mezgiau šią suknelę pernai vasarą. Labai vykes modeliukas, smagiai nešiojasi. Naudojau siūlus 50% medvilnės 50% bambuko, kokios firmos neprisimenu. Brangoki, bet nesigailiu kad juos rinkausi. Rezulatu esu tikrai patenkinta. Draugė mezgė iš jau minėtų summer. Susigundė, kad pigesni, bet rezultatu patenkinta nebuvo.
Atsakyti
ir dar turiu tokį klausimą. tarkim, megzčiau suknelę ratu. o kaip jos nusitamymas ir pan.? g.gif man atrodo, ne tik dėl patogumo mezgama iš dviejų dalių?
[/quote]

Dėl nusitampymo tiesos yra. Masine trikotažo gamyba užsiimančios įmonės kartais net specialiai daro daugiau siūlių kad gaminys netįstų arba mažiau matytųsi išsisėdėjimas. Pvz, sijonui daromos ne tik šoninės siūlės, bet ir nugaros dalis daroma iš 2 dalių.
Atsakyti
Ačiū visoms įvertinusioms sarafaną 4u.gif 4u.gif

QUOTE(chimera @ 2011 02 02, 10:12)
Maxis - ploni, smarkiai sukti siūlai, jei kietai neriat, gali būt r8bas kietokas, bet suknele juk megzta!!! O šitie mezgimui ir plonoki, o tuos kuriuos minėjau yra storesnis ir minkštesni.

Aš neriu tik iš Maxi siūlų mirksiukas.gif . Man nėrimui jie patys pačiausi mirksiukas.gif . Nesutinku, kad rūbas kietas mirksiukas.gif . Va šis kostiumėlis irgi iš maxi nertas:

user posted image

Mezgimui, tai šiek tiek plonoki mirksiukas.gif . Kažkokios medvilnęs, bet kiek storesnės reiktų paieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 02, 11:54)
Ačiū visoms įvertinusioms sarafaną  4u.gif   4u.gif
Aš neriu tik iš Maxi siūlų  mirksiukas.gif . Man nėrimui jie patys pačiausi  mirksiukas.gif . Nesutinku, kad rūbas kietas  mirksiukas.gif . Va šis kostiumėlis irgi iš maxi nertas:
Mezgimui, tai šiek tiek plonoki  mirksiukas.gif . Kažkokios medvilnęs, bet kiek storesnės reiktų paieškoti  mirksiukas.gif

koks grazus kostiumelis, mielai ir pati toki pasidaryciau smile.gif speju labai daug laiko uzima, o kiek mazdaug gramu siuliu sunaudojote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackdreamer: 02 vasario 2011 - 11:11
AušraTa, labai gražus kostiumėlis thumbup.gif

QUOTE(Eledita @ 2011 02 02, 11:50)
Dėl nusitampymo tiesos yra.


nesu labai gabi mezgėja, bet kilo mintis, kad mezgant ratu gali visaip būti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2011 02 02, 11:46)
Leisiu sau ikišti trigrašį... Mezgiau šią suknelę pernai vasarą. Labai vykes modeliukas, smagiai nešiojasi. Naudojau siūlus 50% medvilnės 50% bambuko, kokios firmos neprisimenu. Brangoki, bet nesigailiu kad juos rinkausi. Rezulatu esu tikrai patenkinta. Draugė mezgė iš jau minėtų summer. Susigundė, kad pigesni, bet rezultatu patenkinta nebuvo.



Gal šitie siūlai? Planuoju juos užsisakyti, bet nerandu atsiliepimų. Kaip mezgasi ir nešiojasi?

http://www.siulai.eu...;category_id=26
Atsakyti
QUOTE(dangute1 @ 2011 02 02, 13:40)
Gal šitie siūlai? Planuoju juos užsisakyti, bet nerandu atsiliepimų. Kaip mezgasi ir nešiojasi?

http://www.siulai.eu...;category_id=26

Kai pamačiau etiketę prisiminiau, kad manieji taip pat NAKO firmos, bet sudėtis , kaip minėjau, 50 % medvilnė 50 % bambukas. Gerai paieškojus etiketę rasčiau, galėčiau nufotkint. Gal atrodysiu truputį blond, bet nemoku nuotraukų įkelt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 02 vasario 2011 - 13:11