Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Mano baklažaninis sarafaniukas ax.gif rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 01, 17:28)
Mano baklažaninis sarafaniukas  ax.gif  rolleyes.gif



Eik tu sau kaip gražu thumbup.gif Iš galvos mezgei,ar yra kur raščiukas (čia aš norėčiau jį priglaust,jeigu ką blush2.gif mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 01 vasario 2011 - 18:07
AušraTa, grazu be galo wub.gif thumbup.gif Spalva man si labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 02 01, 18:06)
Eik tu sau kaip gražu  thumbup.gif  Iš galvos mezgei,ar yra kur raščiukas (čia aš norėčiau jį priglaust,jeigu ką  blush2.gif   mirksiukas.gif  )

Ačiū mirksiukas.gif . Ne iš galvos iš popieriaus šiuo kart lotuliukas.gif .

user posted image

Pirmasis raštukas 4u.gif

desrele-lt ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AušraTa: 01 vasario 2011 - 18:27
įddu suknikę gal kas susigundys dar nusimegzt. Ar jau gal kas mezgėt? patarimo reiktų...... jūsų nuomone ją reiktų megzt ratu ar vistik iš dviejų dalių? aš jos tik apačią darysiu šiek tiek ilgesnę ir gal ne taip aptemptą..... nes vistiek ne manekenės figura ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 01, 19:15)
įddu suknikę gal kas susigundys dar nusimegzt. Ar jau gal kas mezgėt? patarimo reiktų...... jūsų nuomone ją reiktų megzt ratu ar vistik iš dviejų dalių? aš jos tik apačią darysiu šiek tiek ilgesnę ir gal ne taip aptemptą..... nes vistiek ne manekenės figura  ax.gif



Aš tai gal iš dviejų dalių megzčiau
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 01, 17:28)
Mano baklažaninis sarafaniukas 

Fantastika bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Avijacija @ 2011 02 01, 19:15)
įddu suknikę gal kas susigundys dar nusimegzt. Ar jau gal kas mezgėt? patarimo reiktų...... jūsų nuomone ją reiktų megzt ratu ar vistik iš dviejų dalių?

Aš tai megzčiau iš dviejų.. 4u.gif
Nes kitaip net nebandžius blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Aušra ,gražus sarafanas
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2011 01 31, 11:11)
Rodausi suknelę 4u.gif Ačiū visoms už pagalbą  4u.gif

Ačiū visoms už įvertinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
reikia patarimo. noriu nusimegzti tokia suknele, cia raso naudoti lininius siulus, bet as noriu is minkstesniu siulu, bet nezinau kokie tiktu pavasariui ir vasarai, kad butu galima nesioti, gal galit patarti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 02, 09:26)
reikia patarimo. noriu nusimegzti tokia suknele, cia raso naudoti lininius siulus, bet as noriu is minkstesniu siulu, bet nezinau kokie tiktu pavasariui ir vasarai, kad butu galima nesioti, gal galit patarti?

Medvilnė, jei šiltajam sezonui, summer ar begonija, ar dar kokie, ar kad ir Vernito medvilnė - puikūs ir pigūs siūlikai thumbup.gif


AušraTa - koks idomus modelis ir spalva kokia wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2011 02 01, 17:28)
Mano baklažaninis sarafaniukas  ax.gif  rolleyes.gif




jau koks grazus!!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti