Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(naiste777 @ 2011 01 31, 12:15)
O aš parodysiu dar Kalėdoms nertą sarafaniuką sesei. Tik dabar prisiruošė nusifotkint

koks grozis smile.gif merginos gal pasidalinsit paslaptimis kur perkate siulus, nes as niekur pigiai nerandu verysad.gif net nervas ima, tiek ideju yra, tik siulu reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackdreamer: 31 sausio 2011 - 14:11
QUOTE(blackdreamer @ 2011 01 31, 14:09)
merginos gal pasidalinsit paslaptimis kur perkate siulus, nes as niekur pigiai nerandu

Aš perku iš www.auksaranke.net 4u.gif
Bet aš dar tik nesenai užsikabinau megzt, tai kol kas mane tenkina smile.gif
Atsakyti
[quote=blackdreamer,2011 01 31, 15:09]
koks grozis smile.gif merginos gal pasidalinsit paslaptimis kur perkate siulus, nes as niekur pigiai nerandu verysad.gif net nervas ima, tiek ideju yra, tik siulu reikia doh.gif


Neblogų yra www.kasiulai.lt Kaune. kaip tik ruošiuosi iš ten siųstis. Dar nebloga parduotuvė yra Vilniuje, Kalvarijų g. Siūlų oazė.

Atsakyti
Naiste777,koks simpatiškas sarafaniukas thumbup.gif .Iš kokių siūliukų nėrei?
Atsakyti
mime, siauniai padirbejai thumbup.gif
naiste777, sarafaniukas super wub.gif , paprastutis, bet labai labai graziai atrodo. o pagrindinis rastelis nertas stulpeliais su uzmetimu?
Atsakyti
Ačiū, mergaitės. Siūlai - naminė vilna, kuri kanda baisiai. Bet mes nesam labai jautrios ir masažiukas kartais visai gerai smile.gif Viskas nerta stulpeliu su užmetimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai tokia suknelė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dangute1 @ 2011 01 31, 18:16)

Neblogų yra www.kasiulai.lt Kaune. kaip tik ruošiuosi iš ten siųstis. Dar nebloga parduotuvė yra Vilniuje, Kalvarijų g. Siūlų oazė.

aha, paziurejau kasiulai.lt tai tikrai neblogu pasiulymu yra, reikes uzsukti i parduotuve 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
noriu paklausti sukneliautojų, o kaip jūs platinat prie krūtinės, gal kokį gerą būdą žinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 02 01, 08:38)
noriu paklausti sukneliautojų, o kaip jūs platinat prie krūtinės, gal kokį gerą būdą žinot? g.gif

Aš paprastai neplatinu 4u.gif

O kai mezgiau tokio modelio, kad po krūtine paraukta (sijonas pats platesnis, tada juosta po krūtine siaura ir vėl plačiau ant pačios krūtinės), tai tiesiog kas kelias akis dadėdavau po akį. Maždaug pasiskaičiavau, ant kiek akių paplatint ir tiek jų dadėjau.
Bet dadėdinėjau ne užmetimais, o iš praėjusios eilutės (per kilpelę tarp akių) akį išmezgus.
Akis didinau tik vienoj eilutėj, kuri po krūtine eina.
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 02 01, 09:38)
noriu paklausti sukneliautojų, o kaip jūs platinat prie krūtinės, gal kokį gerą būdą žinot? g.gif

As visada iliemenuoju sukneles, prie liemens nuimu kas 10-12 eiliu po 2 akis, taip kartoju 2-4 kartus, o prie krutines uzdedu kas 6-8 eiles po 2 akis, taip kartoju 3-6 kartus, priklausomai nuo figuros wink.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės, už patarimus smile.gif
Atsakyti