Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 25, 13:56)
Lusasita - labai grazi suknyte wub.gif

pritariu, superine suknyte thumbup.gif kad man kada tokia istengti numegzti...as tai pradedancioji, sau sijonuka bandysiu ivekti, toki paprastuka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
Lusasita ir @ch... labai gražios nors ir mažytės suknytės thumbup.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 01 25, 13:46)
nors ir mazai panelei, bet vistiek suknele  ax.gif




Lusasita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ligvita -zavi naujiena bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 26 sausio 2011 - 16:46
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 26, 15:29)



vau wub.gif nors ant pakabu puses grozio nesimato blush2.gif ale ir taip aisku, kad beprotiskai kazkam pasiseke... Cia suaugusiai ar mazesniai damai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 01 26, 18:02)
vau  wub.gif  nors ant pakabu puses grozio nesimato  blush2.gif  ale ir taip aisku, kad beprotiskai kazkam pasiseke... Cia suaugusiai ar mazesniai damai?  ax.gif

Cia suaugusiai. Manekene nevisai standartine, o ir be pasukneles matavosi, bet tikrai labai graziai atrode. Tikiuosi sulauksiu nuotrauku ir ant modelio po sventes
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 26, 15:29)

labai grazu
gal galit pasidalinti kiaurarascio to rasteliu kazkada buvau radus jo schema bet man ten kazkas nesigavo gal buvo su kokia klaida blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 12 31, 13:39)
Tai va - giriuosi  blush2.gif
Sijonas - dvigubas saulės kliošas (dvi servetėlės  hihihi.gif ). user posted image

user posted image

user posted image




Fantastinis darbelis, kazkas nerealaus. O galima butu gauti nuorodas is tu dvieju serveteliu schemas?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 01 26, 23:12)
labai grazu
gal galit pasidalinti kiaurarascio to rasteliu kazkada buvau radus jo schema bet man ten kazkas nesigavo gal buvo su kokia klaida  blush2.gif

O su rasteliu tai visa istorija gavosi... Uzsakove issirinko si modeli is RK2009/8
user posted image
bet... kaip dazniausiai buna lietuviskuose zurnaluose, - kaiurarascio pagal ten ideta schema ismegzti nepavyko.
Tai pasinaudojau siuo modeliu ir jo rasteliu
user posted image

Deja paveiksliukas tik tokio dydzio ir kokybes, tai teko ir vaizduote pajungt smile.gif
Atsakyti
turiu tos suknelės rašto schemą normalaus dydžio. vis ruošiuosi ją megzti, bet vis atsiranda kokių kitų mezginių doh.gif
Atsakyti
O štai tokia suknelė
user posted image
Atsakyti