Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(Spygliusss @ 2011 01 24, 09:28)
Aš kidmoheriu mezgiau, tik ne tokią ilgą ir viršų keičiau, niekas nenutyso, ji tokia labai lengva gavosi 4u.gif


gal galėtum parodyti, jei nenori čia, tai į AŽ gali, labai rūpi pamatyti
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 01 24, 11:29)
Sveiki, nu grozis bigsmile.gif , gal galetumete sito rastuko schemute imesti , anuta rode kad butent tokio salio nori, o sa nerandu to rastuko ax.gif


Aciu uz pagyras 4u.gif
Suknele nerta sakute, rastas be schemos, tiesiog vienoj juostos pusej suimi daug siuliuku, o kitoj po 2-3-kaip kam patinka.


Dar karta visoms dekoju uz ivertinima (nevardinu, nes bijau ka nors praleisti).Jau ir paciai pradejo patikti, o tai kai padarau, vis randu prie ko prikibti biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galit įmesti ornamentų schemų temos nuorodą iš osinkos? ax.gif Kažkur tikrai mačiau, bet dabar neatkapstau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2011 01 24, 10:32)
manau, čia nerta šakute, gaila, kad nelabai ja moku  g.gif , bet darbas tikrai vertas dėmesio ir pagyrų  thumbup.gif

Aš irgi varvinau seilę bežiūrėdamą į tą gražiąją Bastingos suknelę ir graužiaus kad su šakute nemoku, bet visai netyčia pas rusaites radau porą nuostabių modelių ir dar kas smagiau- paskaitinėjus keletą psl tolyn būdą kaip išvengti nėrimo šakute ir išgauti labai panašų efektą... Taigi... Bandysim? smile.gif
http://club.osinka.r...-57730?&start=0
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 01 24, 11:29)
, gal galetumete sito rastuko schemute imesti , anuta rode kad butent tokio salio nori, o sa nerandu to rastuko ax.gif

Stai cia panasus, as ta skara kazkada neriau
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita, ar Jus visai nemiegate? Ar cia mano kompas kvailioja ir nesamoninga zinuciu laika rodo g.gif
Atsakyti
[quote=Ligvita,2011 01 25, 05:25]
aciu aciuks.gif oro_buckis.gif
user posted image
cia is vienos nuotraukytes buvau nuziurejus, numezgiau saviskiui, o cia seses dvynukams kaledu senis atnese tik fotografuota telefonu tai kokybe ne kokia, kazkaip niekada nefotkinau savo darbuku, bet pasitaisysiu, ar priimsit i savo gretas, tiesa tik laiko mezgimui nelabai lieka, bet noras tai begalinis ax.gif


oi doh.gif pritersiau sukneliu eteri su savo kepurem atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodencija: 25 sausio 2011 - 09:04
as pasirodau su vaikiska suknyte, nes didelei vis nelieka laiko sad.gif
user posted image
Atsakyti
nors ir mazai panelei, bet vistiek suknele ax.gif

user posted image
Atsakyti
Lusasita - labai grazi suknyte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 25 sausio 2011 - 12:56
Lusasita - suknytė tobula, fantastiška ir ... nėr žodžių 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi balta suknyte 4u.gif
Atsakyti