Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Bastinga - labai labai grazu wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 01 21, 21:26)
Po šiokios tokios pertraukos rodau naują darbelį-vestuvinę suknelę 4u.gif


nerealu, fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 21, 16:55)
aš kaip tai irgi pagalvojau apie medvilnę su viskoze, ką manot apie šiuos siūlus, kažin ar tiktų? Gal kas iš jų yra jau mezgus, kaip kritimas jų? smile.gif
http://mezginiupardu...-kurita/0/586/1


Pati nesu bandziusi, siu siulu, bet ar jie nestoroki siai suknelei. Kas man labai patinka tai ju spalvine gama thumbup.gif O ir viskoze labai grazu blizgesi duoda.

As mastau apie lina, bet dar irgi tinkamiausio varianto nerandu schmoll.gif

O gal kas zino koki varianta su silku? Gal netgi kas isbande? g.gif


Bastinga - labai grazi suknele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo excoliuke: 23 sausio 2011 - 15:08
QUOTE(bastinga @ 2011 01 21, 21:26)
Po šiokios tokios pertraukos rodau naują darbelį-vestuvinę suknelę 4u.gif

Turiu pasakyti, kad negalima tokių grožių demonstruoti atvirai verysad.gif . Dabar noriu skirtis, kad galėtau bent pasimatuot tokią suknutę wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mama-gita, nereikia taip žiauriai mirksiukas.gif galima šauniąją bastingos suknelę vestuvių metinėms užsisakyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 23 sausio 2011 - 18:14
Stai ir musu suknute.

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 01 21, 21:26)
Po šiokios tokios pertraukos rodau naują darbelį-vestuvinę suknelę 4u.gif

noreciau tokios sukneles, tiesiog neapsakomas grozis, mielai tokia deveciau per savo vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(excoliuke @ 2011 01 23, 16:07)
Pati nesu bandziusi, siu siulu, bet ar jie nestoroki siai suknelei. Kas man labai patinka tai ju spalvine gama  thumbup.gif  O ir viskoze labai grazu blizgesi duoda.

As mastau apie lina, bet dar irgi tinkamiausio varianto nerandu  schmoll.gif

O gal kas zino koki varianta su silku? Gal netgi kas isbande?  g.gif


o jei mohera su šilku, kažin, kaip būtų? g.gif Man jau stogas greit nuvažiuos, dėl tos suknelės, megzti reikia, o kokiaissiūlais taip ir neišsirenku. Bijau, kad medvilnė su viskoze, kaip čia kažkas rašė, gali labai ištyti, va tada tai bus bėdos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 24 sausio 2011 - 07:02
QUOTE(liepa50 @ 2011 01 23, 20:16)
Stai ir musu suknute.


Gražu ir šilta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 24, 08:00)
o jei mohera su šilku, kažin, kaip būtų? g.gif Man jau stogas greit nuvažiuos, dėl tos suknelės, megzti reikia, o kokiaissiūlais taip ir neišsirenku. Bijau, kad medvilnė su viskoze, kaip čia kažkas rašė, gali labai ištyti, va tada tai bus bėdos blink.gif


Aš kidmoheriu mezgiau, tik ne tokią ilgą ir viršų keičiau, niekas nenutyso, ji tokia labai lengva gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2011 01 21, 21:26)
Po šiokios tokios pertraukos rodau naują darbelį-vestuvinę suknelę 4u.gif
user posted image

Sveiki, nu grozis bigsmile.gif , gal galetumete sito rastuko schemute imesti , anuta rode kad butent tokio salio nori, o sa nerandu to rastuko ax.gif
Atsakyti
manau, čia nerta šakute, gaila, kad nelabai ja moku g.gif , bet darbas tikrai vertas dėmesio ir pagyrų thumbup.gif
Atsakyti