Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Ligvita, labai graži suknutė.
Rodau savąją
user posted image
Atsakyti
Ligvita, nuostabi suknelė wub.gif 4u.gif Nesuprantu, kaip žmonės tokius grožius padaro g.gif
QUOTE(zuzana* @ 2011 01 20, 12:22)
Rodau savąją

Graži suknelė, 4u.gif tik juoda spalva labai nedėkinga nei fotografuojant, nei numezgus su rašteliu, nes "sugeria" raštą. cool.gif
Atsakyti
mano nauja suknele biggrin.gif biski tik megzdama klaida padariau, neisigilinau i rasta
user posted image
user posted image
Atsakyti
nematau as jokiu klaidu. viskas nuostabu! labai labai grazi.
Atsakyti
jau ne viena karta matyta smile.gif bet vis kitokia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 01 20, 22:22)
mano nauja suknele  biggrin.gif  biski tik megzdama klaida padariau, neisigilinau i rasta

Graži suknutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2011 01 20, 22:10)
nematau as jokiu klaidu. viskas nuostabu! labai labai grazi.

QUOTE(*Radvileee @ 2011 01 21, 11:21)
Graži suknutė wub.gif

aciu uz pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 12 23, 20:34)



dar noriu sugrįžti prie šitos suknutės, padėkit man apsispręsti, kokiais siūliukais būtų geriausia ją megzti, kad gražiai kristų kaip foto. Gal labiau pažengusios man padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 21, 14:33)
dar noriu sugrįžti prie šitos suknutės, padėkit man apsispręsti, kokiais siūliukais būtų geriausia ją megzti, kad gražiai kristų kaip foto. Gal labiau pažengusios man padės ax.gif


Jungciaus prie sios sukneles gamybos. Gal kartu mezgant greiciau mezginys judetu? ax.gif

Ka tik baigiau savo ziemine suknute, bet dabar isskalbiau. Kai tik isdzius bandysiu ikelti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo excoliuke: 21 sausio 2011 - 13:51
QUOTE(excoliuke @ 2011 01 21, 14:50)
Jungciaus prie sios sukneles gamybos. Gal kartu mezgant greiciau mezginys judetu?  ax.gif

Ka tik baigiau savo ziemine suknute, bet dabar isskalbiau. Kai tik isdzius bandysiu ikelti smile.gif  4u.gif


būtų smagu, man reikia ją pagaminti iki gegužės mėn., mirksiukas.gif
Atsakyti
Sesė mano šitos nori. Bet panorės ir praeis smile.gif, neturiu aš laiko. Aš rinkčiausi kokią medvilnę ar liną su trupučiu viskozės
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 01 21, 15:33)
Sesė mano šitos nori. Bet panorės ir praeis smile.gif, neturiu aš laiko. Aš rinkčiausi kokią medvilnę ar liną su trupučiu viskozės


aš kaip tai irgi pagalvojau apie medvilnę su viskoze, ką manot apie šiuos siūlus, kažin ar tiktų? Gal kas iš jų yra jau mezgus, kaip kritimas jų? smile.gif
http://mezginiupardu...-kurita/0/586/1
Atsakyti