Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 01 18, 23:03)
Ligvita,eik tu sau kaip gražu  thumbup.gif  O ta gulsčia pynė kaip padaryta? : čia toks raštas,ar įsiūta juosta ?

Ligvita, bet tai Jusu pagrindinis uzsiemimas? Juk valgyt ir miegot nelieka laiko? Nerealu 4u.gif
Atsakyti
Ligvita - daili suknyte, idomus rastu derinys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 18, 20:47)

Labai daili suknele
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 01 19, 13:36)
Ligvita, bet tai Jusu pagrindinis uzsiemimas? Juk valgyt ir miegot nelieka laiko? Nerealu  4u.gif

Anaiptol ne pagrindinis. Dar turiu "tikra" darba smile.gif O paskutiniu metu tai net miegui laiko atsiranda biggrin.gif - kazkaip labai miegan traukia ziema, tai jau edu save, nes nieko nebespeju...
Atsakyti
Ligvita, tikrai labai įdomi suknelė. Labai norėč ant kūno pamatyt
Atsakyti
Originalas is KENZO 2009m kolekcijos
user posted image

bet buvo pageidavimas be siuvinejimu ir "ramesnio" varianto smile.gif
Atsakyti
[quote=Ligvita,2011 01 19, 15:28]
lingvita
na ir jūsų darbo tempas thumbup.gif thumbup.gif aš megztinį vos per mėnesį įveikiu doh.gif , o čia tokie grožiai first.gif šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 01 19, 16:23)
Ligvita, tikrai labai įdomi suknelė. Labai norėč ant kūno pamatyt



Jei modelis atsius nuotrauka - parodysiu smile.gif


QUOTE(mamy 24 @ 2011 01 19, 16:38)

lingvita
na ir jūsų darbo tempas  thumbup.gif  thumbup.gif  aš megztinį vos per mėnesį įveikiu  doh.gif , o čia tokie grožiai  first.gif šaunuolė  4u.gif  4u.gif  4u.gif



oi baikit tempai nezmoniskai suleteje... Jau pykstu ant saves baisiausiai, nes kapstausi vietoj ir tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 19 sausio 2011 - 15:49
QUOTE(Ligvita @ 2011 01 19, 15:28)
Originalas is KENZO 2009m kolekcijos


Man tavasis variantas gražesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
tik dabar apsiziurejau, kad nuotrauka bjauriai nutesta gavosi, nes mano kompas vis dar "serga" o vyras savo kompe mano monitoriu atsisako normaliai suinstaliuot. Tai darbe kai per normalu monitoriu paziurejau ....
Atsakyti
Rodausi ir aš su savo mazges suknute. tik dabar matau, ka blogaio padariau. tokiekms maziems kukuliams reikia vos ne nuo pažastu platinti i apacia. na, bet pirmas blynas kaip ir nieko blush2.gif

http://img254.images...icture328p.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidelione: 19 sausio 2011 - 16:23
Sveikos merginos,gal kas turetumet nertos suknutes schemute 1,5 m. mergaitei?Dekoju 4u.gif
Atsakyti