Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

Kad ir mažytė bet suknelė,tai pasirodau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 17, 09:09)
perverciau pora temų, bet dar neradau. gal kuri atsimena bent jau kurioj temoj mocherinių suknelių mezgimo pradžiamokslis arba kokios konkrečios suknios schema panagrinėta...

Manau, kad servėtėlinės suknios pilnai galėtų savo temą turėt... o tai dabar sunku surast info... kažkada senai esu mačius aprašymą ir ne vieną, bet dabar rast doh.gif

Aš sakiau kai suplonėsiu ir gerokai dar megzt pasitobulinsiu irgi megsiu servėtėlinę suknutę arba sijoną cool.gif Tik aš kažkaip galvoju apie siūliukus ne mocherą, o kitokius plonus siūliukus... Nemyliu mocheros nors tu ką schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 17 sausio 2011 - 09:48
Jungiuosi ir aš prie norinčių turėt atskirą servėtėlinių suknelių temą. Profesionalės pasirodyt, patart galėtų, na o pradedančiųjų klausimai irgi nepaklystų bendrose temose...
Atsakyti
tai nieks nemezga "margutes sukneles", kazkaip sustojau ties rumbu, lygtais per platu ir kaip marginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 01 17, 12:36)
tai nieks nemezga "margutes sukneles", kazkaip sustojau ties rumbu, lygtais per platu ir kaip marginti  g.gif

maniškė, tai guli vargšė numesta... kažkaip darbų kitokių prisikaupė, tai šita liko užmesta blush2.gif o beto svorį pradėjau mest, tai ir bijau - darbo daug, o jeigu didelė gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 17, 13:40)
maniškė, tai guli vargšė numesta... kažkaip darbų kitokių prisikaupė, tai šita liko užmesta blush2.gif o beto svorį pradėjau mest, tai ir bijau - darbo daug, o jeigu didelė gausis unsure.gif

man tai azartas turiu pabaigt, kazkaip platoka rodos tai teks ilgeste megst ir siaurinti greiciau
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 01 17, 12:42)
man tai azartas turiu pabaigt, kazkaip platoka rodos tai teks ilgeste megst ir siaurinti greiciau

tuoj atidarysiu naują temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 17, 13:44)
tuoj atidarysiu naują temą  mirksiukas.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 01 17, 10:13)
Jungiuosi ir aš prie norinčių turėt atskirą servėtėlinių suknelių temą. Profesionalės pasirodyt, patart galėtų, na o pradedančiųjų klausimai irgi nepaklystų bendrose temose...


Va ir aš, pagaliau, apsisprendžiau, kad noriu servetelinę suknelę megzti. Laukiu dabar Laumar atsakymo Sijonų temukėje, jei suti ktų jį įkelti kokybiškesnį aprašymą, tai iš karto pradėsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edditocka: 17 sausio 2011 - 11:57
sveikutes mezgejeles ,gal kuri galite padeti issifruoti schemute ,rusiskai nesuprantu ,o su zenkliukais bijau suklysti ,tad gal kuri mezgete sia suknele ir galite padeti ?
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
atnešu parodyt berankovę suknelę ax.gif

user posted image

Atsakyti
Lusasita, labai labai wub.gif
Spalva kokia thumbup.gif
Atsakyti