Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.32

QUOTE(carnitaster @ 2010 12 23, 20:34)
Mergaitės, reikia pagalbos.Labai reikia šitos suknelės aprašymo, gal kuri turite savo lobynuose, iš anksto dėkoju 4u.gif
user posted image



Labas, Osinkoj truputi apie ja rasi http://club.osinka.r...5898?&start=345 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 12 28, 21:25)
Šią suknią numezgiau dukrai user posted image
user posted image
user posted image
O čia originalas
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
mokeciau megzti tikrai nusimegzciau....
tikriausiai dukra apmegzta nuo galvos iki koju, as irgi tokios mamos uzsimaniau blush2.gif kad man ka grazaus numegztu.. doh.gif (kokia as savanaude blush2.gif )
bet suknelle tikrai pranoko originala- ypac pazastu srityje..
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 03, 19:03)
Atnešu ir aš savąjį darbelį  ax.gif . Gali būti nešiojama ir kaip suknelė, ir kaip tunika. Suknelė ne sau, šiek tiek man platoka  ax.gif

labai grazus darbelis thumbup.gif
kokie cia siuliukai? kokio storio? kiek pabandziau paskaiciuot, tai akiu apie 80 g.gif ?
Noriu nusimegzti tunika. turiu siuliukus 100 g - 302m. plonoki man jie. o jei sudeciau du ar nebutu per storai?
Atsakyti
sauadsa,labai dailiai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabu, kad auksarankės rankų nenuleidžia thumbup.gif . Puošiasi pačios ir kitus puošia wub.gif . Daug gražių suknučių užderėję wub.gif .

O štai manasis ių metų vakarojimų rezultatas - avietinė suknelė sarafanas pupai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Rasa32, dėkui smile.gif
QUOTE(Krirma @ 2011 01 04, 15:43)
labai grazus darbelis  thumbup.gif 
kokie cia siuliukai? kokio storio? kiek pabandziau paskaiciuot, tai akiu apie 80  g.gif ?
Noriu nusimegzti tunika. turiu siuliukus 100 g - 302m. plonoki man jie. o jei sudeciau du ar nebutu per storai?

Čia pusvilnė Nako 4u.gif . O akių tikrai daugiau, pradžioj dėjau 140 , po to šiek tiek siaurinau:ax:
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 04, 22:31)
Rasa32, dėkui smile.gif

Čia pusvilnė Nako 4u.gif . O akių tikrai daugiau, pradžioj dėjau 140 , po to šiek tiek siaurinau:ax:

ir maniskiai Nako, bet gal tavo storesni? ar is dvieju siulu mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 01 04, 22:54)
ir maniskiai Nako, bet gal tavo storesni? ar is dvieju siulu mezgei?

Oi ne, iš vieno. Ir metražas kažkur 200 metrų/100g.
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 04, 23:46)
Oi ne, iš vieno. Ir metražas kažkur 200 metrų/100g.

tada mano plonesni. bandysiu is dvieju siulu smile.gif
Atsakyti
user posted image
Aš niekaip negaliu šitos suknelės pamiršti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 01 04, 14:58)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
mokeciau megzti tikrai nusimegzciau....
tikriausiai dukra apmegzta nuo galvos iki koju, as irgi tokios mamos uzsimaniau blush2.gif kad man ka grazaus numegztu.. doh.gif (kokia as savanaude  blush2.gif )
bet suknelle tikrai pranoko originala- ypac pazastu srityje..

Ačiū ax.gif Turiu tris dukras,tačiau nė viena nenori megzti verysad.gif O ir šiaip labai išrankios mano mezginiams.Kiekvienai esu numezgusi po vieną nešiojamą megztinį.Bet kai pradėjau megzti už pinigus,tada jau užsimanė ir jos lotuliukas.gif O laiko mamai tai trūksta,pradėjo peštis, kurios eilė lotuliukas.gif
Atsakyti
Aelitka 4u.gif , pramiegojau su atsakymu, todėl atrašiau į až.
Atsakyti