QUOTE(izabele.margarita @ 2011 04 24, 20:54)
O kai pabaigėt pirmajį kursą, ar iš karto nutraukėt, ar mažinot dozę?
Man truputėlį neramu, kad pabaigus kursą vėl viskas grįš kaip po senovei, riebaluosis plaukai ir pan..
O po kiek laiko antrą kursą pradėjote?

Geriu originalųjį Roaccutane.
Po pusės metų pirmo kurso, likus mėnesiui, gal keletui savaičių, matyt, labai graži jaučiausi, nes oda tikrai atrodė puikiai, viską mečiau, kaip mažas vaikas ir nesiterliojau su dozės mažinimu. Nieko baisaus nenutiko, kiek pamenu. Bet va, po 4 metų vėl - "gražuolė". Po visokių lazerinių procedūrų ir antibiotikų grįžau prie "draugo" isotretinoin'o. Kažką išgydė, kažkas dar labiau "suvešėjo". Abiejų kursų simptomai - skirtingi. Net nežinau nuo ko tai priklauso.
Manau visų viltys sudėtos į pirmą kursą. Man šiek tiek nepasisekė, bet nenuleidžiu rankų ir dar kartą bandau. Visko gali būti, kad ir to nepakaks. Tiesiog kažkur genuose užkoduota, kad "tu būsi toks ir ne kitoks". Medicina keliauja į priekį, sugalvos ką nors ir mums labiau veiksmingo.
Bet kaip ir tau, didžiausias ir greičiausiai matomas pokytis - nesiriebaluojantys plaukai! Tai taip, atrodo, palengvina gyvenimą.
Beje ar įdomumo dėlei skaičiavot kiek litrų isotretinoin'o išgėrėt?